Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtluś ja narazie tylko spacerować po ogrodzie mogę:) Zresztą jak za dużo połażę to zaraz wszystko mnie boli i muszę leżeć...

Po lustracji zauwazyłam,że laurowiśnia padła...ale widać nowe listki więc może się zregeneruje,podobnie z pierisem,który dostałam rok temu na imieniniy jak byliśmy w Słowacji(on chyba niestety się już nie odrodzi...szkoda)

I póki co podziwiam krokusiki:)

http://foto2.m.onet.pl/_m/b8b228061de2b76c4f948accfb9cc6ea,10,19,0.jpg

jeszcze nie wszystkie się pokazały..a róża chyba też padła...

 

Tak więc wolno i leniwie płynie mi czas wolny...czytam,oglądam tv,coś tam posprzatam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za buziaczki :).....muszę Ci powiedzieć ,że jestem przyzwyczajona do pracy .....lubię coś robić .....tez tak nie dobrze odpoczywać....mięśnie się zastoją i potem dopiero zakwasy się robią ;) a tak pomalutku człowiek jest w ciągłym ruchu....to chyba dobrze?

Pozdrawiam i również buziaczki przesyłam http://emotikona.pl/emotikony/pic/50przytula.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko ile mogę to się oszczędzam:)Pozdrawiam cieplutko:)

 

Amtlo uwielbiam kwiaty,samo zielone w ogrodzie to dla mnie za mało.Zamierzam dzisiaj posiać na rabacie tam gdzie rosną teraz krokusy mieszankę różnych kwiatków.Będę miała kolorowy widok z gabinetu-jak będę siedziała przed kompem:)

Jak będzie tak ciepło to na pewno posiedzę na tarasie.Ciekawa jestem jak wygląda moja ławeczka po zimie.Muszę tez namówić mm żeby zawiózł blat stolika do stolarza,trochę się zdeformował...

Edytowane przez rogbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...