Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arniczko dziękuję za zaproszenie:)Może kiedyś skorzystam.

 

Amtlo my jechałyśmy z Warszawy nieco inną trasą(w kierunku Wrocławia) ale jak ktoś wiedział,ze jechałyśmy z Warszawy min.nasze pracownice to w pierwszej chwili przestraszyły się...

Wyjazd udany,ale jestem dzisiaj trochę zmęczona.Dwa weekendy poza domem...już nie te lata:)

 

 

Dzisiaj u nas jest zimno,potwornie wieje,z rana mocno padał deszcz.Zapowiadają w przyszłym tygodniu ,że będzie ciepło to coś trzeba będzie w ogrodzie podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

jak tam zdrowie Twoich najważniejszych kobiet? Jakoś nie może mi to wszystko wyjść z głowy...

 

Moja Mama ma ostatnio wielkie skoki ciśnienia i nie może tego ustabilizować, więc ciągle zmartwienia.

 

Wiesz, że do tej pory nie zabrałam się za pelargonie i nie wiem jak to zrobić ? Za to synuś posiał w doniczce papryczki peperoni - ma nadzieję, że będą owocoweały :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo,moja mama czuje sie nieco lepiej:)u córki wyniki badan pół na pół pozytywne.Za to ja ten tydzien mam fatalny-okropnie nerwowy.

 

Moje pelargonki w więszosci sie przyjely:)A jeszcze dostalam od mojej mamci.Jezeli masz jeszcze zeszloroczne to zaszczep,jeszcze nie jest za poźno.

Widze,ze rosnie Ci maly ogrodnik.

 

Skoki cisnienia u mamy-pewnie ta zmienijaca sie pogoda.Pilnuj mame....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kalu:)

Tak tak szkolenie-międzynarodowe sympozjum okulistyczne.Muszę się dokształcać,przypominać, żeby byc na bieząco bo do emerytury jeszcze kilka lat:)

Z tym odpoczynkiem to nie bardzo:) ale na krotki spacer znalazlysmy czas.

 

Sorki ze pisze bez polskich znakow..ale chlop zalal jakis czas temu klawiature cola i alt mi sie zacina hihi

 

Pozdrowionka Kaluniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu kochana, a drenarke dzialki robiliscie? Na naszej dzialce przed budowa tez stala woda po kolana ale my cala drenowalismy (troche kopania, waz gruby i odprowadzenie do rowow) i teraz jest ok.

 

Napiez prosze z jakiej firmy masz plytki klinkierowe na wejsciu do domku? Bardzo mi sie podobaja, a my po swietach zamierzamy w koncu zabrac sie za wejscia i tarasy, wiec szukam, bo juz musze cos zamowic ale ciezko mi cos wybrac, bo ja w popielach potrzebuje.

I odnosnie Twojego tarasu to widze, ze masz tam inne plytki i na kantach nie masz plytem schodowych z zawinietym noskiem tylko zwykle, wiec jak masz wykonczone na kancie, szczycie tarasu, bo na tych zdjeciach z gory kiepsko widac.

 

I mam jeszcze prosbe, ostatni komentarz wpisalas w moim dzienniku, mozesz przezucic do komentarzy poki ja jeszcze nic nie pisalam nowego, bo jak ja juz dokonam nowego wpisu w dzienniku to Ty nie bedziesz mogla skasowac :).

I jak tam Zuzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu post przeniesiony:)Sorki :)

 

My robilismy tylko odprowadzenie wody z rynien do studni, po nawiezieniu ziemi woda znacznie mniej stoi.Tam gdzie najbardziej stała jest ok.50 cm nowej przepuszczalnej ziemi a pod nia dopiero iły.

 

Co do płytek wejsciowych to niestety nie pamietam nazwy,to sa włoskie płytki,sprawdaja sie nieźle.Po tej zimie zauwazyłam,ze jest peknieta glazura na jednej płytce.

Ajezeli chodzi o płytki tarasowe to krawedzie sa wykończone metalowymi listwami,wygląda to nieźle i jak narazie dobrze się sprawdza,jak sie przijrzysz to własnie je widac na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...