Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusiu,

nie zaglądałam do Twojego dziennika od jakiegoś czasu i przegapiłam Waszą rocznicę ślubu. Składam Wam spóźnione, ale szczere Życzenia wielu wspólnych lat życia i miłości w Waszym pięknym "gniazdku".

Podobają mi się lampy, ramka, kuchnia i kolor elewacji- super wygląda w słońcu elewacja razem z kolorem dachówki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

nie zaglądałam do Twojego dziennika od jakiegoś czasu i przegapiłam Waszą rocznicę ślubu. Składam Wam spóźnione, ale szczere Życzenia wielu wspólnych lat życia i miłości w Waszym pięknym "gniazdku".

Podobają mi się lampy, ramka, kuchnia i kolor elewacji- super wygląda w słońcu elewacja razem z kolorem dachówki!

Pozdrawiam

 

malkaj

dziękuje bardzo za życzenia :p Za rok będziemy mieć okrągłą rocznicę (25 lat :o ).

Oj będzie się działoooo :lol: :lol:

 

Ja trzymam kciuki za Twoje sprawy :wink:

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, a jak Wam działa rozprowadzenie ciepła z kominka, bo widzę na sufitach anemostaty, więc wnioskuję, że macie DGP. U nas jakoś na razie słabo, ale może musimy dobrze wygrzać cały dom, wtedy może będzie lepiej...

Kotek piękny, kastracja jak najbardziej wskazana - żeby nia zaczął znaczyć terenu :wink:

Drzwi do spiżarni chyba Porty? My będziemy mieć prawie takie same - tylko białe i z prostymi tłoczeniami. Takie same również do 2 garderób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastko

 

anemostaty są od rekuperacji :) , kominek "najzwyklejszy"-bez DGP.

w domku jest baardzo ciepło( podłogówka i grzejniki).

 

Drzwi- zgadza się Porta :p .Trochę nie pomyslałam,zeby zrobić drzwi do spiżarni z frontów meblowych :-? ( człowiek całe życie się uczy- :D ).

 

Kocurek będzie kastrowany po nowym roku (będzie miał 6 miesięcy skończone-tak uzgodnilismy z weterynarzem).

 

Pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, mam pytanie.....podczas ogladania twoich zdjęć, zobaczyłam, że masz mop H2O ... powiedz mi, czy warto kupic to urządzenie? Tak sobie myślę, że byłby to dobry prezent pod choinke dla moich dzieci a i dla mnie tęż by się pewnie przydał.... :D :D

Czy rzeczywiście można nim jeździć po drewnie? I czy rzeczywiście podłoga jest czysta? Tyle pytań.....dzięki za odpowiedź.... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nino :)

 

Zakupiłam mop kilka miesięcy temu i powiem tak.Do kafli się nadaje, jak najbardziej.Płytki niepolerowane dostają lekkiego połysku, ale do drewna nie polecam.Jednak ilość wody pozoztająca na podłodze jest dość duża i ktoś za Tobą musiałby od razu wycierac na sucho.

 

Pozrdawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej, mopa już zakupiłam i będę go sama testować... :) :) :)

Powiem więcej, że kupiłam nawet dwa, bo wzięłam dla syna na prezent. Chciałam też córce kupić ale okazało się, że ona też sobie już zamówiła... :) :) :) Dobrze, że się zgadałysmy z córką na temat tego mopa...zupełnie przez przypadek...

A czytając twoje wiadomości to... stefanek fajny "fachofiec" jest. No żeby nie zagruntować ścian..Jak bedziesz miała już nowy kamień na kominku to poprosimy o nowe zdjęcia....

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiu

jak już nasz kominek będzie wykończony, to oczywiście ,że go pokażę :wink: .

Już za parę lat, za lat parę...... :lol: zrobimy inny kominek :-?

 

Jak przetestujesz mopa, to proszę o opinię :roll:

 

Amtla

będę Cię wspomagać w tych modlitwach 8) :) .

Bo szkoda naszych nerwów, naszych pieniędzy (dodatkowo wydanych), naszej pracy (ciagły bałagan) i szkoda tej zmąconej radości z zamieszkania w nowym domku.

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

fajnie mieć takiego zdolnego kolegę :roll: Od razu radość w sercu, jak robota posuwa się do przodu....

 

A pomysł z bulajem świetny :D Bardzo podobają mi się teraz te drzwi :lol:

 

Pewnie się pytałam, ale nie zaszkodzi drugi raz, bo mi umknęło: jakim kolorem masz pomalowany korytarz/ Jest taki radosny a jednocześnie spokojny. A może to tylko tak na moim monitorze? Bo ostatnio widziałam róż w beżu :oops: :oops:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor holu- to słoneczny pocałunek Dulluxa.Na zdjęciach wyszedł może ciut jaśniejszy, ale ogólnie jest spokojny i ciepły.

