Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz rację Amtlo :) .

Przystrajanie mieszkań,domów na Boże Narodzenie to wspaniała sprawa :D Jest tak kolorowo, wesoło( Ciebie też to czeka niebawem :D :D -a co! :D ).

Przejedzona to się nie czuję(bywały lepsze czasy :lol: :lol: ).

To z tego zmęczenia.Skończyliśmy wykańczać w środku w sobotę, ok.22 :o .

Trzeba było wysprzątać (córki pomagały :) ).Do tego Wigilia u nas :D .

Mój biedny kręgosłup :cry: .

Ale dojdę do siebie :)

A jak u Ciebei świeta minęły?

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego zmęczenia.Skończyliśmy wykańczać w środku w sobotę, ok.22 :o .

Trzeba było wysprzątać (córki pomagały :) ).Do tego Wigilia u nas :D .

Mój biedny kręgosłup :cry: .

 

Mój kręgosłup też biedny, ale od stania w kuchni...

 

Tak, święta i takie nasilone sprzątanko to dają popalić :-?

 

Ale jak to cieszy, że w środku macie już wykończone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam do dziennika i wcale się nie dziwię, że Cię kręgosłup boli...Sporo pracy wykonanej ale efekt zachwycający :D :D

 

Efektowne są łazienki rzeczywiście :D :D ....plaża kamienista też może zastąpić piaszczystą....tym bardziej, że chyba nie zostawiłaś już wiele miejsca na piasek, bo widzę że cała przestrzeń już zajęta....

Bardzo ładnie prezentują się szklane półeczki z dodatkami, nadają taką lekkość wnętrzu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie rogbog!

 

Trafilam na Twoj dziennik przez dziennik Wasiek i bardzo podobaja mi sie Wasze schody gdyz my tez bedziemy robili betonowe i pozniej planujemy je oblozyc... No i tak sie zastanawiamy z kad macie takie deseczki do oblozenia schodow tzn. czy zamawialiscie gdzies na wymiar w sklepie czy u stolarza czy tez robil je Wam jakis stolarz lacznie z polozeniem???? Jesli mozesz napisz mi prosze kilka slow na temat obkladania schodow czy to sa jakies panele?

 

My dopiero bedziemy budowali nasz wymarzony domek i jeszcze nie zalozylam dziennika, ale mysle ze jak mi czas pozwoli to przysiade i w koncu go zaczne :wink: Teraz czekamy na odpowiedz czy dostaniemy kredyt i jesli tak to na wiosne ruszamy z budowa bo cala papierologia juz za nami :D

 

Pozdrawiam Was serdecznie i Zycze Wam wiele pomyslnosci i duzo zdrowka na caly Nowy 2009 Rok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D GraceH

Cieszę się,że zajrzałaś do mojego dziennika :) :)

Jezeli chodzi o schody, to są to schody betonowe obłożone deskami bukowymi.Całość wykonał stolarz-od pomiarów do położenia.Są delikatnie lakierowane.Są proste, ale nam się podobają :D

Zresztą na tak małej przestrzeni przeznaczonej na schody(wynikającej z projektu) nie było miejsca na "szaleństwa" :) .

 

Życzę rychłego rozpoczęcia budowy :D .Budowa nie jest lekkim przedsięwzięciem, ale jak sie już wprowadzicie wszystkie wcześniejsze trudności gdzieś znikają :D :D .Ja tylko żałuję,że zaczęliśmy budować się tak późno (jestem przed 50 -tką), ale wcześniej nie stać nas było nawet na wziecie kredytu.

 

W NOWYM ROKU ŻYCZĘ CI ROZPOCZĘCIA BUDOWY, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA, WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I TYLKO RADOŚCI Z BUDOWANIA :D :lol: :lol:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

 

http://images44.fotosik.pl/13/d1ed8cef5b279a3e.gif

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegnę w rewanżu i podaję receptę na nowy 2009 rok

 

Bierzemy 12 miesięcy,

oczyszczamy je dokładnie

z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku,

po czym rozkrajamy każdy miesiąc

na 30 lub 31 części tak, aby zapasu

wystarczyło dokładnie na cały rok.

 

 

Każdy dzień przyrządzamy osobno

z jednego kawałka pracy

i dwóch kawałków pogody i humoru.

 

 

Do tego dodajemy trzy duże łyżki

nagromadzonego optymizmu,

łyżeczkę tolerancji,

ziarenko ironii i odrobinę taktu.

 

 

Następnie całą masę polewamy dokładnie

dużą ilością miłości. Gotową potrawę

przyozdabiamy bukietem uprzejmości

i podajemy codziennie z radością

i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.

 

Życzę wspaniałego 2009 roku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane kobitki :) za ciepłe słowa :D .

Jak zaczyna szwankować zdrowie, to wszystko inne traci sens :roll:

Zaczynamy się zastanawiać, po co nam ten dom, pieniądze itd.

 

Kiedyś koleżanka opowiedziała mi o swoim znajomym.Bogaty facet, całe życie tylko praca, odkładanie pieniędzy, zero urlopów. I nagle ,w dość podeszłym wieku zaczął podróżować po całym świecie.Trudno go było zastać w domu.

Pytają go- chłopie a tobie co na stare lata się stało?. A on na to- a co mam robić i...czy widzieliście trumnę z pieniędzmi? :o .Przeciez tej kasy nie wezmę ze sobą w te ostatnią podróż, więc muszę ją wydać póki czas :wink:

 

Tak więc cieszmy się z tego co mamy :D i ...z tego czego nie mamy :o (kłopotów ze zdrowiem najbliższych, z niedobrymi dziećmi itd.).

 

Wam też życzę wszystkiego co najlepsze :D :D :D

 

Pozdrawiam Bogusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...