Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bogus - to faktycznie masz urodzaj w imprezy w pazdzierniku.

Dobrze,że zamówiłaś catering i nic Cie nie obchodzi.Bedziesz miała wiecej czasu dla siebie i bedziesz wypoczete, przez co mozesz sie świetnie bawic z goścmi . Ja głupia , to sie tak urobiłam . Wszystko sama gotowałam i ciasto piekłam . Pózniej to juz byłam padnieta.Na 30 lecie jak dożyjemy to napewno catering. :lol: pozdrówki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

maryna w końcu to nasze świeto!!

Ja też kiedyś urabiałam się do upadłego :x .Ale doszłam do wniosku,ze przecież na to pracuję,zapłace i będę mogła sie też "gościć" :lol: :lol:

A już najbardziej chodzi mi,żeby np. moja mama czy siostra wiedziały,że są gosćmi a nie "pomagierkami" :wink: ...bo na tę drugą częsć rodziny nigdy liczyć nie mogłam :(

 

Firma,którą zamówiłam ponoć serwuje dobre jedzonko,będzie też osoba do obsługi.

 

...już zaczynam mieć tremę :D :D

 

Pozdro :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alu :lol:

 

Ja powiedziałam panu co chcę mieć w garderobie(zresztą stoi tam teraz jeden regał oraz wieszaki na kółkach-więc widac było ile jest rzeczy,jak je rozmieściłam) i zrobiony został projekt na komputerze.Po tym wybrałam kolor płyty.Od razu wyszła wycena i decyzja na tak :wink:

 

Pomieszczenie ma szerokość 134 cm a długośc coś ok 290-300 cm.

Przy takich mebalch można wykorzystać nawet najmniejszą powierzchnię.

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętasz Amtluś :lol:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/ad32324de1cabba3c86dddee893d576e,10,19,0.jpg

 

tu stoję w garderobie :wink:

 

Ta garderoba została "zaprojektowana' przeze mnie :wink: już na etapie projektu.Było to wstępnie pomieszczenie e kształcie L-miała to być spiżarnia z kotłownią,z wejściem od kuchni.Ja zrobilam z tego 2 pomieszczenia-spiżarnię i garderobę, kotłownia poszła do garazu.zrobilismy wejście od strony wiatrołapu.

 

Bardzo się ciesze,że wszystkie kurtkii,płaszcze będą na dole.Poza tym takie babskie rzeczy jak torebki będą pod ręką,a także walizki.Z tymi to zawsze jest problem,małe nie są inie ma gdzie tego trzymać.

A dla męza najwazniejsze- gitara :lol: .Z nią to dopiero nie ma co zrobic,żeby się nie rozstrajała :roll:

 

I tym sposobem będziemy mieć umeblowane kolejne-strategiczne pomieszczenie :lol:

 

Oczywiście zdjęcia pokażę czytaj-pochwalę się :p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kichaniu i prychaniu mówimy stanowcze NIE :roll:

 

Grzane piwko z sokiem malinowym mówisz ? To może ja spróbuję zawczasu...tylko piwka niet...

 

Moje storczyki też mi różne niespodzianki robią. Jutro pokażę jakie dziwadła się porobiły...a może to natura a nie dziwadła, ale do tej pory tak nie miałam.

 

A Twój śliczny, kolor taki nietypowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się przeziębiam,ale jak juz mnie dopadnie to jestem taki zdechlak,ze hej,,,

Więc cała nadzieja w piwku :lol: :lol: :lol:

 

Kolor kwiatków faktycznie nietypowy :wink: ale tez kwitnie bardzo długo,dłużej niż te "normalne" storczyki.

 

Mówisz ,że nie masz piwka Amtluś...to już masz :lol:

http://www.onlinephotographers.org/pics/2316_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.florystyka.waw.pl/grafika/bukiety%20i%20dekoracje/bukiety/bukiet18(obrabiamy%20na%20bialym%20tle)_big.jpg

 

Wielkie to dla Was święto

Ćwierć wieku ze sobą przeżyć

Poznawać siebie na wskroś

Nigdy nie mieć się dość

 

Wspólnie życie poznawać

Szczodrze dawać i skromnie brać

Smutki odgarnąć z czoła

Podać dłoń, gdy kochanie zawoła

 

Aby lat tyle szczęśliwie przeżyć

Wagon soli wspólnie zjeść należy

Maleńkie smuteczki

I wspaniałe nastroje

 

Zawsze najlepiej przeżywać

Gdy jest się ze sobą we dwoje

W dniu Waszego święta

I ja Wam składam życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez biegne z gratulacjami.........Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. hi, hi.....bo to jest nowy rozdział, nieprawdaż? My własnie na 25 lecie rozpoczeliśmy budowę...no i mamy nowy rozdział. Na poprzednie okragłe rocznice zawsze gdzies wyjeżdżaliśmy w ciepłe kraje a teraz wyjechaliśmy ......na budowę... :D :D :D i była to bardzo fajna rocznica.... :D :D :D

Oczywiście przesyłam również gratulacje z okazji wytrwałości.....obu stronom... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...