Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po zliczeniu punktów, wyszło 166 sztuk :o :o :o Ja tego wogóle nie widzę :wink: ....Powinnam pojechać i policzyć sama, ale oni coś liczą, coś nie i pewnie wyjdzie mi jeszcze więcej 8) Jak popatrzyć na wszystko po kolei to rzsądnie, ale jak zsumować....po prostu wszystko razem: elektryka, internet, telewizja, telefon, alarm to już się zbiera spora sumka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tanio w tym budowaniu to jednak nie jest :-? .

Ale najważniejsze,zeby elektryka działała bez zarzutu.

U nas to najlepeij wyszło z internetem :roll: .Robliśmy kable pod np.neoatradę a tu...kicha TP SA nie zamierza robić linii bo im się nie opłaca :o :o

I tak kable mam a internet i tak radiowy :wink: Na szczęscie działa dość dobrze,kilka razy były braki po kilka godzin.Ale ogólnie jest dobrze.

 

No i nie wspominając o "aferze kabelkowej" :lol: :lol: :lol:

 

A teraz idę rozpakować skrzynki do kwiatów,które zamówiłam na allegro.Mam nadzieję że będą ładne :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis w dzienniku jest, a skrzynek nie ma :cry: :cry: :cry: .

 

A konewka czy tez dzbanek bardzo fajna.

 

Ja tez dzisiaj kupilam 41 kwiatki do wsadzenia, mamy przed domem 2 klomby, maja w nich byc kompozycje z iglakow i bylin ale dopoki nie otynkujemy domu nie mozemy tam nic posadzic na stale, bo tynkatze zniszcza, wiec wpadlismy na pomysl, ze aby nie bylo tak golo i pusto posadzimy kwiatki jednoroczne, kore kwitna do poznej jesieni.

U nas od rana bylo slonko, a ja do 13 w pracy :evil: , wracajac po drodze kupilam kwiatki i jak z kwiatkami wsiadalam do auta to zaczelo padac, a teraz to leje, a tak sie cieszylam, ze na slonku troche porobie w ogrodku.

Mialam niby ogrodu nie tykac, bo to dzialka meza, a widze ze ciagnie mnie do niego coraz bardziej (kiedys nie lubilam).

Przed chwilka bylam w ogrodku po chrzan i koper (kisze ogorki) i mimo deszczu (slabo padalo przez moment) powyrywalam chwasty w malinach, jezynach i pomidorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, w skrzynkach nie kolor skrzynki najważniejszy, tylko jej zawartość.

Posadzisz cudeńka i to one "będą wyglądać" i oko cieszyć.

Ja dziś na działce sadziłam rozsadę ogórków, bo te co były wymarzły i grad je dobił.

Ciekawe kiedy ja się tych ogórków doczekam, w październiku? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie, Amtla kwiatki będą,będą :D Wczoraj walczyłam z nimi do wieczora :) ,trochę mi zabrakło i ziemi i kwiatków :roll: Mąż ziemię wieczorem dokupił, a kwiatki dokupię za kilka dni.

Jak już się ze skrzynkami uporałam, zrobiło się ciemno na niebie :( zaczęło lać :x .I ze zdjęc nici.Poza tym ze względu na burzę nie miałam netu :-? Dzisiaj już coś popstrykam i wkleję(..mam nadzieję.. :wink: )

 

Madziu, ja też kiedyś nie lubiłam grzebać w ziemi.Ale jak kupiliśmy działkę ogrodniczą,to w każdą wolną chwilę jechaliśmy tam i..szybka kawka :) i w grządki :lol: A później,po pracy leżaczek,jakiś grill :)

Widzę Madziu,że Ty też zaszałaś nieźle z kwiatkami :lol: :lol:

 

Amtla,kobieto w sobotę tak długo pracować :o :( .Ale cóż,pewnie tak trzeba....Ja już na szczęscie od kilku lat wszystkie weekendy mama wolne, bo przynajmniej raz w miesiącu zdarzało się, że szłam do pracy w sobotę rano, a wracałam...w poniedziałek po południu :( Teraz już nie dałabym rady tak żyć.

 

Tolu oczywiście ,ze kolor szkrzynek nie najważniejszy :lol: .Ale chciałam,żeby nie wyglądały tak pomaziane i nie "wyliniały" na słoncu,deszczu.

A zawartość oczywiscie najważniejsza :p .Jak jeszcze nie mogę robić właściwego ogrodu to przynajmniej zrobię ogród na tarasie.

Tolu-ogóreczki urosną,jak tylko cieplej się zrobi.A to ma już być za kilka dni :D :D

 

Ja chcę zrobić wawrzywniak,choćby niewielki.Mam juz nawet jego wizję :wink: ,marzy mi się taki pół- lub okragły,ale nie wiem czy miejsca starczy :roll: I nie chciałabym zepsuć ogrodu..

Znalazłam na FM coś takiego

http://foto0.m.onet.pl/_m/0342083dec9877b3673c66917f89c6fc,10,19,0.jpg :wink: :wink: podoba mi się :p

 

Życzę słonecznej niedzieli-u nas właśnie słoneczko pięknie zaświeciło :p :p

I zapraszam na poranną kawkę :lol:

http://foto1.m.onet.pl/_m/bf636c46c5037e09159ed00ee8c3edad,10,19,0.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

 

ładnie prezentuje się Twój taras z tymi skrzynkami i doniczkami :D A jak się zielenizna rozrośnie to dopiero będzie pięknie....Fajny pomysł na przeczekaniem do prawdziwego ogródka...masz rację, że nie ma co na siłę :roll:

 

A skrzyneczki ładne w swej prostocie :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo, płytki na schodach nazywają się ALBANY-teka.Myślę,ze jakościowo są podobne do Korziliusa(braliśmy go też pod uwagę).Wszystko się okaże w trakcie użytkowania.

 

A co do ogrodu.Musimy to robić etapami.Chcemy najpierw "złapać "poziom robiąc zerówkę ogrozdenia.Jednocześnie zrobimy zerówkę altany.Później będzie można wyrównać ostatecznie działkę,zrobić konkretny projekt ogrodu z uwzględniniem altany i kostki wokół domu.Napewno wszystkiego w tym roku nie zrobimy,ze względu na finanse :roll:

 

I tak póki co, taras będzie spełniał rolę ogrodu :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki wyszly bardzo ladnie, teraz na tarasie bedzie milo i mozna siedziec w cieple wieczory.

 

My wczoraj sadzilismy kwiatki ale nam braklo, dzisiaj chce dokupic i skonczymy sadzenie, zrobie zdjecia i pokaze :p .

 

Slodkim sie poczestuje na poprawe humorku, bo od kilku dni mam apogeum alergii i jestem nie do zycia :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...