Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czyli innymi słowy za tydzień rusza u Was sezon budowlany 2009?

 

A fajnie tak się normalnie pobyczyć, jak jest wolny czas ....tak normalnie....

 

Właśnie tak :) .

Jak już sie wpadło w tryby budowania, to przy takiej przerwie..tak jakoś dziwnie,coś brakuje :lol: :lol: Ale wiem,że od momentu rozpoczęcia budowy tak już będzie :roll: :wink: -ciagle coś,ciagle coś..

 

Zaczynam na nowo uczyć się,jak należy odpoczywać :o :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryna

Ja też lubię czasami poleniuchować :wink: ale najpierw....zrobię wszystko :lol: i leniuchuję :lol: :lol:

 

magpie

jasne,że się nie da nic nie robić :wink: -teraz dopiero się nie da :lol: :lol:

 

Ale myśle,że takie obowiązki to jednak przyjemnośc.Cieszy wszystko nowe co się w domku i wokół pojawi.

Ja tak przynajmniej mam :lol: :lol: .

Jutro własnie przyniosę dwa nowe obrazy do małego pokoju :D i myślę,że się pochwalę moim gabinetem.Bo teraz to już będzie w nim wszystko..no z czasem zmiana fotela :D

 

A w sobotę będę mieć gości- dwie koleżanki..a właściwie jedna koleżanka ,druga nasza nauczycielka z liceum,ale też już koleżanka :lol: :lol:

 

I jak tu się nie cieszyć z codziennego dnia :lol: (ale masło maślane wyszło haha)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak tu się Tolu nie cieszyć :) :) .

Mieszkamy w domku :) wiosna coraz bardziej rozkwita :) (szkoda tylko,że nie mam jeszcze ogrodu...tak pięknego jak Twój :roll: ).Wkoło piekne widoki,cisza :wink: .Jeszcze żeby tak w totka wygrać...trochę.. :lol: i dokończyć resztę :lol: :lol: .

Moja znajoma za to mówi-jest dobrze, a będzie git!! :lol: :lol:

 

Tak ogólnie-może być.I najważniejsze żeby zdrowie dopisywało :roll: :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu jak zwykle u Ciebie jest slicznie :p !

 

Nasz koteczek jak jest cieplo coraz mniej czasu spedza w domku, 3 nocki w ciagu ostatnich dwoch tygodni juz go nie bylo (do 1 w nocy go nawolywalam), rano wrocil ale byl wyspany, wiec w nocy nie lazikowal tylko spal na powietrzu.

 

Mozesz mi napisac czy baletnice z gabinetu kupowalas na allegro, bo jesli tak to prosilabym o namiary, czegos takiego tez szukam do pokoji biurowo-goscinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) :)

 

Baletnice kupowałam oczywiscie na allegro-nazwy obrazów to-Salsa i Zatopiona(?)-

sprzedający to bob-mb.

 

Nasz Bruno też znika na całe noce (średnio co drugi dzień).Czasamii później długo to odsypia.Widać one wszystkie tak mają :wink: Jak wraca to pierwszy kierunek to micha:lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że ozdób na ścianach przybywa...to najlepszy dowód, że mieszka się dobrze :D

 

Uwielbiam takich sympatycznych gości, o których piszesz i ludzi, którzy się nie starzeją z wiekiem 8)

 

A firanki u dziewcząt widzę, że zmieniasz z każdą porą roku ? :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Amtlo-mieszka się super! :lol: :lol: :lol: Sama zobaczysz...niedługo :lol:

 

Firanki :wink: ..taki drobiazg a cieszy, zawsze wnosi coś nowego :) .

 

Nasz nauczycielka-Danusia, bardzo dobry człowiek,jeden z niewielu nauczycieli których zawsze będę miło wspominać.Kilka lat temu przeszłyśmy na Ty,z początku jakoś tak mi głupio z tym było.No bo jak Pani profesor a teraz Danusia? :lol: Ale jest to taka właśnie osoba, otwarta ,szczera :lol: .A co do wyglądu-zawsze elegancka,zadbana i ta figura... 8) A teraz już babcia bliźniaków :lol: :lol: .

