Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bogusiu,

 

bardzo się cieszę, że czuwasz i momentalnie zauważyłaś mój wpis w dzienniku. Ja jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległościw czytaniu i jeszcze trochę przerwy mnie czeka w dostępie do internetu.

 

Malutka prośba - przerzuć swój wpis do komentarzy :D

 

Myślę, że poczytam jeszcze wieczorkiem co u Ciebie..

 

Pozdrówka serdeczne :D :D :D

 

I nowa stronka znowu mi się u Ciebie trafiła :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znowu byka strzeliłam :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: Tak chciałam napisać komentarz do Twojego dziennika, a tu goście mi pukają i znowu wpisałam się tam gdzie nie trzeba :oops: Już lecę z poprawką :p

Ja po przeprowadzce wreszcie mam czas zajrzeć do dziennika innych :p Poza tym u mnie zastój w wykończeniówce, więc jak mam wolną chwilę odwiedzam innych forumowiczów :)

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ale się u Was dzieje i zmienia, szkoda tylko że fotorelacji brak :wink:

Pokaż ten stół i krzesła, bo to takie ważne meble :roll:

 

Widzę, że wrzesień będzie bardzo napięty, ale pogoda ma być śliczna, to faktycznie można jeszcze podziałać na zewnątrz. Jaki kolorek planujecie?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą fotorelacje Amtlo :) .Ale narazie jeszcze się "wykańczamy" :p i teraz to nie wygląda najlepiej.A co do stołu i krzesełek, to zrobię zdjęcia jak będą wszystkie krzesła, bo dwa niestety poszły do reklamacji :cry:

Kolorek elewacji to Floryda -Ceresit, tynk mineralny.Ma być taki słoneczny,żółtawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jesteś przewrażliwiona.Takie są realia.I myślałam,że to tylko nasza narodowa "dolegliwość"Ale chyba jednak nie."Fachowcy" zdażają się wszędzie.

Moja koleżanka, mieszkająca w USA mówiła mi,że jak budowała dom to też trzeba było nieźle pilnować.Mąż doglądał wszystkiego, bo inaczej -kibelek stałby na środku łazienki i jeszcze do tego kiwał się :lol: :lol:.A wylot klimy dokłądnie nad łóżkiem w sypialni :p.

Natomiast jeżeli chodzi np.o meble to zastanawiam się, jak działa tzw.kontrola jakości skoro wychodzą buble.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten stół z krzesełkami. Faktycznie szkoda, że nie mogły być wszystkie dobre.

Jaki to kolor drewna? Bo u mnie na monitorze tak zółto wyglądają...Przez to bardzo pasują do tapicerki. Z pewnością już wygodę przetestowaliście?

 

Ale się zazieleniło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne te krzesełka..:-) a z pracami posuwającymi sie powoli jestem za ....Pan brat... chyba tak to się mówi? Salon u mnie cały czas sie gładzi i chyba Nasz Pan henio tak szybko go nie skończy. Potem, w oczekiwaniu na kafle do łazienki mąż razem z panem Heniem maja wytapetować korytarz-zobaczymy co z tej tapety wyjdzie - no a potem juz kafle w dolnej łazience i cała podłoga w salonie...kiedy to będzie? Może za miesiąc a może później? Już mi sie wcale nigdzie nie spieszy. Jak przeprowadzę się na wiosnę to tez będzie dobrze... :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakbyśmy się nie nastawiali,że wprowadzamy się w lipcu to może by to tak nie drazniło.Ale z drugiej strony, nie ma co odwlekać jak wszystko prawie zrobione.(wszystko znaczy sie do zamieszkania :) ).Poza tym, gdybym cały czas mieszkała w swoim mieszkaniu, a nie na wynajętym to lepiej bym to znosiła.Te kilka miesięcy wynajmu dołowało mnie okropnie i dlatego tak bardzo chcieliśmy być juz znowu u siebie :-? :wink: .

Ale musimy to przetrwac.Najbardziej dokucza mi ten kurz,mimo sprzątania.Ja tak lubię porządek :roll: .Ale dosyc biadolenia- byle jednak do przodu :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor stołu to wiśnia antyczna.

 

Patrząc na fotki nie powiedziałabym nigdy, że to wiśnia :roll: I jak tu nie pisać, że telewizja (monitor) kłamie :wink:

 

Czyli jest nieco w odcieniu czerwieni? Bo ja znam czereśnię antyczną, ale wiśni nie. Zresztą każda firma często daje swoje nazwy....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest z tymi kolorami.Moja kuchnia to czereśnia antyczna.Wiśnia jest nieco jaśniejsza.Natomiast krzesła są od innego producenta-wiśnia antyczna- i nieco się różnią od stołu.Jak zwał tak zwał kolory-trzeba dobierać pod kolor a nie pod nazwę :D .Natomiast miękka cześć krzeseł jest w odcieniu beżowym-na zdjeciu wyszło żółtawo :o :D .

Pozdrawiam kolorowo :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo, my to przez te nasze budowy to nauczymy sie napewno jednej rzeczy-wyłapywać fuszery :evil: :D .

Co do prysznica to jest Freehander-Hansgrohe.Niestety obraca w zakresie 180 stopni, ale tylko w pionie.Natomiast "słuchaweczki" można obracać o 360 stopni.Jak już będzie zamontowane do końca,to postaram się zrobić zdjęcia w czasie natrysku(oczywiście ja nie będę go w tym czasie brała :D :p )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa bateria, nie widziałam jeszcze takiej

ja teraz szukam takiej która miałaby deszczownicę i słuchawkę ale nie podtynkowa, bo kafle już są :(

mam nadzieje że znajde to o co mi chodzi

 

Fajna bateria i myślę,że fajne kąpiele będą :p

Ja to wyszukałam na stronach Hansgrohe.Zależało mi na baterii z funkcją masaży(jest kilka tych funkcji min.pulsacyjny strumień).

Jak będę po inauguracji- to napiszę :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...