Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

laserowa korekcja wzroku ... proszę o opinie


daggulka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć!

 

Zastanawiam się nad operacją laserową:

 

Którą klinikę w Krakowie wybrać Zooptika czy Intermedici? W której są lepsi specjaliści?

 

 

Popytaj okulistów. Ja tak robiłem. Przechadzałem się po warszawskich przychodniach i robiłem wywiad środowiskowy. Nie tylko pytałem w jakiej klinice najlepiej zrobić, ale i czy w ogóle warto podjąć się takiego ryzyka. Wiadomo, kiedy pytasz lekarzy ze specjalistycznych klinik, zawsze odpowiedzą pozytywnie - w końcu dostają za to pieniądze. Jednak większość okulistów, o dziwo, poleciła mi taki zabieg. Podjąłem ryzyko w klinice doktora Szaflika i była to naprawdę dobra decyzja. Zdrowia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...
  • 4 months później...
  • 1 year później...
  • 2 years później...
Ja zdecydowałem pojechać do Białegostoku, do polecanej kliniki :spam:. Było to tak, że operację bardzo chciałem sobie zrobić, ale jednocześnie wyczytałem w Internecie sporo negatywnych opinii... Bałem się, więc postarałem się znaleźć najlepszego specjalistę. Póki co (a minęło już 2 lata od zabiegu) jestem bardzo zadowolony. Wada prawie 0.00, a miałem krótkowzroczność powyżej -5,00. Sam zabieg delikatnie nieprzyjemny, ale trwał kilkadziesiąt sekund, potem było już tylko lepiej. Po dwóch dniach widziałem dobrze. :) Oczywiście trzeba się liczyć dodatkowo z tym, że przez około miesiąc jest zakaz na jakąkolwiek aktywność fizyczną, czy to narty/piłka czy siłownia... Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem pojechać do Białegostoku, do polecanej kliniki :spam:. Było to tak, że operację bardzo chciałem sobie zrobić, ale jednocześnie wyczytałem w Internecie sporo negatywnych opinii... Bałem się, więc postarałem się znaleźć najlepszego specjalistę. Póki co (a minęło już 2 lata od zabiegu) jestem bardzo zadowolony. Wada prawie 0.00, a miałem krótkowzroczność powyżej -5,00. Sam zabieg delikatnie nieprzyjemny, ale trwał kilkadziesiąt sekund, potem było już tylko lepiej. Po dwóch dniach widziałem dobrze. :) Oczywiście trzeba się liczyć dodatkowo z tym, że przez około miesiąc jest zakaz na jakąkolwiek aktywność fizyczną, czy to narty/piłka czy siłownia...

Czy ktoś z Was może robił sobie korekcję w spektrum we wrocławiu, jeśli tak to mam kilka pytań na temat przebiegu i przygotowań i efektów jak to wygląda po. Słyszałem dobre opinie o tej klinice, nie wiecie czy tego typu zabiegi można na nfz zrobić?

Edytowane przez tombuild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Lepszym pytaniem byłoby u jakiego lekarza ktoś robił, bo o miejscu świadczy sam lekarz. Poszukaj na gazecie lub na zamkniętych grupach na FB z Wrocławia jakie są opinie o ich kadrze. Samo Spektrum ma wieloletnie tradycje i świetnych specjalistów ale ze swojego doświadczenia polecam: sprawdź dokładnie lekarza, jego opinie, spotkaj się z lekarzem i zobacz czy budzi Twoje zaufanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...