Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:roll: ależ my wam zazdrościmy - bo na razie to jesteśmy na etapie zatrudniania kierownika budowy i zbierania dokumentów do pozwolenia na budowę; jak będziesz już na dalszym etapie to będę wdzięczny za podzielenie się różnymi uwagami i zdjęciami (znowu będzie można pozazdrościć!!!) Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, to był dobry pomysł.

Ja przesuwam jeszcze ścianę nośną od strony garażu, aby go powiększyć i pomieszczenie gospodarcze, rezygnuje z drzwi zewnętrznych do pomieszczenia gospodarczego i zastanawiam się nad powiększeniem drzwi tarasowych i zbliżenia okien w salonie.

Jeszcze jestem na etapie załatwianie pozwolenie, jeśli masz jakieś pomysły na ulepszenie to będę wdzięczny.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas akurat te drzwi tarasowe wypadają od zachodu, tak więc od strony mocno nasłonecznionej i wydaje sie, że będzie to dobrze wyglądało, bo wizieliśmy takie drzwi u sąsiadów (dwuskrzydłowe ze świetlikami po bokach) i są naprawdę oki;

jeszcze pytanko: jeśli pamiętasz to ile wyniósł cię materiał na stan zerowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Mam pytanie do Pana Rafała. Interesuje mnie również domek południowa. Czy mogę się dowiedzieć gdzie Pan dokonywał zmian projektu Iskierka, czy w tym biurze projektowym gdzie zakupił Pan projekt, czy na własną rękę. I jeszcze jedno pytanie czy mógłby Pan powiedzieć jakiej wielkości są pomieszczenia w tym domku i ile kosztuje tak w przybliżeniu wybudowanie takiego domku w tym stanie co jest na pokazanych zdjęciach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie ma sprawy, zmien dokonałem w pracowni HBStudio, wykonała je Pani architekt, autorka Iskierki.

 

Jesli chodzi o wielkosc pomieszczen to salon wraz z jadalnia ma 32,6m2, kuchnia 6,7; lazienka dolna 3; garaz 17; kotlownia 8;3

i pietro, pokoje: 11,9; 12,9; 16; lazienka 7.

 

W przyblizeniu wybudowanie stanu surowego zamknietego (tak jak na zdjeciach) kosztowalo mnie okolo 130k (bez dzialki, dokumentow i przylaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...