Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do naszego domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ola&Tomek napisał:

Co do podbitki i słupów to malowaliśmy je lakierobejcą zewnetrzną z DULUX-a w kolorze TEAK. Okna będą prawdopodobnie w "oklepanym" złotym dębie.

Odnośnie ekipy: oni są przyjezdni, wynajmują mieszkanie w okolicach Mikołowa i z tego co wiem to przyjmują zlecenia tylko w tym rejonie. Na przyszły rok mają już obłożenie ale jakby co to mogę dać namiary na priva, można spróbować.

Newfie: nie mamy nadal pojęcia co zrobić z tym nieszczęsnym wiatrołapem. Z jednej strony jakby tam dać ściankę to napewno będzie cieplej w domu. Z drugiej zaś strony jakby jej nie dawać to będzie przestronniej. A jak Wy się na to zapatrujecie?

 

dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Zaczynamy budowe Karminy w 2008 roku jak najszybciej.

Na dole też przesuneliśmy ścianę łazienki tak samo jak Wy. Kotłownię powiększyliśmy o podcień i garderobę.

Mamy natomiast przejście z łazienki na dole do kotłowni. Będą drzwi 60cm a to dlatego,że zrezygnowaliśmy z wejścia do domu z garazu aby nie czuć w domu spalin i aby zmniejszyć straty ciepła.Znajomi mają wejście z garazu i załują. Na górze również zrezygnowaliśmy z szafy wnękowej w holu i powiększyliśmy tym samym sypialnie.

 

Zazdroszcze tak daleko posuniętych prac i życzę szybkiego ukończenia Karminy

 

Pozdr

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie tak. Jest tu duzo dobrych ludzi na prawde. Pozwol sobie aby emocje Ci minely i wtedy zobaczysz, ze Ci (wiesz ktory) ludzie tez sa fajny i znajdziesz z nimi normalny sposob gadania. :wink:

Ja zawsze podaje reke zgody, jak ktos nie chce, to juz jego sprawa. Najgorzej wszystko roztrzasac, bo sie tylko poglebia konflikt.

Poczekaj spokojnie, jak pierwsze emocje mina, zobaczysz, ze bedzie dobrze. :p

A znajdziesz tu duzo wielbicieli takiego pieknego domku. Zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikny domek. Jesli zrobicie go tak jak tutaj pokazujesz

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/1/2/9/28728363_d.jpg

to dla mnie bedzie na dziesiatke z plusem :D Bardzo mi sie ten domek podoba.

 

Mnie się ten domek (w żółtym klinkierze) bardzo podoba, ale mój mąż nie wiem czy na to pójdzie (on jest bardziej za brązowym). A gdyby co, to jaką podbiteke (kolor) dać do takiego klinkieru?

Co do czego dobrać (podbitke w kolorze okien, drzwi)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazowy klinkier moze ciezko wygladac. Widzialam taki nie daleko nas. Co prawda jest piekny, ale wydaje sie jakos powazny bardzo, sama nie wiem. :roll:

A tutaj z podbitka nie masz problemow, mozesz dac jak stolarka a mozesz dac tez jak dach. Tylko nie mieszac za duzo na raz, im prosciej tym lepiej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze moze byc zloty dab. Pasuje i do brazowego i do bezowego klinkieru. Do tego dach brazowy, albo zloty dab. Elegancko bedzie, mysle. :p

p.s. Ja mam z bezowego klinkieru ogrodzenie. Fakt brudzi sie. Jak nie masz duzo kurzu dookola to sie nie boj ani brazu ani bezu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...