Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulko dzięki:) czysto to dopiero będzie..ale i tak już sie cieszę:) I u Ciebie też będzie-przecież nie wszystko naraz,wiadomo kasa kasa..

 

rubinowa zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź,możesz coś wiecej napisać na temat tubki-gotowy produkt? czy robiony?

Dzisiaj zakupiłam granulat na nornice i...fuj..karbid..pamiętam ten wstrętny zapach z dzieciństwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "tuba" to produkt gotowy, średnica ~5 cm, długość ~20 cm, na końcach ma okrągłe zapadki przymocowane drucikiem. Chcę jeszcze powiedzieć, że najpierw były brzęczyki, które chyba tylko mnie irytowały, bo włączały się co 30 sekund, a krecik jakby tańcował wokoło (robił takie zakola), potem były petardy, też nieskuteczne, a tuba to rewelacja: wkłada się w korytarzyk i zasypuje; uwaga, jeśli złapie się, trzeba uważać, bo gdy jeszcze żyje, potrafi ugryźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu moje będą filoletowe, a wiesz jak się nazywają?

 

Witam....przeczytalam dziennik,pooglądalam Twoje wnętrza i dzialkę i zostalam na Twoim tarasie na kawce.Nie widzialaś mnie hi hi,kawka pyszna,odpoczęlam na tarasie bylo bardzo milo.A te kwiatki to dzwonek karpacki,nie to że znam się na kwiatach,ale też takie sobie wsadzilam do dlugich donic.Po bokach wsadzilam biale,a w środek dalam fioletowe.Wyszlo pięknie,ale niestety szybko te dzwonki opadają i teraz takie wiechcie stoją brrr.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu dziękuję:) Już nie mogę się doczekać aż całkiem zagospodarujemy ogród.Wtedy dopiero kostka będzie lepiej widoczna. Co do altany-teraz pora na boazerię.MM chce to robić sam ale pomocnik by mu się przydał.:)

A Zuzia-jest bardzo fajna,pilnuje się domu, ma towarzystwo które do nas wpada:) A wygląda jakby miałą zostać mamusią-tyle je:)

Muszę srobić jej nowe fotki to wkleję.

 

nazwa12 witaj u mnie:) Zapraszam na tarasik częsciej,na kawkęhttp://www.kawalavazza.com.pl/images/cappuccino.jpg,

Co do kwiatka,to pani na targu poradziła żeby wsadzić je do gruntu bo w skrzynkach,donicach nie bardzo rosną.I tak zrobiłam,wsadziłam na warzywniaku ale pewnie je przesadzę jak zrobimy drugą częsć ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, te kwiatki to "rozwary", a nie dzwonki i tak jak pisze magpie kwitną długo i są bezproblemowe tylko trzeba zwiędnięte pączki ucinać.

U mnie rosną niebieski, różowe i białe już chyba czwarty rok i nic się z nimi przez zimę nie dzieje.

Edytowane przez Sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może pani która mi sprzedawala je zle mi powiedziala,albo ja mam podobne.Ale tak czy siak rozwary i dzwonek karpacki są śliczne,ja swoje zwiędnięte pączki też poobcinalam i już widać świeżutkie pączki i drobne kwiatuszki.I znowu u nas duszno i ciemno się robi,kiedy to lato do nas przyjdzie:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa12 jak zwał tak zwał:)( nazwy roślinek niestety nie trzymają się mojej głowy długo) najważniejsze ze kwiatki są śliczne,długo kwitną.

U nas niestety jest chłodno,wisza ciemne chmury.Oby nie padało,bo jest już tak mokro,że trawka mi gnije gdzieniegdzie. A poz tym w moim mieście jest jutro fajna impreza plenerowa-rekonstrukcja bitwy o twierdzę

http://um.nysa.pl/xinha/plugins/ImageManager/demo_images/biuro_promocji/Magda1/Bitwa_2009/Dni_Twierdzy_Nysa_2009_487.jpg

Twierdza znajduje się niedaleko naszego domu i jak nie idziemy tam tak huk i tak słychać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...