Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio pracuję nad zdjęciami w dzienniku :roll: .

Wyrzucam niektóre, zastępuję -denerwują mnie powiadomienia fotosika o przekroczeniach transferu :evil: .

Przez kilka dni nic nie robiłam, nie wklejałam zdjęć ani nawet nie otwierałam dziennika-a zużycie transferu rosło :o .Nic już z tego nie rozumiem :x .

Pozdr :roll:

Transfer rośnie po każdym otwarciu zdjęcia, nawet przez kogoś innego :wink:

 

super Bogusiu firanka u córki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostatnio pracuję nad zdjęciami w dzienniku :roll: .

Wyrzucam niektóre, zastępuję -denerwują mnie powiadomienia fotosika o przekroczeniach transferu :evil: .

Przez kilka dni nic nie robiłam, nie wklejałam zdjęć ani nawet nie otwierałam dziennika-a zużycie transferu rosło :o .Nic już z tego nie rozumiem :x .

Pozdr :roll:

Transfer rośnie po każdym otwarciu zdjęcia, nawet przez kogoś innego :wink:

 

super Bogusiu firanka u córki :wink:

 

Dlatego też wkleiłam większość zdjęć z albumu w Onecie :) .

 

Nam tez się firanka podoba :lol: Teraz pracuję nad firanka dla starszej córki, może też "się uda" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..

i tu cały ból na tym fotosiku, właśnie zamierzam pokombinować coś ze zdjęciami w Picassie, tylko czasu brakuje :roll:

 

Masz malutkie dzieci, to czasu na pewno brakuje :-? A jeszcze jak dzieciaczki chorują....Mam nadzieję,że z nimi coraz lepiej

Ja już "zrobiłam porządek" ze zdjęciami. :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..

i tu cały ból na tym fotosiku, właśnie zamierzam pokombinować coś ze zdjęciami w Picassie, tylko czasu brakuje :roll:

 

Masz malutkie dzieci, to czasu na pewno brakuje :-? A jeszcze jak dzieciaczki chorują....Mam nadzieję,że z nimi coraz lepiej

Ja już "zrobiłam porządek" ze zdjęciami. :wink:

 

Pozdr

 

dzieci juz wporządku, wróciły do zdrówka na całe szczęście.

Jeszcze je obserwuję, czy co nie nawraca, ale oby nie wróciło...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pohulałam :cry: :cry:

Kicham,prycham i w gorsecie chodzę :cry: W sobotę dałam sobie do wiwatu-sprzątaliśmy pom. gospodarcze i jak mi coś nie łupnie w krzyżu :x .

Ale wysprzątałam tak,że nawet kawkę można tam wypić :lol:

A wieczorem mój Bruno, widząc jak leżę plackiem na dywanie i cierpię zaczął się "kiziać" :lol: przytulać zwłaszcza do moich obolałych pleców.

 

A dzisiaj to dopiero mnie rozebrało :o Zima na finiszu a ja "zas.....na" :roll:

 

O żesz :evil: :x :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę odpoczniesz, choroba to czasem na dobre wychodzi :wink:

ja to bym chciała tak z 5 godzin spać bez przerwy...

 

podczas choroby może w końcu by się udało :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

ale nie mogę chorować, bo dzieci..

po co mają znów coś złapać :roll: :wink:

 

to ciocia jutro grzeczne leży, kompek w łapce i prawie nic tylko na Nadusię znów głosowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już całkiem jestem zdechlak :x .

 

Ale nie taki,żeby nie kliknąć na Twoją księżniczkę Aniu :D :D :D

 

Aniu ,jak miałam takie małe dzieci jak Twoje to też zawsze cierpiałam na brak snu :( (różnica wieku między moimi córkami to 2 lata i 4 miesiące).

I jak wróciłam do pracy(młodsza miała 1,5 roku) to się śmiałam,że jak mi się trafi dobry dyżur to wreszcie się wyśpię :lol: I czasami tab było :lol: :lol:

 

Trzeba przez to przejść,niestety :-? Oby tylko jak najmniej chorowały,życzę Ci tego. :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj sie Bogusi, bo wiosna idzie i prace ogrodkowe czekaja :p !

