Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obejrzałam rzuty Twojego domku, szczegółnie kuchnię. I wiesz, masz bardzo fajny układ kuchni.

Ja cześciowo wyburzyłabyn ścianę miedzy kuchnią a salonem, a meble na tej ścianie, na długiej ścianie i pod oknem.Będzie dużo mebli, sporo szafek.Natomiast w spiżarni zlikwidowałabym okno.Tam powinno być trochę chłodniej, a latem wiadomo jak jest.

Moja kuchnia (bez spiżarni )ma 10 m.

Jaką długość am ściana bez okna i pod oknem?Może wtedy między kuchnią a salonem wystarczą tylko dolne szafki(jako blat, barek itp.)

 

Pozdr Bogusia

 

zaraz zmykam do domu - siedzę i piszę w pracy :oops:

ale przekalkuluję twoje pomysły - o tej ściance między kuchnią a salonem myslałam

kwestia okna w spiżarce - nie chciałam, ale zostałąm przegłosowana, ze powinno być, więc zobaczę - może najwyżej mniejsze ???

na górze akurat byłby magazynek, więc też tam mogłoby być mniejsze okno :)

 

kuchnia ma chyba szerokość 3,8 m

ale dokłądniej sprawdzę wieczorem

a spiżarka - nie pamiętam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo,

 

to Wy już finiszujecie :D :D Jak wiatrołap gotowy, to już ludziska mogą walić drzwiami i byle nie oknami :wink:

 

I jak decyzja odnośnie płytek klinkierowych na zewnatrz, podjęta? Można się pogubić w tych wyborach. to chyba jednak trwalsze rozwiązanie niż tynk mozaikowy. A jak cenowo? Kolorek jak dachówka czy inny, bo wiesz na fotkach to nigdy nie wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo

gdzie tam jeszcze do finiszu :o :( Czasami myśle,że to nigdy się nie skończy :cry: Latam tylko z miotłą i mopem, a i tak ciagle bałagan :evil: .

A parapetówka? :o Już najwyższy czas,żeby ją zrobić!!!!! :D :D :p .

Tylko jak te ludziska mają do nas "walić drzwiamy i oknamy"- widziałaś jak u mnie wygląda wejście?Masakra :o :x To kolejna"robótka" :x

 

Co do opaski na zewnątrz.Wiesz to nie jest klinkier tylko cóś innego(nie wiem ja się to nazywa).Płytki są grubsze, wyglądają tak jaoś solidniej, a kolorek nieco jaśniejszy od naszej dachówki.I myślę,że będzie pasował.Cenowo -wyjdzie trochę drożej.Z jednej strony, tynk musi być dobrze położony, płytki lubią odpadać na mrozie :-? I nie ma na to mądrych.Chyba jednak zdecydujemy się na płytki, kolega który u nas wykańcza zgodził się je położyć.Chcemy je położyć też na bokach tarasu i schodów wejściowych.Jak będzie w miarę ciepło to moze je położymy jeszcze w tym roku.Oczywiście, najpierw musimy wykończyć w środku.

 

I tak, finiszujemy zółwim tempem :roll:

 

Pozdr Bo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nino

ale z Ciebe optymistka :D .Ja myślę,że w domu to juz nigdy,nic nie będzie skończone :-? A jeżeli nawet, to częsc do porawki :x (już to widzę :( ).

Czsami mam chwile zwątpienia.....po ci mi to było :( .

Mieliśmy ładne mieszkanie,w dobrym miejscu,niezłych(niektórych bardzo dobrych sąsiadów) i zachciało nam się :-? .Alre...właśnie w mieszkaniu wszystko już było porobione i w pewnym momencie zaczęło mnie nosić.Co by tu jeszcze zmienić, zrobić :D I zaczęła się budowa :p

 

Co do omyłkowego wpisu- nie martw się :) Mnie się to przytrafia dosyć dosyć..Jakoś "upodobałam" sobie w tym Amtlę :D ( sorki Amtla :wink: ).

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do omyłkowe wpisu- nie martw się :) Mnie się to przytrafia dosyć dosyć..Jakoś "upodobałam" sobie w tym Amtlę :D ( sorki Amtla :wink: ).

 

Pozdr Bogusia

 

Ale Bogusiu Ty sie wpisami do mojego dziennika już wogóle nie martw. To mnie tak jakoś teraz niemiło, że Cię do przeprowadzki z niego nakłaniałam :-? Już więcej nie będę - wpis to wpis :D

 

A reszta Twoich przemyśleń dzisiejszych - skąd ja to znam :roll: :wink: Tylko mój M jeszcze inny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja jakiegoś doła dzisiaj mam :( Poł nocy nie spałam :cry: - migrena z dodatkowymi "atrakcjami" wc-etowymi :cry: .

Znalazłam chwile wolną w pracy i mogę popisac sobie(mój net :o :o -załamka :x ).

 

Ale Bogusiu Ty sie wpisami do mojego dziennika już wogóle nie martw. To mnie tak jakoś teraz niemiło, że Cię do przeprowadzki z niego nakłaniałam Już więcej nie będę - wpis to wpis

 

Ależ Amtlo-porządek musi być...i już :p

 

Pozdr Bogusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo kochana, migrena to lubi potrzymać :cry: .Dopiero jak wieczorem wróciłam z pracy, wzięłam kolejną tabletkę- przeszło :cry: .

Ale dzisiaj to wiele osób biadoliło,mój małż też.

Może to ta pełnia księzyca tak działa?

 

 

koszmary o wnusiu moim mnie męczyły, no i spać z tego powodu nie mogłam...

Nina

 

A sio wstrętne koszmary :evil: :evil: od naszych dzieci,wnuków i nas samych też :roll:

A to mieliście kinder bal :p :p .

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziadek bardzo dobrze bawił się z wnukiem torem rajdowym z machboxami... :D :D reszta dzieci tez się dobrze bawiła nowymi zabawkami Patryczka, bo on był zajęty tylko ta jedną zabawką i to z dziadkiem... :D :D :D

Wstawiłam nowe zdjęcia z imprezki w dzienniku....

Wnuczek drugi.....- bedzie chłopiec, to już wiadomo :roll: - pojawi się na koniec lutego a w chwili obecnej rozwija sie zdrowo, tylko troszke juz dokuczajac mamusi.... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo kochana

 

Bardzo dziękuję za taki awans :D :D :D :oops:

 

Eeee tam awans :) :) :oops: :oops: To bardzo miłe jak ktoś z innego brzegu niż mój :D :D pyta o moje zdrówko. 8)

 

wasiek

 

 

Ja wolałabym wnusię.... .... ale wnusia bedę kochac tak samo.....

 

 

Są młodzi to jeszcze nic straconego :p .Ale najważniejsze,żeby dzieciaczki były zdrowe.A dziadkowie ...i tak tracą głowę dla swoich wnucząt 8) A prezy okazji mogą się z nimi pobawić zabawkami :lol: :lol:

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...