 

Mnie też-dopiero teraz :p - podobają się drzwi do łazienki.

 

A kolega.No cóż.Chciałam go "wziąć" do wykończeniówki od razu (robił juz u nas w mieszkaniu remonty).Ale, ponieważ robi wszystko sam, lata też już ma swoje.Więc wiedziałam,że na jednego to dużo pracy i na długo.

Ekipa Edka- Stefanka, miała to zrobić w 3 miesiące :-? i wiadomo co wyszło.

Myślę,że Zbyszek gdyby zaczął tak jak oni (w lutym) byłby juz po robocie o tej porze.Ale trudno.Na szczęście zbliżamy się do końca.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie energetyczny telefon miałaś :o Kidyś po takich roamowach spać nie mogłam, a teraz....Wszystko jeszcze przede mna :roll:

 

Bo, a Wy z tej studni wodę czerpiecie, do której teraz deszczówka ma spływać? Chyba nie?

 

Fajnie, że masz już "wyremontowaną" tą kabinę. Kolejne pomieszczenie na 100% :D

 

A o kominku pisz jak najwięcej :D Jak coś się rodzi w takich bólach, to potem samą radość przynosi...

 

A dywany fjne, bo takie spokojne, Co do kształtu trudno powiedzieć. Może po prostu narysuj na podłodze kontury i zobacz co bardziej pasuje. Narysuj może kredą ...albo co inszego....Glupie takie rysowanie chyba...ale ja tak robiłam :oops: I do owalnego stołu prostokątny dywan wybralam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie energetyczny telefon miałaś :o Kidyś po takich roamowach spać nie mogłam, a teraz....Wszystko jeszcze przede mna :roll:

 

Bo, a Wy z tej studni wodę czerpiecie, do której teraz deszczówka ma spływać? Chyba nie?

 

Fajnie, że masz już "wyremontowaną" tą kabinę. Kolejne pomieszczenie na 100% :D

 

A o kominku pisz jak najwięcej :D Jak coś się rodzi w takich bólach, to potem samą radość przynosi...

 

A dywany fjne, bo takie spokojne, Co do kształtu trudno powiedzieć. Może po prostu narysuj na podłodze kontury i zobacz co bardziej pasuje. Narysuj może kredą ...albo co inszego....Glupie takie rysowanie chyba...ale ja tak robiłam :oops: I do owalnego stołu prostokątny dywan wybralam.

 

Ad1- telefon- jak szybko się wnerwiłam ,tak szybko ostygłam :) .Zresztą z jednej pracy do drugiej- nie miałam czasu na rozmyślania.Jak wieczorem wróciłam to się piwka napiłam, siadłam prze necie i już. :lol: I niech ten Pan ma cykora nie my :p

Afd.2 -studnia tylko będzie do podlewania ogrodu i oczywiście jako ozdoba. :lol:

Ad3 Kabina zrobiona jak należy :D

Ad.4 Oj silne te bóle :lol: :lol: A jak długo trwają :o :p

Ad.5 Wybrany jednak prostokątny- tak jak stół.Owalny, trochę kusy w wymiarze.Czy go zakupię to się jeszcze okaże.Dywan jest z ekspozycji w sklepia, czekam na telefon w sprawie jego jakości.Dlatego jest dużo tańszy, ale wełniany i taki inny.Przydałby się na Święta :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo,

 

balustrada prześliczna :D :D :D Lubię taką robotę :D

Na balkonie będzie wyglądała wspaniale :p

 

Szkoda tylko, że z takimi perypetiami się kojarzy :roll: Za to efekt oszałamiający...

 

U nas też pada śnieg, coraz gęstszy...i coraz bielszy :wink: Rano zdążyłam wymienić opony na zimowe - ufffffff.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziękiAmtla :)

ja tez lubię takie rzeczy.I nawet na początku, rozmawialiśmy z facetem o przęsłach do ogrodzenia (taki sam wzór, ale bez wybrzuszeń).A teraz to nie wiem...Jeżeli zdecydujemy się na takie przęsła (wszysko zależy od kasy :-? :wink: ), to zlecimy to na pewno innemu wykonawcy :-? .Poza perypetiami, jakość nie ta- widać to z bliska.Ale Zbyszek powiedział,ze to wszystko poprawi :) .

Za kilka dni, mam nadzieję wkleję zdjecia już zamontowaną balustradą :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...