Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...Kaluniu...niestety jeszcze nie....musiałam (teraz ja-babska siła wyższa...rozumiesz) przenieśc termin na 18.01. Dlatego nic nie piszę bo jakoś to się wlecze za mną....napiszę już jak znajdę się w szpitalu.

I oczywiscie dziękuję za wsparcie....Dzisiaj już pakuje się na dobre....Jutro tylko do pracy i wyjazd...we wtorek(mam nadzieję).

 

Szkoda,że dopiero teraz bo ominie mnie fajna rodzinna uroczystość-złote gody brata mojej mamy:( I nie tylko ta imprezka:)....

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witaj Tolu:)Dziękuję za dobre fluidy,przydadzą się jeszcze:)

Dzisiaj wróciłam ze szpitala,okazało się że przed zabiegiem operacyjnym musiałam mieć jeszcze zrobioną histeroskopię, teraz 3 tygodnie czekania na wynik hist-pat a później już ostateczna operacja...

Termin mam teraz wyznaczony na marzec...Chyba się wykończę tym czekaniem,ale trudno...Wczoraj miałam zabieg w krótkim znieczuleniu ogólnym,czułam się po tym fatalnie..

A najgorsze dopiero przede mną.Teraz jeszcze tydzień zwolnienia.

 

Mam nadzieję,że wynik będzie dobry...

 

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo, dla bezpieczeństwa trzeba było zrobić ten wstępny zabieg(coś się nie podobało doktorom w usg).

Dzisiaj już lepiej się czuję,ale wczoraj..jak mnie przywieźli z zabiegu byłam blada jak ściana,wieczorem miałam torsje i ogólnie cały czas spałam.

 

Tak więc nerwówka jeszcze nie skończona,w marcu od nowa....

Z tego tez powodu nie pojedziemy w maju na Słowację-szkoda te cieple źródła są dla mojego kręgosłupa zbawienne. Chyba odłożymy wyjazd na jesień,albo dopiero pojedziemy za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty , jesień w górach jest cudowna...oczywiście chodzić w góry nie trzeba...a żródła to sama wiesz, że zawsze...przełóżcie na jesień...Ten miesiąc zleci szybciutko, bo jak trzeba robić badania to faktycznie trzeba. Teraz nabierz sił, po tym wczorajszym wymęczeniu...

 

Jutro jadę oglądać kominki, o ile uda mi się wyrwać z tego kołowrotu w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko narazie czekam na wyniki,jestem w tym tygodniu na zwolnieniu...I martwię się,że niestety jak przyjdzie wiosna ,ja po operacji będę i nie będę mogła dłuższy czas działać w temacie ogrodu buuu:) I do ciepłych źródełek na Słowację nie pojedziemy buuu:)

 

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...