Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bogusiu,

 

na zdjęciach wygląda, że salon już dopracowany. Ładnie komponują się meble, dywan i nawet kominek zjednoczył się z wnętrzem :D Coś mi się zdaje, że już go przerabiać nie trzeba....

 

A ponieważ jestem szczera, to muszę napisać: Twoim lambrekinom na oknach mówię stanowcze NIE :o To moje subiektywne uczucie, ale jakoś mi nie pasują...nie wiem dokładnie w czym rzecz lecz przytłaczają ten śliczny salon...

 

Co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusiu,

 

na zdjęciach wygląda, że salon już dopracowany. Ładnie komponują się meble, dywan i nawet kominek zjednoczył się z wnętrzem :D Coś mi się zdaje, że już go przerabiać nie trzeba....

 

A ponieważ jestem szczera, to muszę napisać: Twoim lambrekinom na oknach mówię stanowcze NIE :o To moje subiektywne uczucie, ale jakoś mi nie pasują...nie wiem dokładnie w czym rzecz lecz przytłaczają ten śliczny salon...

 

Co o tym myślisz?

 

Dzięki Amtlo za pochwały :lol: i za ...krytykę również :p .

Faktycznie te lambrekiny tak paskudzą? :cry: :wink: Miałam je jeszcze w mieszkaniu,jakoś tak się do nich przyzwyczaiłam.Powiesiłam je, bo jakoś tak pusto okna z samymi firankami wyglądały.Mam jeszcze w komplecie zasłony, ale właśnie obawiałam się,że one przytłoczą salon.Poza tym-siedlisko kurzu.

 

A kominek?Coraz bardziej się do niego przyzwyczajam :lol: A co z nim będzie kiedyś.....czas pokaże :wink:

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Faktycznie te lambrekiny tak paskudzą? :cry: :wink: Miałam je jeszcze w mieszkaniu,jakoś tak się do nich przyzwyczaiłam.Powiesiłam je, bo jakoś tak pusto okna z samymi firankami wyglądały.Mam jeszcze w komplecie zasłony, ale właśnie obawiałam się,że one przytłoczą salon

 

Wiesz Bo, moim zdaniem po prostu nie pasują do tego typu wystroju meblowego jaki tearz jest w salonie...A poza tym moda też się zmienia :wink:

Uważam, że przytłaczają i dominują - ale powtarzam: to tylko moje zdanie 8)

 

Wrażenie niewykończonych okien, no cóż albo się przyzwyczaić albo zaplanować kolejny wydatek. Zerknij proszę na propozycje dekorowania okien jakie sa w internecie (ostatnio u Soniki było kilka linków podanych, bo ona też przerabia temat zasłonek). Może tam coś wpadnie Tobie w oko...albo będą gotowe propozycje.

 

A po drugie: może to zdjęce tak przekłamuje i na żywo wygląda inaczej...

Poczekaj na opinie innych... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu jak wczoraj obejrzalam fotki Twojego salonu to tylko widzialam lambrekiny i nic poza nimi - przycmily caly urok Twego salonu. Masz piekne meble, kominek, a uwage przyciagaja tylko okna, a raczej to co na nich wisi, Teraz sie juz takich ozdob nie wiesza, sa takie piekne firanki i zaslonki. Caly salon jest bardzo ladny, wszystko mi sie podoba tylko nie te lambrekiny.

Nic wczoraj nie pisalam, bo nie chcialam robic Ci przykrosci.

I jeszcze jedno, jesli Tobie sie podoba takie przystrojenie okna to nie zdejmuj tego, nie rob nic wbrew sobie, bo dom jest Twoj i Ty musisz sie w nim dobrze czuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lambrekiny były szyte jakiś czas temu do pokoju w z meblami lekoo stylizowanymi.Teraz są inne meble.

W rzeczywistości nie wygladają tak cięzko-salon jest bardzo słoneczny.To pierwsze zdjęcie jakieś takie "szare" wyszło.

Dzięki za opinię, czekam na inne, na stronki zajrzę-na pewno :p -przecież nic nie jest na wieczność :lol: .Ja na szczęscie jestem taka osóbka co lubi częste zmiany :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguniu, ja teraz jakoś mało twórcza jestem - to nie moja godzina i do tego Młody dopiero zasnął. Padam.

 

Bardziej widziałabym tam coś lekkiego-tiulowego, może nawet białego-ecru?

 

Popatrz, poogladaj...nie decyduj się za szybko, najlepiej się goni króliczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieleń piękna, taka....

storczykowa?? :wink:

 

a mnie te lamberkiny w sumie nie przeszkadzają, ja też nie lubię łysych okien.

Sama firanka, to tak na niedończone okno wygląda..

Jej brak..

łyso :-?

 

ale jak ktoś coś wymyśli, żeby tą łysowatość i gołość ukryć to ja chętnie skorzystam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguniu, ja teraz jakoś mało twórcza jestem - to nie moja godzina i do tego Młody dopiero zasnął. Padam.

 

Bardziej widziałabym tam coś lekkiego-tiulowego, może nawet białego-ecru?

 

Popatrz, poogladaj...nie decyduj się za szybko, najlepiej się goni króliczka :wink:

 

Amtla dobrze myśli...

ja tam widzę delikatne, zwiewne firaneczki, w ecru na przykład, podpięte na bokach... :wink:

 

 

http://zdjecia.swistak.pl/03/204/3204022_1_b.jpg

coś w tym stylu, tylko lżejszego niż woal, bardziej puszczającego światło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguniu, ja teraz jakoś mało twórcza jestem - to nie moja godzina i do tego Młody dopiero zasnął. Padam.

 

Bardziej widziałabym tam coś lekkiego-tiulowego, może nawet białego-ecru?

 

Popatrz, poogladaj...nie decyduj się za szybko, najlepiej się goni króliczka :wink:

 

Amtluś, toż to jeszcze młoda godzina :o :lol: :lol: ( ja o tej godzinie to dopiero odżywam :lol: -to niestety efekt wielu lat dyżurowania, nieprzespanych nocy).

 

Co do -lekkiego, to też o tym myślałam.Nawet mam coś takiego (ale też tylko góra, taka pufka, widoczna trochę na zdjęciu wykusza ze świąt).Ale jakoś okna wyglądały jak "baletnica" :lol:

 

Ja myślę dalej a Tobie życzę słodkich snów :D

Dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Amtla dobrze myśli...

ja tam widzę delikatne, zwiewne firaneczki, w ecru na przykład, podpięte na bokach... :wink:

 

 

http://zdjecia.swistak.pl/03/204/3204022_1_b.jpg

coś w tym stylu, tylko lżejszego niż woal, bardziej puszczającego światło :wink:

 

Moje są lekkie, z organtyny, tylko mają trochę wzorów.

To pierwszy komplet, taki "saperski".Następny( na zmianę) muszę pomyśleć.Pewnie będzie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...