Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie lubię gadki typu: jak widziałeś-masz jedną instalacje to jesteś baran.:mad::mad::mad:.To kuźwa ile mam mieć 10,29,31............... by praktycznie mówić o jej osiągnięciach???Ile???:mad::mad::mad:.Okazuje się ,że na FM flaczkom rybim nie można dawać pożywki bo wstrętnie i pokrętnie ponieważ to wykorzystają tak czy siak.(red to wzór na FM amen).Aleeeeeeeeeeeee,,,,,,,,ale, skoro lat temu kilka zamontowano mi solary zgodnie z instrukcją i napełniono go ręczna pompą Hewalexsa i okazało się ,że i ten montaż i te pompowanie to o ch.......potłuc to co !!!!!!!!! kolektor1 gdzie ja nie mam racji kuźwa jego mość???Gdzie???.Tu ,że mi teraz zamontowali prawidłowo kolektor mam cały czas ciśnienie stabilne wirówą nabite, to dla flaczka reda.....:mad::mad::mad: bo mnie mierzi z tą swoja praktyką.to źle???Pytam kto ma tu zabierać głos ten co złożył 100 zestawów czy także ten co praktykuje i udziela się z jednym pokazując i strzegąc indywidualnego odbiorce by go w bambuka nie zrobili???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 573
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zabierać głos może każdy byleby zgodnie z prawdą. A prawda jest taka, że pompa wirowa nie jest niezbędna do uruchomienia instalacji solarnej. Tyle że o tym nie będzie wiedzieć osoba, która widziała jedną instalację. Bo to trochę tak jakby się wypowiadać np nt działania instalacji gazowej w samochodzie na podstawie doświadczeń z jednym autem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jak byś się bardziej systematyczny zrobił ???

a tu :

 

ręce opadają.:o

 

Może nie do końca się jasno wypowiedziałem.

W moim przypadku i tak i tak instalacja się napełniła i działała prawidłowo.

Wirową będzie łatwiej odpowietrzyć instalację z tak zwanymi zakamarkami. Chociaż, nie rozumiem skąd w instalacji zakamarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierać głos może każdy byleby zgodnie z prawdą. A prawda jest taka, że pompa wirowa nie jest niezbędna do uruchomienia instalacji solarnej. Tyle że o tym nie będzie wiedzieć osoba, która widziała jedną instalację. Bo to trochę tak jakby się wypowiadać np nt działania instalacji gazowej w samochodzie na podstawie doświadczeń z jednym autem.

 

To ja według ciebie GURU kłamie mając swoją instalacje solarną ,która mi teraz działa bez zastrzeżeń???Ktoś kto ma swoje solarki nie może udzielać praktycznych rad???O co ci kaman!!!Kim ty jesteś chłopczyku bez reklamy by krytykować indywidualnego odbiorcę ,który chce powiedzieć Kowalskiemu ,że jego zestaw działa dobrze i ma z tego zajebista satysfakcję.To jak widziałem instalacje gazową w wielu samochodach i znam ich działanie to już jestem ok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja według ciebie GURU kłamie mając swoją instalacje solarną ,która mi teraz działa bez zastrzeżeń???Ktoś kto ma swoje solarki nie może udzielać praktycznych rad???O co ci kaman!!!Kim ty jesteś chłopczyku bez reklamy by krytykować indywidualnego odbiorcę ,który chce powiedzieć Kowalskiemu ,że jego zestaw działa dobrze i ma z tego zajebista satysfakcję.To jak widziałem instalacje gazową w wielu samochodach i znam ich działanie to już jestem ok???

To, że twoja instalacja działa dobrze dopiero po użyciu pompy wirowej nie oznacza, że każda musi być nabita pompą wirową żeby działała dobrze, chłopczyku. Zresztą szkoda czasu na rozmowy z totalnym laikiem któremu się wydaje, że jak ma w domu instalację solarną, to już jest ekspertem od montażu i pierniczy bzdury na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie trochę dziwią problemy z ręczną pompką. No ale każda instalacja jest inna.

 

witam

 

zgadza się - "każda instalacja jest inna"

 

oczywiście jest wiele instalacji, które da się napełnić i odpowietrzyć pompką ręcznę (kiedyś tylko tak robiłem)

 

ale są takie instalacje - "z sasyfonowaniami", których ręczną pompką się nie odpowietrzy

dlatego też obecnie używamy tylko pompy wirowej - szybkość, wygoda, dokładność

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że twoja instalacja działa dobrze dopiero po użyciu pompy wirowej nie oznacza, że każda musi być nabita pompą wirową żeby działała dobrze, chłopczyku. Zresztą szkoda czasu na rozmowy z totalnym laikiem któremu się wydaje, że jak ma w domu instalację solarną, to już jest ekspertem od montażu i pierniczy bzdury na forum.

 

Dopiero to zobaczyłem przepraszam.Z koniem kopać się nie będę.Pozostań i tkwij w swym przekonaniu ,że nie przyjmujesz do wiadomości nic z poza swojego klimatu.EOT.:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero to zobaczyłem przepraszam.Z koniem kopać się nie będę.Pozostań i tkwij w swym przekonaniu ,że nie przyjmujesz do wiadomości nic z poza swojego klimatu.EOT.:yes::yes::yes:

To EOT czy nie? Chyba jednak nie, bo znowu dwa posty niżej wtrącasz swoje kolejne bezsensowne trzy grosze. Chyba piszesz tylko po to, żeby nabijac sobie posty - co widać również w innych watkach.

Każdy instalator zaczyna zazwyczaj od pompy ręcznej. Dopiero przy pewnym przerobie inwestuje w pompę elektryczną, bo jest to szybsze, pewniejsze i wygodniejsze. Ale nie przeczy to temu, żeby instalacja funkcjonowała napełniona pompą ręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To EOT czy nie? Chyba jednak nie, bo znowu dwa posty niżej wtrącasz swoje kolejne bezsensowne trzy grosze. Chyba piszesz tylko po to, żeby nabijac sobie posty - co widać również w innych watkach.

Każdy instalator zaczyna zazwyczaj od pompy ręcznej. Dopiero przy pewnym przerobie inwestuje w pompę elektryczną, bo jest to szybsze, pewniejsze i wygodniejsze. Ale nie przeczy to temu, żeby instalacja funkcjonowała napełniona pompą ręczną.

 

Słuchaj EOT. Już ci tłumaczyłem ale widać tempomat ci się zaciął.Nie nabijam sobie postów bo mam to w ..............i nie pisz o tym bo się tylko ośmieszasz chcąc wyjść w oczach forowicza na wschodzącą gwiazdę.Jeśli ma się takie podejście do indywidualnego odbiorcy nigdy nią nie zostaniesz :bye:.Poczytaj kolo np. w kominkach co branża i jak pisze o nowościach na rynku i ich zastosowaniu u klienta.I pamiętaj jeśli EOT to bądź twardy.Widzisz i ja przez ciebie zmiękłem.:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...