Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja już też od wczoraj mam własny warzywnik... Cały czas myślę więc o powiększeniu go.... To już choroba czy jeszcze nie....?

 

ja jeszcze nie mam warzywnika, więc nie wiem jak z nim jest........ale wiem, że ogólnie ogrodnictwo to choroba !!!!

albo nawet uzależnienie ;)

Bogusiu..........jestem zdecydowanie za drugą wersją warzywnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu ja nie posiała marchewki, sałaty i szczypiorku ( ten mam w doniczce, więc go posadzę chyba w ogródku)... Mam natomiast dymkę, seler, por, pietruszkę, koper, kalarepkę, poziomki, lubczyk i melisę... trzeba jeszcze wsadzić miętę, myślę nad fasolką, pomidorkami, ogóreczkiem i sama nie wiem co jeszcze...

Najpierw przekopałam kawałek 1,5X4 metry.. szybko brakło mi grządki.... Przekopałam jeszcze i chyba będę kopać dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj warzywka pachną jesienią...już widzę te marcheweczki....

 

Co do rabatki. to też skłaniam się do wersji drugiej. Bardzo nietypowy kształt jak na warzywniaczek...czyli z okien też piękny widok sobie zapewniasz na zagonki...

 

Pokazałam Młodemu galaretkową babę i już mam zamówienie...z okrzykiem: a umiesz tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolorową galaretkę:)Pychotka:) Troszkę czasochłonna ale ta późniejsza rozkosz ... mniam

 

jeszcze jedna ściąga:)

http://foto1.m.onet.pl/_m/f47a99ba28f265ab04761daea5d92589,10,19,0.jpg

 

 

 

Co do warzywniaczka to chcę,żeby nie był to zwykły zagonik,ale część ogrodu .I faktycznie jak stanę na balkonie będę miała fajny widok.

Edytowane przez rogbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej baby, to żeby ta galaretka wyszła z niej trzeba chyba cos zrobic z ta foremka. Macie jakies sposoby, bo jak sie do cieplej wody włozy to na pewno sie roztopi na maxa. Wiem ze na pewno przy budyniu trzeba przelac chyba gorącą woda przed wlaniem - ale gdzies czytalam, nie probowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRASZNE.....

 

Właśnie patrzyłam na mapę Polski, w których rejonach spadł śnieg...i na to widzę Twoje fotki :eek:

\

Makabra...co ocaleje pod tym śniegiem...co z zasiewami?

\

znowu drożyzna...

 

Żal mi tych kwaiatów, a najbardziej moich ulubionych tulipanów:cry::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

spodobał mi sie Twój pomysł z obrzeżami z bukszpanu.....tylko nie wiem w jakich odstępach trzeba je szadzić????

 

ja swój przycinam w celu zagęszczenia! mam przed tarasem kiedyś tam płotek bukszpanowy zrobić i po 2 latach nieźle mi się już zagęścił:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...