Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Gosiu :D

Sprawa mebelków załatwiona, już z rańca :)

Zadzwoniłam i pytam cóż to się stało?A szef na to-projektantowi wymiary się pomyliły :wink: :lol: .Sprawy nie ma, jutro przyjeżdżają, obmierzą i poprawią(wymienią) :) .

Na szczęście to tkla firma,że jak coś spitolą :D to reakcja jest natychmiastowa,bez użerania się :wink:

 

Gorzej,że ja mam tam już poukładane duużo ksiązek i ...znowu demolka:(

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

U nas trwa odliczanie..... :D :D :D góra dwa tygodnie i bedzie jeden wnuczek więcej.....dziwne uczucie....moje dziecię ma swoje dzieci.... :roll: :roll: :roll:

 

:D :D :D .

Wasiu

Ty to będziesz miała przeżycia :lol: (nie tam jakieś spitolone :lol: meble) :p :p :p

To jest właśnie sens życia :lol: :lol: .

Tak po cichutku -zazdroszczę Ci troszkę :wink: .

 

Jak już będzie dzieciątko- to OBOWIĄZKOWO!!! dziel się radością z nami :lol:

Też będziemy się cieszyć :lol: :lol: :lol: Jeszcze bardziej, bo już się cieszymy :D :D

 

Cieplutko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam mniam :lol: .

Pycha :p .

To ja coś dorzucę

http://lh3.ggpht.com/_2xthl9KEl2Y/SYsJ_7SMIxI/AAAAAAAAAEg/FykFWU6cUUA/i794370.jpg

 

 

 

A ja już w domku, pilnuję naszego koteczka (po operacji :wink: ).

A za chwilę, zamierzam włączyć sobie film-komedię :p .

I zrobić sobie takie prawdziwie relaksujące popołudnie :p :p

 

A co :p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno powoli dochodzi do siiebie,właśnie położył się koło biurka w gabinecie.

Zniósł zabieg dobrze, po narkozie spał kilka godzin.

Po ok.5 godz. zaczął wychodzić z kojca i przewracał się :cry: :cry: .Teraz już jest lepiej :roll: .Nie chce nic pić, a jedzenie będzie dopiero od jutra.

To taka nasza przylepka :wink: .Musimy o niego dbać.Tak jak człowiek pewnie odczuwa to wszystko.

Jutro powinno być już dobrze. :)

Wiem,że taki zabieg jest wbrew naturze i mam nadzieję, że nie zrobliśmy mu zbyt wielkiej krzywdy :-?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno dobrze to zniesie, będzie też bardzoej pilnował się domu. Nie martw się. Moi rodzice mają kocurka... i nie ucierpiał po zabiegu ani charakter, ani wygląd. Przynajmniej nie robi teraz dłuższych wycieczek.

 

a widoki... przyzwyczaicie się na pewno, jedynie uciążliwe może będzie błoto budowlane... ale w końcu z wszystkim można sobie poradzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno dobrze to zniesie, będzie też bardzoej pilnował się domu. Nie martw się. Moi rodzice mają kocurka... i nie ucierpiał po zabiegu ani charakter, ani wygląd. Przynajmniej nie robi teraz dłuższych wycieczek.

 

Mam taką nadzieję :lol: .Chcielibyśmy,żeby kotek był właśnie taki domowy :lol:

Dzisiaj już jest fajniejszy, nawet coś zjadł :lol:

 

 

 

a widoki... przyzwyczaicie się na pewno, jedynie uciążliwe może będzie błoto budowlane... ale w końcu z wszystkim można sobie poradzić :wink:

 

Na szczęście błoto nie będzie od naszej strony.Chocoiaż do tego juz przyzwycziliśmy się :p

A wzrok będziemy relaksować na zieleni w naszym ogrodzie(który powstanie :wink: ).

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...