Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Soniczko bo nasz kocur to taki fotogieniczny jest.Uwielbiam go fotografować :D .

 

 

Jest po prostu cudniasty :D . I te zmrużone ślipia, wyobrażam sobie jak mruczy.

 

Tak się zapatrzyłam na Twoje skrzynki Bogusiu :D , że też wyprodukowałam parę :wink: .

U mnie na tarasie nawet trawki nie ma :lol: tylko goły beton, to niech chociaż kolorowo będzie jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczy ten nasz Bruno..oj mruczy :wink: aż ciarki przchodzą :lol: :lol: A jak kiziać się lubi..to dopiero rozkosz :D :D :D

 

Soniczko,

ale jak teraz goły beton ślicznie wygląda-prawda?

Ja już kombinuję co by tu jeszcze tam postawic :D

I tym sposobem mamy juz namiastkę ogrodu :lol: :lol:

 

A trawka rewelacyjna-sztuczna ,ale zielona i kosić nie trzeba hihi :p :p

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobywca..a jakże :lol: :lol: nagrodzony :D

Napracował się i to nieźle,Główna częsć kabli była przysypana iłami :o .

Zbyszek obawiał się tylko tego,żeby kable w czasie wyciągania się nie pourywały.Ale chyba wszystko jest ok.A czy prąd będzie...się okaże :p Tylko zastanawiam się jak on wygrzebał tę stertę piachu. :wink: przez taką małą dziurę :wink:

 

A inwestorka..przydała się..znowu..hihi :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka małych roślinek potrafi uszczęśliwić człowieka :D I nie muszą być od razu piękne, okazałe, obsypane kwieciem - to właśnie obserwacja wzrastania, kwitnienia i opieka nad nimi sprawia, że stają się dla nas najpiękniejsze :D :D

 

Że taka zbieranina piszesz...od czegoś trzeba zacząć...A może faktycznie już na tym etapie warto mieć jakąś wizję, żeby kupować np. jeden typ donic...ale najważniejsze, że bardzo cieszy widok tych roślinek, które za miesiąc będą nie do poznania jak się rozrosną :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu bo z tym ogrodem to jest tak....Musimy zrobić fundamenty pod altanę z pom.gosp.-musi wjechać koparka później beton.Następnie trzeba wykopać i zalać fundament pod ogrodzenie.A to też ciezszy sprzęt i jeszcze "odzyski" ziemi któa trzeba bedzie rozplantować.Teraz jesteśmy na etapie zrobionego cokołu domu (zostało fugowanie) oraz zaczętych płytek na schodach wejściowych.Przy okazji jak wiesz wyszło szukanie kabli-dodatkowy wykop.

I tak jedne sprawy wstrzymują drugie.

 

A filizanki to są doniczki :) , z boku mam jeszcze większą-największą.Jakoś tak mi się spodobały do kuchni :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bogusia- widze ,że nadal cos robicie . Cokół jest sliczny , oryginalne te płytki. A schody mąż tez robi . Jak widze co Wy robicie , to zaraz mi sie przypomina , ile mnie jeszcze pracy czeka . :o :o

Ale powoli , jakos moze bedzie. W srodku domu jakoś ogarniemy przed przeprowadzka , gorzej na zewnatrz. Oby do przodu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

 

bardzo ładne te płytki na schody :D Są takie bardzo uniwersalne i myślę, że będziesz z nich zadowolona, bo to wiadomo jak na schodach zewnętrznych bywa....

Czy te też z Hiszpanii? Jaki mają rozmiar? Bo pewnie pokazałaś już przycięte?

 

Ufffffffff, ale napytałam :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bogusia- widze ,że nadal cos robicie . Cokół jest sliczny , oryginalne te płytki. A schody mąż tez robi . Jak widze co Wy robicie , to zaraz mi sie przypomina , ile mnie jeszcze pracy czeka . :o :o

Ale powoli , jakos moze bedzie. W srodku domu jakoś ogarniemy przed przeprowadzka , gorzej na zewnatrz. Oby do przodu.pozdrawiam

 

Nie martw się tym -na zewnatrz :lol: Widzisz jakie u nas pobojowisko :D :D .

Ale powoli,powoli.Dla mnie najwazniejsze jest żeby w domu było poukładane i czysto, a z resztą powoli się uporamy.

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

 

bardzo ładne te płytki na schody :D Są takie bardzo uniwersalne i myślę, że będziesz z nich zadowolona, bo to wiadomo jak na schodach zewnętrznych bywa....

Czy te też z Hiszpanii? Jaki mają rozmiar? Bo pewnie pokazałaś już przycięte?

 

Ufffffffff, ale napytałam :wink:

 

pozdro

 

O :o wróciłas już Amtluś :lol: I jak było?

 

A co do płytek,to rozmiaru na tę chwilę nie pamiętam(jak zmierzę to podam).Stopnice sa w całości, a ta mniejsza kwadratowa płytka też.Są hiszpańskie,mamnadzieję że nasze mrozy wytrzyma.W kolorze są takie jak mam na balkonie.Są takie brązowawe, nie jestem teraz pewna czynie będą się gryzły z resztą kolorystyki :wink: Ale z kilei ciemniejsze-byłoby wiecej brudu na nich widac..Okaże się jak już będą położone, zafugowane.

 

Natomiast na taras wyczaiłam takie bardziej w kolorze elewacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...