Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tomki budowania


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

TomKo, dzięki za miły komplement :p

 

bardzo mnie martwi Twój synek, migrena, czy nie to i tak matkę zawsze boli, gdy dziecko cierpi :(

odganiaj od siebie te czarne myśli, bo to nie pomaga :(

a na migrenę są skuteczne sposoby?

Bo o ile pamiętam, to jeszcze kilka lat temu raczej nie było :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za odwiedziny w naszym Dzienniku Budowy :D

 

Zazdrościmy, że macie już swój domek. Przeczytałam Wasz dziennik i zwróciłam uwagę na jeden wpis o tym , że będziecie tęsknić za Waszym ciasnym mieszkaniem. My też mamy takie przytulne, małe mieszkanko i też jesteśmy do niego bardzo przywiązani, ale niestety jest już dla nas za ciasne. Ale gdy pomyślałam, że za 2 lata będziemy w swoim wymarzonym domku, to zrobiło mi się tak jakoś smutno............ :cry: :cry: :cry:

 

Serdecznie pozdrawiamy z Sokołowa Podlaskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej TomeczKo :D dawno do Ciebie nie zaglądałam (zresztą do nikogo...)

piekne zmiany u Ciebie nastały!

Fajną masz kuchnię, już się nie mogę doczekać fioletowych ścian :) tylko mam jedna małą uwagę- na żadnej z fotek kuchennych nie widać podłogi! zrob choć jedną by uchwycic podłogę i mebelki proszę...

 

a ogólnie to cudnie świątecznie, zazdraszczam choinki i chodników... u nas błoto było (i wszystko się nosi do domu :evil: ), teraz góra śniegu a raczej już lodu. Ogrodzenia nie zazdraszczam bo już mam swoje ;)

s9777uuhytuyru- a to dopisała moja córeczka, ta dwulatka :lol: niestety tłumaczenia brak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie też doczytałam o Twoim zmartwieniu. Tomko, nie pomogę za wiele ale sama jako dziecko też cierpiałam na ciągłe nawracające bóle głowy, jeździłam po jakiś lekarzach, brałam jakieś zielone tabletki i tyle pamiętam... Diagnoza na wtedy była że to migrenowe, z wiekiem jednak jakoś same przeszły.

Czekam na wieści, trzymam kciuki żeby szybko była trafna diagnoza i wreszcie coś pomogło na ten ból, a najlepiej żeby samo przeszło i nie wróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona i Mariusz, ślicznie dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Ani się spostrzeżesz jak u Ciebie będzie podobnie, ba, może nawet lepiej :wink: !!

Pozdrawiam i zapraszam w przyszłości

 

DarioAS, niestety nie ma. Ulgę przynosi w porę przyjęty lek przeciwbólowy, spokój, przygaszone lub zgaszone światło, jeżeli się uda zasnąć, to sen. Niestety nie zawsze wyczuje się moment i nie zawsze jest cicho ... zwłaszcza w szkole ...

 

mmms, dziękuję za wizytę i zapraszam częściej :D . Co do wpisu o rozłące z mieszkaniem, to nie jeden był ... Bardzo to przeżyłam, a i nadal nie jestem wolna od myśli o naszym mieszkanku, osiedlu. Do Kościoła nadal tam jeździmy ... Ciągle coś porównuję/emy. Zwłaszcza w taką srogą zimę, bo w bloku zawsze mieliśmy cieplutko ...

Oczywiście u Ciebie może być zupełnie inaczej, szybciej aklimatyzujesz się, pokochasz dom i zapomnisz o mieszkaniu ... Życzę Ci tego :).

 

mocca, kobieto! Całe wieki Cię tu nie było!! Oczywiście wszystko rozumiem i wybaczam, ale ... nie ma tak lekko, zadośćuczynienie musi być! Proszę o fotkę Ninusi :D. Dziękuję za pochwały i proszę nie zazdrość tak bardzo, bo u Ciebie też pięknie. Byłam dzisiaj u Ciebie i widziałam nowe, cudniaste pokoje dzieci. Podziwiam, że mając tyle roboty przy dzieciach, teraz jeszcze maleństwie, ciągle coś robisz w domu. Nie próżnujesz przez chwilę.

