Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusia, najważniejsze, że już basen rozłożyliście ....:).. a pogoda? U nas dzisiaj siedziałam w basenie ponad godzinę taki upał a woda 26 stopni miała. Najpierw sobie popływałam w tą i z powrotem a potem myk na materacyk i plecki sobie opalałam..:rolleyes:.. no a potem przyjechali znajomi chetni do kapieli po upalnym dniu i tak spędziliśmy popołudnie. To wszystko po pracy oczywiście.....Sobota i niedziela tez mi sie zapowiada gościnnie... bratanek przyjechał z dziecmi z Irlandii i troszkę u nas posiedzą...do tego moje dziecię z wnukami...oj. będzie wesoło i głośno....:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko ja zaglądam do Ciebie i na nowe fotki czekam:) U nas dzisiaj coraz ładniej to myślę,że do Ciebie też dotrze i będziemy plazowac w naszych ogródkach.

 

Dorotko dziękuję:) urlop w pracy ale nie n FM:rolleyes:

 

Wasiu to będzie się u Was działo:) Życzę miłego wypoczynku.

Madziu spraw sobie też taki luksus:) ja się opierałam przed tym pomysłem ale dzisiaj zamierzam odbyć pierwsza kąpiel:)Nasze zwierzaczki sa kochane a Alik to taka przylepa:)

Buziaczki zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, kwiatków ci u Ciebie dostatek ale .......zauważyłam, że tak samo jak u mnie Bakoba nie kwitnie ci białymi kwiatkami....mam to samo.. mało kwiatków ale duzo zielonego. W tamtym roku miałam burze kwiatów i dlatego w tym roku zdecydowała się na zakup Bakoby a teraz nie wiem czy w przyszłym roku znowu sie pokusze, chyba że na tę nową wielkokwiatową odmianę.....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaleusów zazdrościłam i też sobie kupiłam,,na wyprzedazy były...nigdzie więcej. Ślicznie się kwiaty u Ciebie rozrosły. Aż chce się siedzieć i patrzeć...

 

Basen widzę, już rozłożony. Czy zdążyłaś dzisiaj przetestować? Pewnie razem z waskiem i Beauty, pływałyście cały dzień :lol2:

 

Co powinno być pod podłogą takiego basenu ? czy coś jes w komplecie ? Zafunduję Młodemu za rok, chyba...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiu kwiatki ślicznie rosną ku mojej radości:)A bakopa faktycznie mało kwitnie,ale mi to nie przeszkadza.W skrzynkach potraktowałam ją jako "wypełniacz"

 

Amtluś koleusy ślicznie rosną chociaż jeden jakiś taki marny się z robił.Musze poczytać czy dadzą się "przezimować"

Basen zaliczony:D:yes: w piątek.Fajna sprawa,pływa się w kółko-dosłownie:DDzisiaj niestety pogoda sie zepsuła;)

Za rok zafundujesz młodemu..powiedzmy:lol2: młodemu:D. a Ty tylko pewnie będziesz patrzeć hihi:rotfl:

W komplecie była specjalna mata.U nas narazie na trawie zrobiliśmy koło wysypane piaskiem,a w przyszłym roku coś pomyślimy...może odgapię pomysł od kropkq-Oli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo dzięki:)

Coś tam pisałam o przęsłach,ale nie tak zdecydowanie bo przymierzaliśmy się do tego tak bez przekonania..wiadomo kasa...Ale ze względu na solidnego wykonawcę zdecydowaliśmy się.Zakupiliśmy też wideodomofon,natomiast nie wiem czy starczy kaski na mechanizm do bramy....

Ale i tak wreszcie zakończymy te największe inwestycje...

 

Co do wyjazdu to tylko krótki wypad-do wtorku.Jedziemy do Polanicy.Ja we wtorek mam taki mały zabieg,później za tydzień zdjęcie szwów,czekanie na wynik hist-pat...Mam nadzieję,że mimo tego w domu też odpocznę.

 

 

 

 

A tak w ogóle to od kilku dni jest mi trochę smutno...Otóż,dowiedziałam się że moja koleżanka z liceum jest ciężko chora...nowotwór z przerzutami:(Nie była na naszym klasowym spotkaniu-w czerwcu,miałyśmy informację,że pracuje za granicą...a ona w tym czasie już ciężko chorowała....Obdzwoniłam moje koleżanki...były w ciężkim szoku.Bo Bożenka jest bardzo fajną dziewczyną,zawsze wesoła,niekonfliktowa,dbająca o zdrowie..a dopadł ją jeden z najgorszych nowotworów....ciężki do zdiagnozowania..

...nie mogę przestać o tym myśleć...

...a ona ponoć jest już pogodzona z losem..załatwiła nawet już hospicjum....

Chciałybyśmy ją odwiedzić ale ponoć ona nie chce tego....

