Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny dziękuję za pamięć :D.

Witam Was serdecznie, jak również wszystkich cichociemnych "Czytaczy" :wink: :lol: :lol:

 

 

Na początek dnia i tygodnia cebulaki Perłóweczki prosto z nowego piekarnika, z nowej kuchni ... Smacznego!!

 

http://www1.picturepush.com/photo/a/2535834/480/Picture-Box/100-3396.jpg

 

 

 

ANNNJA mam nadzieję, że widzisz zdjęcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

AGPy, żadne bułki do samodzielnego wypieku. To nie aż tak proste, chociaż rzeczywiście proste w wykonaniu :roll: . Otóż cebulaki to takie mini pizze z okrasą cebulową. Ja zmodyfikowałam farsz dodając parówki. Ostatnio dodałam pieczarki i szynkę. Super przepis autorstwa Perłóweczki rodem z Forum Muratora :D .

Więcej ciekawych przepisów w tym wątku: http://forum.muratordom.pl/przepisy-obiadowo-deserowe-pan-z-kola,t172038.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapety zew. bardzo ladne.

TomKo caly czas czekamy na fotki skonczonej juz kuchni :cry: .

 

Magpie101 kuchnia prawie skończona.Meble stoją (i wiszą) na właściwych miejscach. Zdjęcia niby zrobione, ale ciężko uchwycić jej całość. Jej piękno. Troszkę jest nie taka jak chciałam, trochę bym zmieniła, ale ... jest dobrze. Mam na czym gotować, gdzie przechowywać produkty, nie psuje mi się wędlina i mogę w końcu piec :D :D Więc cieszę się i chętnie chwalę się nią przed gośćmi :wink: :oops: :lol: :lol:

 

 

A poza tym ciężko obyć się bez netu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj koniecznie :wink:

 

Ja przymierzam się w weekend do tworzenia ozdób świątecznych ... Tyle mi się podoba, ale od czego zacząć?

Na pewno chciałabym taki wieniec na drzwi. Problem tkwi w tym, że nigdy czegoś takiego nie robiłam :roll:

 

i na magpiesine pierniczki chyba też najwyższa pora :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było - ależ miałam zaległości do nadrabiania :wink:

Dlatego zacznę od gorących gratulacji z okazji zamieszkania oraz przetrwania pierwszych najtrudniejszych miesięcy :D :D :D

Podziwiałam Twoje ogrodowe osiągnięcia oraz wszytskie prace, które wykonaliście sami lub z niewielką pomocą rodziny. Rzeczywiście to co sie robi samemu jest najlepiej zrobione!!! Kuchnia wyszła super!

Powodzenia w dalszych potyczkach wykończeniowych - abyśmy jak najszybciej mogły "ponudzić się" we własnym domu, bo właśnie wszystkie prace zostały wykonane :wink: Czy to jest możliwe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...