Natomiast koleżanka-Gosia..to dopiero "agentka" :lol: :lol: Tej nigdy smutnej nie widziałam :o A powód miała...Przeszła przez piekło choroby nowotworowej-operacja,chemia,radioterapia :-? :o :roll: :roll: Bardzo silna dziewczyna i zawsze wesoła :lol: I też za chwilkę zostanie babcią :lol: :lol: juz szaleje z radości.

A teraz oszalała na punkcie suczki.Przygarnęła podrzutka(ktoś "wrzucił" suczkę do sklepu i zwiał :evil: :evil: ).Suczka teraz główna persona w jej rodzinie :lol: Ma swoje miejsce na oknie-z kocykiem, bo przecież musi mieć wygodnie :D

Sunia pobrudziła jej mamie wyjściowe spodnie i mama na to-noc się nie stało :lol: ,tacie coś tam potargała-nic się nie stało :lol: :lol: Wszyscy oszaleli :lol:

 

I tak wczoraj sobie wesołe rzeczy opowiadałyśmy,uśmiałyśmy się przy tym nieźle.

Tak oto historia-Danusia zaprosiła gości,jeden z nich wrócił właśnie z Kanady,przyszedł w extra marynarce którą zostawił w wiatrołapie.Piesek Danusi,zły że nikt się nim nie interesuje....Goście wychodzą i tu-o zgrozo.Piękna marynarka w strzępach :x Na gospodarzy padł blady strach...

Żona właściciela,na to-nie martw się,mąż kupi sobie nową,przecież kosztowała tylko dwa dolce :lol: :lol: Wszyscy w śmiech :lol:

A on za kilka dni,kiedy ktoś go zapytał co się stało z tak piękną marynarką odpowiedział....ooo..to byłą historia, napadło mnie kilku zbirów :o ,walczyłem jak lew,przegoniłem ich ale niestety marynarki nie udało się uratować :lol: :lol:

To znaczy mieć fantazję :lol: :lol:

I takie podobne historyjki wczoraj sobie opowiadałyśmy :lol:

 

Ale w domku czuły się dobrze :oops: powiedziały,że domek ma takie ciepełko, duszę :oops: Bardzo mnie to ucieszyło :D

 

A dzisiaj my z męzem byliśmy z wizytą-u naszej Zosieńki i Aluni.Za kilka dni są imieniny Zosi i chcieliśmy jej złożyć życzenia wcześniej(wyjeżdżamy).Bardzo się ucieszyła z naszej wizyty :lol:

 

Tak więc miło minął czas :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś to fajnie ,ze spotkałąś sie z koleżankami i mile spedziłyscie czas wolny . A co do historii piesków ,to potrafia zrobic różne niespodzianki .

Mój zawsze targał moje najlepsze buty . Potafił sobie otworzyc szake i zrobił to co chciał. Ale to trwało krótko , duzo z nim rozmawialismy , nauczył sie co mu wolno , a co nie i

póżniej to juz był spoko i nie mamy z nim problemów.

Bogus jaka masz umywalke na górze? , poszukuję własnie cos takiego .Muszę dostosować szafkę do pozostałych mebli ,które będę miała z obecnego mieszkania . A sa one białe i dobrze by było połaczyć tez z brazem.Podaj mi nazwę umywalki i szafki. Prosze . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to są dwa makarony.Zapięte na zakładkę,a środek spięty klamrą.

A środek...kombinowałam, kombinowałam...spięłam klamrą i wyszło to co wyszło :lol: :lol: .

 

Lampa to już nie pamiętam jak się nazywa,dziecko sobie taką wybrało.

Proszę, zdjęcie z bliska :lol:

http://foto1.m.onet.pl/_m/7c7ee0bd1dca857851188269c4b2af55,10,19,0.jpg

 

Z lampeczkami fajnie wygląda :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...