Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas super się odśnieża tę kostkę, tylko ... już nie nadążąmy :roll: :o :roll: .

Wczoraj odśnieżaliśmy rano, potem padał marznący deszcz, na to śnieg, więc po obiedzie odśnieżanie. O 19-ej patrzę przez okno, :o , chodnik cały zasypany. Nasza niezwykle ochocza młodzież mimo, że zimno i ciemno na dworze, złapała za łopaty i po godzinie ukazała się piękna, czarna kostka. O 3-ej widziałam, że już biało. Rano we czworo za łopaty, miotły, szybko uwinęliśmy się z podwórkiem i ulicą, a potem :o :o ... Półtora godziny jechałam do miasta!!!! Napiszę tylko dla jasności, że tę samą trasę normalnie pokonuję w 7 minut!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomKa, u nas dokładnie tak samo. Łopaty rozgrzane do czerwoności, a efekt mizerny.

Służby oczyszczające miasto jak zwykle zaspane, zaskoczone i nieprzygotowane, jeździ się tragicznie.

W ogrodzie śniegu po parapety, ale to styczeń...ma prawo tak być. Może po takiej zimie przyjdzie prawdziwie piękna i ciepła wiosna.

Dobrego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam i :o co ja widzę? Fotka wcale nie odzwierciedla tego, że śnieżyca była. popcarol zalegam z obiecanym zdjęciem chlebka, bo wyszedł jednak. I to co najbardziej cieszy: Gości miałam i jakie piękne dzieci widzę.

Rom cudne te Twoje dzieciaczki i skoro po tatusiu urodziwe, to i pewnie niezłe rozrabiaki :wink: . Pamiętam jak wkleiłeś kiedyś fotkę córci, taka malutka była, ale ten czas szybko mija!! Czyli co, Twoją nieobecność mam usprawiedliwić wychowywaniem dzieci? Zrobione! Proszę teraz już do mnie częściej zaglądać :)

Tola, Ty to potrafisz wszystko trafnie ująć, pięknie w słowa ubrać. Zazdroszczę tej umiejętności :oops: . U nas dzisiaj uspokoiło się. Rano jeszcze padało, ale szybko przestało i jest fajniusio. Wszędzie biało, lekki mrozik, drogi w miarę przejezdne. hihhi syn zadowolony, bo do szkoły nie poszedł. Proza życia, na naszą wieś autobus rano nie dojechał. Ciekawe co dalej, bo ochłodzenie zapowiadają...

DarioAS, podziwiam Ciebie. Jak Ty znajdujesz czas? I dom, i dzieci, i forum(niejedno) i teraz ten blog! Podziwiam i gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja też będę musiała częściej zaglądać, żebyś miał co czytać i z kim gadać :wink: .

 

A swoją drogą czemu nikt mi nie zwrócił uwagi, że ja czas jakiś kalingradzki miałam ustawiony? Dziwiłam się ostatnio, że ludzie po mnie w wątkach odpowiadali,a ich odpowiedzi przed moje wskakiwały :roll: , a to taki banalny powód :roll: :oops: :lol: :lol: . Wstyd normalnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic takiego nie zauważyłam :wink: :lol:

 

TomKa, dzięki, ale nie ma co podziwiać :wink:

Mam prosty plan dnia..

do południa -dzieci, śniadanie, sprzątanie, prasowanie itd, o 12.00 drzemka Nadii - forum (to lub tamto), potem w wolnych chwilach blog.

Dlatego teraz nie bywam za często tutaj.

Ale teraz, gdy podstawy na blogu mam załatwionne..

powinno się to zmienić :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic takiego nie zauważyłam :wink: :lol:

 

TomKa, dzięki, ale nie ma co podziwiać :wink:

Mam prosty plan dnia..

do południa -dzieci, śniadanie, sprzątanie, prasowanie itd, o 12.00 drzemka Nadii - forum (to lub tamto), potem w wolnych chwilach blog.

Dlatego teraz nie bywam za często tutaj.

Ale teraz, gdy podstawy na blogu mam załatwionne..

powinno się to zmienić :wink: :lol:

 

:wink: :lol: :lol: dobra, dobra i tak wiem, że spostrzegawcza bestia z Ciebie, i podkreślę to raz jeszcze: zaradna i pracowita bardzo. Aniu jak zdrówko Nadusi? Wszystko już w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu i oby tak pozostało jak najdłużej! A jak Dawidek? Szkoli już młodszą siostrę?

A jutro w nocy świeży chlebek piekę. Będziesz koło 1-ej? Cieplutki podam ...

A poza tym podjęłabyś się może uzupełnienia mojego Dziennika? Normalnie zaległości od listopada :o . Ludzie choinki porozbierali, niedługo zaczną jajka malować, a ja swojej jeszcze nie pokazałam. Czas to zmienić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze co ty tutaj TOMKA za bramy przedstawiasz, ale za to to co widzialam osobiście ostatnio- brama, furtka i kostka BARDZO BARDZO mi sie podobały,

takie proste i urocze, i bbb. pasują do Twego domku, na wysokości nie zwracałam uwagi- a to znaczy że nie rzuca się w oczy bo jest OK....

 

a kulek jakoś też nie zauważyłam...- ..... a jak tam Wasza droga ? ktoś odśnieża?

 

ja musiałam się 1dzień urlopować......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...