 

 

 

...jednak to życie jest do d...y...:(

Edytowane przez rogbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, bardzo ładne ogrodzenie....i pewnie wszystko razem troszkę kosztowało....:o......to teraz wyobraź sobie ile ja potrzebuję na ogrodzenie...chyba nigdy go nie zrobię.....:o.. Przy okazji obejrzałam sobie raz jeszcze Twoje roślinki.....jest ich dużo i bardzo ładnie wyeksponowane....Podoba mi się.....

a my dalej nie możemy zrobić do końca części trawnika, bo dzisiaj znowu padało.....ech....szkoda słów..... a roślinki nadal czekają na wsadzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu przepiękne ogrodzenie:):) i na pewno dośc dużo kosztowało ,ale było warto:lol2: teraz ,to dopiero domek ładnie się prezentuje z takim ogrodzeniem:wiggle: i widać basen w dali rozłożony ....wygląda na duży :) fajnie masz Bogusiu :p korzystaj z urlopu jak najwięcej i odpoczywaj:lol2:

Pozdrowionka !!!:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kobietki:) Jeszcze do końca nie wiem ile będzie kosztowała całość...ale kiedyś i tak musiałoby być zrobione....na szczęscie to "tylko" 37m...

 

 

Odpoczywamy w Polanicy Zdroju:) i właśnie wróciłyśmy z córką z seansu w kinie letnim.Obejrzałyśmy film japoński"Pożegnanie".Piękny film,chociaż nie łatwy i do tego przepiękna muzyka.Polecam

Pozdrawiamy:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywajcie,nabierajcie sił i ładujcie akumulatory;)

 

Bogusiu,piszesz o swojej chorej koleżance,to przykre i smutne:( Jak został juz taki temat poruszony,to ja Ci napisze że dwa tygodnie temu byłam na pogrzebie swojej koleżanki 37 lat,nowy dom wybudowali,dwoje dzieci (szkolne i przedszkolne) , bardzo to przeżywam...choroba przyszła nagle ( niespełna trzy miesiące i juz jej nie ma:( )

A w maju byłam na pogrzebie u 14-sto letniej córki mojej koleżanki ( pisałam kiedyś nawet o niej w moim wątku) ....życie co zrobić....

 

Dlatego trzeba cieszyć sie każdym dniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Bogusiu,

już pewnie wypoczywsz po zabiegu ? Mam nadzieje, że wszystko ok, i bedziesz teraz sił nabierała...

 

W kinie kochana, t ja ostatni raz byłam....wiesz, że nie mogę sobie przypomnieć...

 

 

Wczoraj i dzisiaj, panowie mieli kikończyć schody i listwy...ale jak to u mnie nie skończyli - ale mysleli, ze im protokół podpiszę. Nie podpisałam, meldują się znowu we wtorek i poprawiają "babola"...

 

A ja już chyba tracę cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś wypoczywam:) powiedzmy:)Zabieg drobny (guzek na grzbiecie nosa,na przebarwieniu skóry które miałłam od lat)gorsze teraz czekanie na wynik....do 4 tyg....

Co do kina to ja też często nie bywam,ostatnio byliśmy z mm jakiś rok temu.A teraz tak fajnie wypadło,że w Polanicy odbywało się lato filmowe w Hrabstwie Kłodzkim.Projekcje odbywały się w muszli koncertowej,ławeczki pod gołym niebem.Pokazano 5 filmów,my obejrzałyśmy 3.Przyznam,że filmy nie były łatwe i pewnie nie obejrzałabym ich wybierając się do kina lub na dvd w domu.Każda projekcja była poprzedzona wprowadzeniem w tematykę filmu.

 

Ach ci fachowcy,współczuję Ci tej nerwówki:( Trzymam kciuki za dalszy postęp prac.Wiesz mam taką koleżankę co to sama buduję dom-jej mąż nie interesuje się ty zupełnie:bash: a ona radzi sobie dobrze,chociaż widzę ile to ją kosztuje zachodu.Ale ona jest twarda z fachowcami-podziwiam ją za to.Jak fachowiec jej mówi,że się nie da,że tak musi być ,że ona się nie zna-ona stawia sprawę twardo.Ja się nie znam,pan ma mi to wyjaśnić,a ponieważ ja panu płacę,ma pan to zrobić tak ja chcę!Jest prawniczką i wie jak sobie radzić z typkami.Jak jej źle zamontowali rolety zewn.kazała wszystko zmienić i..to zrobili...na koszt firmy oczywiście.

....żałuję,że ja tak do końca tak nie potrafię...

 

Buziaczki Amtlo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz fotorelacja urlopowa

http://foto1.m.onet.pl/_m/6ca97db7f2aa88053799a3a041e143ad,10,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/84642487d0e1d43f8338d853bd0d28f3,10,19,0.jpg

w całym parku zdrojowym jest mnóstwo rh-muszę się tam wybrać w maju:)

http://foto2.m.onet.pl/_m/d40268e4fb80bdb42348eaaaeb26de72,10,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/345de68d901072cb35122bd580d9a898,10,19,0.jpg

w dzień

http://foto0.m.onet.pl/_m/10e22b72b53b0fd4715e8198b934cbcc,10,19,0.jpg

nocą-przepięknie oświetlone aleje

http://foto1.m.onet.pl/_m/21aaf1f22c1ced04fb9abc2ddbb3832d,10,19,0.jpg

bardzo piękny domek dla ptaszków

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/e936d7e3408841e2855ccb9340fdd735,10,19,0.jpg

park zdrojowy w Dusznikach Zdroju-byłyśmy w czasie festiwalu F. Chopina

 

 

 

 

 

...mogłabym tak leżeć...leżeć;)

DSC07541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...