Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie, sprawy rybek zostawiamy mężczyznom i ich wędkom :wink:

my rozstawimy leżak, parasol, zrobimy drinki i po kąpieli w wanno-morzu będziemy się opalać.

Zmiana wody w wannie oczywista, a plaża, to plaża, miejsce magicznego urlopu o każdej porze dnia i nocy, rewelka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze Wam, parapetówki już urządzacie...i prezenty dostajecie.... :D :D :D to miły akcent budowy, czyż nie? Chociaż może nie budowy, tylko mieszkania we własnym domku.... :)

My wprawdzie jeszcze tak na całego nie mieszkamy ale parapetówki juz się odbywają.....a co, znajomi chętnie do nas przychodzą a nowy dom jest dobra okazją do kolejnych spotkań.... :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.To jest świetna okazja do spotkań :D .Przez to budowanie, zaniedbalismy trochę naszych znajomych :oops: :oops: :( I teraz trzeba to nadrobić.

Przed samymi świętami-w poniedziałek wieczorem przyszli pierwsi kolędnicy :o .Roboty góra, ktoś dzwoni,zaczyna śpiewać kolędy-ja "wrzeszczę"-jeszcze przecież świąt nie było a tu kolędnicy :evil: .I nagle słyszę śmiech,a to...

nasze kochane sąsiadki z bloku-Zosieńka i Alunia :D (pisałam już o nich).Przyszły do nas z życzeniami :D :D :D .Wzruszyłam sie bardzo :roll: :roll: .Bo takie miło było.Stwierdziły,że napewno jesteśmy w "transie" porządkowym i postanowiły zrobić nam niespodziankę :) :) .Ale parapetówkę i tak muszą zaliczyć :lol:

Co do prezentów...to jest to miłe, ale też i kłopotliwe dla gosci i dla nas..Pytają co kupić?Przecież nie o to chodzi, ale wiadomo jest taki zwyczaj.Nasze potrzeby są, rózne ale nie powiem żeby kupili np.czesć ogrodzenia :D :D , bramę wjazdową itd :lol: :lol: :lol:

Najfajniej podszedł do nas kolega (ma własną firmę zajmującą sie między innymi

wycinką drzew).Mówi do swojej żony-przecież nie kupimy jakieś tam "skorupy" bo pewnie to mają.Zawiozę im kubik drewna(dobrego) do kominka i chyba dobrze będzie.

Świetnie będzie!!! :lol: :lol: :lol:

Tak więc do końca karnawału, "terminy" mamy zabukowane :D .

Jest świetny czas na parapetówki-karnawał,dom jeszcze świątecznie "ubrany", choinka :) ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bogusiu !

 

Świetne są czasami takie niezapowiedziane wizyty. Ale jak obserwuję to nasze życie, to coraz mniej tych niespodzianek....

 

Mnie też i pewnie każdemu dokuczają różne prezenty, zwłaszcza nieprzemyślane :-? Kiedy przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, mój mąż całej swojej rodzinie na pytanie co byście chcieli odpowiadał: zielone, zielone...Skutkiem tego dostaliśmy tyle roślim, że nie było już gdzie ich stawiać. Oczywiśćie mm tym zielonym się nigdy nie zajmował ani przedtem ani potem :( :roll: Jak to wszystko zaczęło się rozrastać (bo rosło jak na drożdżach) to zaczęłam najpierw wystawiać na klatkę schodową a potem wydawać. I tak się trafiło :-? , że zaproponowałam odebranie rośliny osobom, które ją przyniosły... :-? Wpadka na całego - co ja na to mogę, że mieli największą chałupę :wink:

 

A ja leczę zatoki, chociaż w sobotę i w niedzielę byłam tak zdeterminowana, że jeszcze raz kurację napotną zrobiłam....JAK JA MAM GOSYĆ CHOROWANIA :evil:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bidulko, to sie rozchorowałaś :( .

Ja rzadko się przeziębiam, ale jak już to na całego.Ostatnio latem :o :o .Z dusznościami, myślałam że jaka astma mnie dopadła czy co :-? .

Tak wiec kuruj się dalej Amtlo bo szkoda zdrowia żeby chorować :lol: :lol:

 

No właśnie prezenty...ja to sobie chyba zażyczę zielone...ale do ogrodu :) .

Goście będa faktycznie na parapetówce a nie bedą myśleć o prezentach.

Bo zakup prezentu będzie odłożony w czasie :D A jak zapomną później :wink: to też nic się nie stanie :lol: :lol: .

A w domu zielonego mam już dość, bo sama mam na tym punkcie bzika.Ale teraz stop!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone do ogrodu to bardzo dobry pomysł :roll: :lol:

nam też goście ogrodowe roslinki kupowali i kupują na różne okazje :lol:

dzien doberek :D

 

Dzień doberek Gosiu :D :lol:

Moi znajomi często jeżdżą po różnych wystawach, niektórzy sami mają ogrody i może "z ich pomocą :lol: " ogród sobie częsciowo obsadzimy :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, to dobrze, że uśmiechnęłaś się choć trochę w tym smutnym we wspomnieniach dniu.

Wspominaj dziś te najlepsze chwile z Tatą, a masz tych wspomnień na pewno dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...