Gratuluję! Podziwiam! i pozdrawiam!

 

mayland, do Gromnicznej jeszcze chwila :wink: ...a Ty powinnaś się przyzwyczaić, że u mnie jak "nie u ludzi" :lol: :lol: . Zresztą, nie jest źle, prawie już jestem na bieżąco i ... obiecuję, że z wklejaniem dekoracji wielkanocnych wyprzedzę Ciebie :wink: . Nie, że w takiej hurtowej ilości, jak teraz, ale jakieś jedno jajo czy wianek :roll: :lol: ...

Co do bólu głowy, ZAZDROSZCZĘ CI !!! Ciesz się kochana, bo to jest okropne!!

 

mocca, tym ostatnim wpisem, strasznie mi pomogłaś. Czyli jest szansa? Możę to ustać z wiekiem? Jestem w szoku, bo nie znałam takiej alternatywy. Bardzo bym tego pragnęła dla synka. Ja niestety jestem tym przypadkiem, który z wiekiem ma coraz gorzej...

 

Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę ciepełka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejon, ale jesteś lekki na wspomnienia :o . Zaledwie wczoraj pomyślałam, że znów pięknie, biało się zrobiło, że cudnie wyglądają oprószone śniegiem drzewa w słońcu i ciekawa byłam czy uchwyciłeś to na fotkach. Dzisiaj miałam zajrzeć do Twojego ogrodu, a tu proszę, maciejon u mnie :D ! Dziękuję, że mnie odwiedzasz, wspierasz. Dziękuję za trzymane kciuki. Jest dobrze, a dzięki Tobie i innym będzie jeszcze lepiej.

A teraz prędziutko biegnę do Ciebie. Zdążyłeś zrobić nowe fotki Pani Zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomeczko, jak tam zimujesz? bo u nas zawiane, zasypane, oblodzone i ogólnie do kitu... mam juz dość tej aury :(

 

Odnośnie migren to napisałam Ci to, co pamiętam o sobie, bo ja miałam te bóle na poczatku podstawówki więc trochę to już czasu minęło... głowa boli mnie okresowo nadal, czasami tak, ze oczy z orbit wychodzą ale z pewnością nie jest to migrena bo po tabletkach przeciwbólowych przechodzi.

 

A jak się czuje obecnie Twoj synek? Daj koniecznie znać jak tylko będziesz u lekarza, bardzo bym chciała wiedzieć co on uważa.

TomKa, masz piękny!!! ten zyrandolik i cudowne cienie daje na suficie! też taki chcę! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://lh5.ggpht.com/_ML9XpBKYPzI/R-UMRAN_XTI/AAAAAAAAFjc/BBZi9s6jaVY/mediumjxzpi65547e158de9538401852%5B1%5D.jpg

Wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, wesołego dyngusa i samych słonecznych dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/a80c8f33-9324-4747-90ee-198e2f861309_20090306020149_Zabawne-wielkanocne-zyczenia.png

 

 

Tęczowych pisanek,

na stole pyszności,

mokrego dyngusa

i wspaniałych gości.

Niech to będzie czas uroczy,

życzy Magda miłej Wielkanocy.

 

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-99.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie Kochani, dziękuję za wpisy, za życzenia Świąteczne, za troskę o synka.

Wkrótce postaram sie zajrzeć, odpowiedzieć każemu z Was osobno, podziękować:)

 

DarioAS, dziękuję, że zajrzałaś! Zakończyłam budowę domu, nie ma w sumie co dopisywać, więc czas było zlikwidować dziennik ;). Drugi powód, notoryczny brak czasu. Zresztą, hihih, sama też zdradzasz FM dla innych blogów, hihih ;). Poza tym teraz jak FM zmieniło oblicze .... chyba czas na rozstanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj,

odnośnie ostatniego Twego wpisu....nowe forum też mnie dżaźni......cięzko mi znaleść to co chce, a miało byc lepiej, Twoj dziennik znalazłam tylko przez wpis w moim idąc linkiem Twojego wpisu,

 

jak ogród? może jeszcze wpadniesz tutaj....!!!

ja swoj DZ. też mało odwiedzam,

POZDRAWIAM serdecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...