Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusiu,

zdjecie Zuzy z kolegą obłędne :D Na co te koty tak patrzą?

a zdjecie Zuzki na pościeli zachęca do spania od zaraz....

 

Śliczna wiosna w Twoim ogródku...od razu tak radośniej się robi od tych kolorowych bratków i wychodzących tulipanów :yes: i chyba donice też masz nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja cieszyłam się bardzo jak juz miałam zrobiony taras-wreszcie był porządek:)

 

Amtlo,koty patrzą na...trzeciego kota:lol2:,takiego czarno-białego.Nazywamy go czarny.Ja to robię się taka kocia mama:) wszystkie do nas przychodzą:)Ten na zdjęciu jest od sąsiadów..ale niespecjalnie o niego dbają...maja rasowca w domu(malutkiego) a ten mieszka w garażu..czasami chodzi głodny to go nakarmimy....Jesienią cały dzień siedział u nas pod drzwiami tarasowymi,w końcu wpuściliśmy do garażu,nakarmiliśmy...Za jakiś czas poszłam zobaczyć co robi,a on znalazł sobie miejsce ze szmatami,jak się nad nim pochyliłam to tak mnie wylizał po rękach,twarzy..aż mi się łęzka zakręciła.Wieczorem jak sąsiedzi przyjechali zanieśliśmy go do domu...A teraz za każdym razem,jak jestem koło domu,przyjeźdżam z pracy przylatuje i się z nami wita:)Jak piesek.

A ten którego nie widać jest taki niczyj.W ubiegłym roku zjawił się na naszej ulicy,był bardzo chudy. Nasi dalsi sąsiedzi zajęli się nim-zawieźli do weta,zaszczepili,odrobaczyli i teraz dokarmiają.My jak przychodzi,też go nakarmimy od czasu do czasu:)Jest fajny,ale to kocurek i pstryka mi tu i ówdzie:)

Żal mi tych zwierzaczków,my dbamy o Zuźkę i nie wyobrażam sobie,że miałaby żyć tylko z upolowanych myszek.Z tego załozenia niektórzy wychodzą-kot sobie poradzi,upoluje myszkę!Totalna bzdura!

 

Już się nie mogę doczekać aż zrobi się kolorowo od kwiatów:) A donice..nie są nowe:no: Te zielone,z fioletowymi bratkami,to są pierwsze moje donice zakupione po przeprowadzce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, koty nas jakoś lubią:) Ja zresztą też je lubię..a jeszcze niedawno ich nie lubiłam,nie ufałam.Zuźka nauczyła się przychodzic na noc do domu i z tego jestem zadowolona,nie martwię się o nią.

Z zakupów jestem bardzo zadowolona:)

 

Arniko tabletki łykałam przez miesiąc a diety niestety specjalnie nie trzymałam...Starałam się jedynie ograniczać słodycze,bo całkiem je odstawić nie potrafię niestety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Smacznego jajka, Świąt jak z bajki

I niech Wam zając przyniesie podarki.

Pięknej święconki, udanych wypieków

Żeby ten czas był najmilszy na świecie.

I taka tradycja jest w tym kraju

Żeby w śmigusa Was zmoczyć miało.

Serdeczne życzenia przesyła Agnieszka z Rodziną:)

 

http://images35.fotosik.pl/1294/9b1fef0c10bf9bc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta,

gdy Pan Zmartwychwstanie.

Życzę smacznych jajek na śniadanie,

żółtego kurczaczka, białego zająca

i oby te święta trwały bez końca

Tęczowych pisanek, na stole pyszności,

mokrego Dyngusa i wspaniałych gości,

niech to będzie czas uroczy

Życzę miłej Wielkiej Nocy!!!

 

http://www.kartki.tv/kartki/10/8/d/812.gif

Edytowane przez Amtla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...