Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Olu chyba wszyscy chcielibyśmy już mieć wiosnę a tu znowu takie prognozy....

Moje zamówione roślinki przyjdą po 15.03-ja niestety będę wtedy w szpitalu i nie wiem kiedy je posadzę...Musimy jeszcze nawieźć ziemi(wreszcie),przygotować rabaty....a ja nie będę mogła tego przez czas jakiś robić....Trzeba bedzie męża zdopingować i przypilnować:) A ja taka Zosia samosia jestem...:)Nic nierobienie mnie wykańcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu skoro zamówiłaś to wiesz dobrze, że ktoś je (mąz) posadzi i zrobi to tak jak Ty byś chciała :)

Nie wiem dlaczego będziesz w szpitalu ale nie warto martwić się na zapas , wszystko się ułoży , czasami trzeba żeby było lepiej- żebyśmy zdrowsi byli. Ja niby okaz zdrowia a mam takie bóle kręgosłupa, że nie wyobrażam sobie wiosennych prac w ogrodzie , wcale nie mogę się schylać a jak już to noc mam z głowy ! tak to jest, budowa w ten czy inny sposób wykańcza ! A ja tak lubię pracę przy roślinkach !

Zdrówka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorotko:)...oj tułasz się bidulko....

 

Wyniki dobre,ja też się cieszę i znowu (3 raz:)) psychicznie się przygotowuję do operacji:)

 

A na wiosnę też czekam z niecierpliwością,chociaż początkowo niewiele poszaleję...w ogrodzie,szkoda...Ale później pewnie sobie to odbiję:)

 

Pozdrawiam cieplutko.

Pa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo w nowym miejscu się rozkręcam:) ale nie jest źle.Trochę mam mniej miejsca,muszę sobie jeszcze jakoś to zorganizować po swojemu.

Jednak najlepsze miejsce to jest moje własne miejsce(por.)

Teraz jeszcze zmobilizowałam moich wspólników robimy remont poczekalni:) Będzie jeszcze ładniej:)

 

Teraz lecę odpoczywać,posprzątałam już chałupę(piętro wczoraj po pracy,parter dzisiaj) i mam luz

 

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...