Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/rozne/jatez.gif

 

http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/znaczki/pradosny.gif

http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/rozne/informatyka.gif

http://www.obrazki.info/miniatury/143956m.jpg

http://www.obrazki.info/miniatury/145109lezak.jpg

 

Żeby nam było weselej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie teraz awatarki zmieniają :o Ludzi nie poznaję 8)

 

A zachwyt nad buziakami już wcześniej podzieliłam....tylko czemu z tego nie korzystam? Już wiem...bo dopiero emocje mi opadły....ufffffffffffffff

 

pozdr

 

Wiosna idzie, wiec zmian nam sie chce http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_20.gif

 

Fajne te buzki sa http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_10.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czas na zmiany :lol: .

Wkleiłam oczka...bo daaaawno temu oczy były moją ozdobą :lol: (ponoc duże,ładne :oops: :oops: ) Teraz już trochę tracą na wyrazistości, blasku :lol: :lol:

Starość nie radość :D :D :D .

 

...tak w ogóle to siękuruję...po tej infekcji coś mi wlazło w lewy bark :cry: :cry: Jak źle ustawię rękę to ból jest taki,że zgina ,mnie wpół..masakra Święta się zbliżają.okna trzeba myć...Chodzę na zabiegi.Może coś będzie lepiej :-? :-?

Ale się syyyypięęęęęe!!! :evil:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak w ogóle to siękuruję...po tej infekcji

 

jednak te różne choróbska bardzo nas osłabiają. Ja też dochodziłam do siebie po tych zatokach długo, i ciagle coś było nie tak...

 

Niech te zabiegi pomagają skutecznie, bo przecież za chwilę święta.

 

A ja jeszcze nic a nic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o swietach jeszcze nie mysle, okna nie tkniete, przez ten snieg nic mi sie nie chce. Firany do salonu juz jade kupic 2 tygodnie i dojechac nie moge - lenistwo, wiec na swieta pewnie beda okna gole. Jak sie nie zrobi wszystkiego do wprowadzenia to pozniej ciezko jest sie zebrac i zmotywowac :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak w ogóle to siękuruję...po tej infekcji

 

jednak te różne choróbska bardzo nas osłabiają. Ja też dochodziłam do siebie po tych zatokach długo, i ciagle coś było nie tak...

Niech te zabiegi pomagają skutecznie, bo przecież za chwilę święta.

 

A ja jeszcze nic a nic.....

 

Ja tak sobie myślę,że jak będę taka do niczego to nie będę myć okien, firany powiesi mąż.A reszta jeszcze w miarę wysprzątana.A swięta i tak się odbędą :D :D . I to jest najważniejsze,córki zjadą i będzie GIT!! :lol: jak mawia moja znajoma :lol:

 

A tak na dobre to będę się kurować-rehabilitować w sierpniu, bo jadę do sszpitala sanatoryjnego na rehabilitację.A za miesiąc na Słowacje-do ciepłych źródeł.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o swietach jeszcze nie mysle, okna nie tkniete, przez ten snieg nic mi sie nie chce. Firany do salonu juz jade kupic 2 tygodnie i dojechac nie moge - lenistwo, wiec na swieta pewnie beda okna gole. Jak sie nie zrobi wszystkiego do wprowadzenia to pozniej ciezko jest sie zebrac i zmotywowac :roll: .

 

No właśnie tak jest.Ale z drugiej strony-gdzie nam sie spieszy? :wink:

 

Moja dobra znajoma zawsze mówi-dom jest dla nas a nie my dla domu :wink:

 

I tego się kobietki trzymajmy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na dobre to będę się kurować-rehabilitować w sierpniu, bo jadę do sszpitala sanatoryjnego na rehabilitację.A za miesiąc na Słowacje-do ciepłych źródeł.