 

Ja wlasnie sie dowiedzialam, ze moja 84 letnia babcia trafila do szpitala, dwa tygodnie temu miala zaziebienie i zaczely sie szmery na plucach, w zeszla srode na kontroli po leczeniu wszystko bylo dobrze, a wczoraj 40 st goraczka, dzisiaj jest w trakcie badan, pluca ma cale zawalone, jest strasznie apatyczna i nieobecna. Mam nadzieje, ze szybko zadzialaja lekarze i sie jej poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Ty bidulko :roll: To sobie narobiłaś z tym gorsetem :( A po co kawę pić w garażu ? :wink: Ot co - przeszarżowałaś :cry: Ja już o prychaniu i kichaniu nie wspomnę, bo sama wiesz że od samego początku to trzeba leczyć :roll:

 

A ja siedzę jak na igłach....tam u mnie okna wstawiają..a tu na zmianę: deszcz, grad bąź śnieg :evil: No i jeszcze muszę swoje zrobić zanim zobaczę co i jak :o :o Nerwy mam dzisiaj WIELKIE...

 

Pozdr i kuruj się Boguniu :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trakcie badan, pluca ma cale zawalone, jest strasznie apatyczna i nieobecna. Mam nadzieje, ze szybko zadzialaja lekarze i sie jej poprawi.

 

I Babci też sprawnych lekarzy życzę i szybkiego powrotu do zdrowia...

 

Dziekuje bardzo! Straszne jest to jak starszy czlowiek w ciagu kilku dni przez chorobe staje sie kilkuletnim dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj sie Bogusi, bo wiosna idzie i prace ogrodkowe czekaja :p !

 

Ja wlasnie sie dowiedzialam, ze moja 84 letnia babcia trafila do szpitala, dwa tygodnie temu miala zaziebienie i zaczely sie szmery na plucach, w zeszla srode na kontroli po leczeniu wszystko bylo dobrze, a wczoraj 40 st goraczka, dzisiaj jest w trakcie badan, pluca ma cale zawalone, jest strasznie apatyczna i nieobecna. Mam nadzieje, ze szybko zadzialaja lekarze i sie jej poprawi.

 

wszędzie to samo :cry:

wszystkich bierze, bez względu na wiek, napewno będzie dobrze, nie martw się.

Trzymam kciuki za zdrówko babci :wink:

 

 

Za głosik dziękuje :wink: :p

U mnie różnica 2 lata i miesiąc, więc podobna sytuacja do Twojej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj sie Bogusi, bo wiosna idzie i prace ogrodkowe czekaja :p !

 

Ja wlasnie sie dowiedzialam, ze moja 84 letnia babcia trafila do szpitala, dwa tygodnie temu miala zaziebienie i zaczely sie szmery na plucach, w zeszla srode na kontroli po leczeniu wszystko bylo dobrze, a wczoraj 40 st goraczka, dzisiaj jest w trakcie badan, pluca ma cale zawalone, jest strasznie apatyczna i nieobecna. Mam nadzieje, ze szybko zadzialaja lekarze i sie jej poprawi.

 

Kochana u mnie to co jest wokól domu trudno nazwać ogródkiem.hihi :lol:

 

A wieku babci to kazda najmniejsza infekcja jest groźna,ale mam nadzieję że będzie dobrze.Trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Ty bidulko :roll: To sobie narobiłaś z tym gorsetem :( A po co kawę pić w garażu ? :wink: Ot co - przeszarżowałaś :cry: Ja już o prychaniu i kichaniu nie wspomnę, bo sama wiesz że od samego początku to trzeba leczyć :roll:

 

A ja siedzę jak na igłach....tam u mnie okna wstawiają..a tu na zmianę: deszcz, grad bąź śnieg :evil: No i jeszcze muszę swoje zrobić zanim zobaczę co i jak :o :o Nerwy mam dzisiaj WIELKIE...

 

Pozdr i kuruj się Boguniu :D :D

 

Amtluś, ale tę kawkę to w pomieszczeniu gospodarczym można w razie W wypić :lol: .Tam są kafelki, mebelki i jeszcze kwiatuszki do tego :D Całkiem przyjemnie tam :) .

Ja z moim kręgosłupem to już lata wojuję :( ,prawda jest tak ,że...nie bardzo się oszczędzam :-? :roll: Ale taka już jestem, jak mam coś zrobić to żeby się waliło, paliło..Głupia jestem -nie?

 

Ale przeziebienie to co innego :evil: Rzadkie to u mnie, nie mogę znieść ze już nos mi urywa od tego wycierania :evil: :evil: .

Ale dam radę :D Jeszcze tylko 6 dni kataru i koniec :lol: :lol: Będę zdrowa :o :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za głosik dziękuje :wink: :p

U mnie różnica 2 lata i miesiąc, więc podobna sytuacja do Twojej :wink:

 

Tylko kiedy to u mnie było? :D :D :D

 

A głosik z przyjemnością oddałam :lol: .

Szkoda ,że za moich czasów nie było takich akcji itp.Bardzo lubiłam stroić te moje panny, a one nie powiem..też to lubiły :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...