Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 5 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W 2014 roku życzę harmonii, poczucia bezpieczeństwa i spełnienia, które zapewniają nam równowagę w życiu. Życzę umiejętności dokonywania dobrych wyborów oraz wytrwałości w dążeniu do celu. I wielu życzliwych ludzi, bez których nic, co powyżej, nie może zaistnieć.

Agnieszka z Rodzną

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, wszelkiej szczęśliwości w Nowym Roku,

ciepła od bliskich, miłości od Tego Jedynego,

łaskawości fortuny i zdrowia bez zakłóceń.

Mocniste uściski na cały rok :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Amtluś tylko odświeżę..mam nadzieję.Beż wielkich szaleństw bo nie mam na to siły,ale co nieco trzeba zrobić.Przede wszystkim salon i kuchnia.A na górze pokój starszej córki.Nie wiem czym ten nasz Stefanek malował jej pokój ale spod różowego koloru(pokój różowo-zielony) wyłazi taki bród!

 

Nie wiem czy uda mi się to zrobić bo mm sam się za to nie weźmie,więc musze znaleźć "fachowca".

 

Właśnie wróciłam z Wrocka,byłam u starszej córki,młodsza też przyjechała.Wczoraj zaliczyłyśmy jedną galerię ,wieczorem kino.Dzisiaj dalsze łażenie po 2 galeriach..mam dosyć.Nie cierpię tych wielkich sklepów.wszędzie to samo.Powoli się rozglądam za czymś na imprezę w lipcu,ale jeszcze w maju mam zjazd absolwentów liceum więc też coś muszę kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to faktycznie się dzieje u Was ...i będzie się działo :yes:

 

Niestety, wszystkie zakupowe historie trzeba przeżyć, bo w końcu kreacje same nie przyjdą :cool: A powtarzać się mogą....

 

Ja już powoli tracę cierpliwość do fachowców. Jak mi ostatnio wycenili stelaż do szafy, to okazało się, że w tej cenie mogę całą szafę kupić :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...