 

Ale masz cudowną perspektywę...Na Słowacji to w Plitvicach byłam..ale w innych celach niż źródełka :roll:

 

A w sierpniu dokąd jedziesz? Wiesz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja to to samo miejsce co rok temu-Velky Meder pod węgierską granicą.Cudowne te ciepłe źródła :wink: Przy okazji można tam zaliczyć masaże ręczne.Mam tylko nadzieję,ze nie zbankrutujemy tam-są już w strefie euro :( .

 

A do sanatorium to niedaleko Opola,ostatnio była tam moja mama i z zabiegów była zadowolona.Ja chciałam przede wszystkim "blisko" domu :wink: Nie wiem tylko jak wytrzymam 3 TYGODNIE!!! :o :o :o Ja już po tygodniu nie mogę usiedzieć w nowym miejscu :roll: .Ale dam radę...muszę...

 

Może wreszcie nadrobię zaległości w czytaniu, mam odłożonych kilka dobrych ksiązek i ciągle brakuje mi czasu :roll:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Mam tylko nadzieję,ze nie zbankrutujemy tam-są już w strefie euro :( .

 

My zimą rozważaliśmy wyjazd na Słowację, ale ceny na powaliły...teraz słyszałam, że trochę już odpuścili...ale kurs jest :evil:

 

 

.Ja chciałam przede wszystkim "blisko" domu :wink: Nie wiem tylko jak wytrzymam 3 TYGODNIE!!! :o :o :o Ja już po tygodniu nie mogę usiedzieć w nowym miejscu :roll: .Ale dam radę...muszę...

 

Może wreszcie nadrobię zaległości w czytaniu, mam odłożonych kilka dobrych ksiązek i ciągle brakuje mi czasu :roll:

 

 

Właśnie musisz i to najważniejsze :D i to myśl przewodnia...Jak ja marzę o nadrobieniu zaległości w czytaniu :oops: Już nie nadrobię...Na zimowym wyjeździe tylko jedną pozycję zaliczyłam....nie powiem że przeczytałam, bo to co chciałam zostawiłam w domu...czytałam więc to co było :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jedziemy, ponoć władze miasta zdecydowały o tym żeby ceny były porównywalne z koronami(nasi znajomi jeźdzą tam od ok.10 lat i są na bieżaco w temacie).Cena kwatery podobna-warunki dobre :lol: , a jak idziemy na baseny to siedzimy tam od rana do wieczora (wejsciówka jest na cały dzień-coś ok.30 zł/os- nas w np.w Tatrach za 2-3 godz.trzeba tyle zapłacić).Na basenach jest bar,są mniejsze restauracje.Tak więc po sklepach się nie biega-tylko ew. po pieczywko(reszte zabieramy z domu),po piwko :lol: i na pyszne lody(od czasu do czasu rzecz jasna :lol: ) :lol: .

Wypoczynek jest extra,te ciepłe źródła są fantastyczne,woda 37-38 st.

Tylko jak dla mnie trochę daleko...450 km w jedną stronę..Nie lubię juz tak daleko jeździć :wink:

 

Jednym słowem polecam-nas też namówiono :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepłe źródła są fantastyczne,woda 37-38 st.

 

to coś dla mnie :D Uwielbiam ciepełko :D

 

Tylko jak dla mnie trochę daleko...450 km w jedną stronę..Nie lubię juz tak daleko jeździć :wink:

 

Ty to jeszcze aż tak daleko nie masz..

 

A kompleks faktycznie świetnie się prezentuje. Nie trzeba się stamtąd nigdzie ruszać...a jak się jedzie ze swoim towarzystwem to już super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wygrzejesz w tych zrodlach :p . Wrocisz jak nowonarodzona!

 

Co do okien to na swieta mam gosci na kilka dni, a okna myte koniec listopada (tat, tak az mi samej trudno w to uwierzyc ale z czestego mycia okien kotek mnie wyleczyl) i w salonie bez firan, wiec w sloncu strasza, a w dodatku na wszystkich szybach sa kocie lapki az wstyd. Ale na razie czekam na lepsza pogode, a gdyby do swiat padalo i wialo to odpuszcze sobie, zdrowie wazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...