Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj :D

 

obejrzałam Twój dziennik fotograficzny :) .

Bardzo ładny dom powstaje,na zdjęciach zobaczyłam też coś znajomego mi :lol: :p ( i jaką w końcu dachówkę położyliście?).

 

Co do projektu który szukam dla kioeżanki, to niestety Diuna mix nie moze być.W warynkach zabudowy jest kalenica dachu prostopadła do osi drogi, do tego działka jest wąska i szerokość zabudowy nie może przekraczać 12 m :o .

Szukamy, szukamy nawet coś już znalazłyśmy, ale okazuje że budynek jest szeroki na 12,4 m i te 40 cm robi różnicę :(

 

Dziękuję za chęć pomocy,życzę wszystkiego dobrego w budowaniu i rychłej przeprowadzki.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusiu, bardzo ładnie prezentują się schody :D :D i mam wrażenie, że będą bardzo praktyczne poprzez swoją zróżnicowaną kolorystykę - od rau widać kto sprzata :wink: Powiedz tylko, czy daliście taką jasną fugę, czy ona tak na zdjęciach się odbija? Uważam też, że wybór płytek na taras bardzo trafiony i dobrze, że kolor zbliżony do tych schodowych :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, bardzo ładnie prezentują się schody :D :D i mam wrażenie, że będą bardzo praktyczne poprzez swoją zróżnicowaną kolorystykę - od rau widać kto sprzata :wink: Powiedz tylko, czy daliście taką jasną fugę, czy ona tak na zdjęciach się odbija? Uważam też, że wybór płytek na taras bardzo trafiony i dobrze, że kolor zbliżony do tych schodowych :D

 

pozdro

 

 

Dzięki,dzięki http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

Fuga faktycznie wyszła jakaś jasna,w próbniku wyglądała ciemniej.Kolega zaimpregnował całość, później jeszcze zadziałał sidoluxem.

Amtlo-ten widoczny efekt posprzątania to jest dzieło Zbyszka :lol: Ja tylko użyłam miotły :lol:

 

Z tymi tarasowymi to zobaczymy jak wyjdzie.Jasne też były ładne,ale w kolorze zbliżonym do elewacji i obawiałam się czy nie będą za bardzo się zlewać.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

bardzo ładnie wyszły Wam schody, ja właśnie wczoraj wybrałam płytki, nie pamiętam nazwy, ale w kolorze złotego dębu. Dachówkę wybraliśmy Rupp ceramikę - kolor tekowy, ale Wasza z Boigena jest rewelacyjna. U mnie dekarze nie chcieli takiej kłaść, ale mam do niej sentyment. Pozdrawiam. Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny.

Bogusiu, schody ładniutkie, kompozycje kwiatowe też.

piszesz, ze ciepło u Was, wyślij trochę tego ciepła na północny wschód, zimno u nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, soorrki..... zauważyłam i chciałam usunąć ...ale Ty w tym czasie juz pisałaś i za nic nie moge tego usunuąc.... :( :(

Normalnie, chwila nieuwagi i już ...a chciałam wpisać się w dzienniku....

 

 

...a chciałam wpisać się...w komentarzach hihi :lol: :lol: :lol:

 

Wasiu, nie masz za co przepraszać, miło Cię gościc :lol: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejscie do domku ladnie wyszlo, obrobione filary plytka tez!

A co do bruna to moze wroci jeszcze z tulaczki.

 

Ale kwiatki ladnie Ci sie rozrosly, w takim otoczeniu to pewnie nie chce sie schodzic z tarasu :p .

 

Dzięki :D :lol: Madziu.

 

...ciągle zaglądam...zaczęli teraz kosić rzepaki w których ostatni raz go widziałam...

mam nadzieję,że...tam go NIE znajdę :-?

 

Na siedzenie na tarasie mam trochę mało czasu-tylko wieczorkami(pracuję jeszcze).Ale jeszcze jak płytki będą położone(zaczynamy za tydzień :p ),to sobie to odbiję (po powrocie z sanatorium)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny.

Bogusiu, schody ładniutkie, kompozycje kwiatowe też.

piszesz, ze ciepło u Was, wyślij trochę tego ciepła na północny wschód, zimno u nas :(

 

Mówisz i masz Tolu :lol:

http://um.nysa.pl/xinha/plugins/ImageManager/demo_images/miasto/jezioro_nyskie.jpg

 

nasza miejscowa plaża zwana Riwierą :lol: :lol:

 

Dzięki za pochwały :oops:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia. bardzo dobrze zrobiliście, że zrezygnowaliście z barierek bocznych przy wejsciu Tak jak jest teraz jest dobrze. wejście macie zapraszajace do srodka.... :D :D :D ... tylko szerzej drzwi otwórz.... :D :D :D a i kwiatki kolorowe na tarasie to az chce sie tam siedzieć...

Pogoda to nie tylko u Ciebie w kratkę, u nas na północy tez jest tak samo. Z jednej strony dla mnie to dobrze, bo nie musze podlewać nowoposianej trawki. Sama rośnie, że az miło.... :D :D :D

Pozdrawiam

 

Przeniosłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus , tak to jest jak człowiek sie spieszy i dodatkowo korzysta z komputera w pracy :lol: , to wtedy nie wie gdzie sie wpisuje.

Dodatkowo juz jedna noga jestem na" BUDOWIE"czyli w domu ,z stąd to moje roztargnienie , bo mysle jak to wszysko poukładam.

Dzisiaj przewozimy meble , ciuchy i pozostałe rzeczy juz przewiezione. Pisze tylko tutaj o tym , a chyba wiesz dlaczego :p .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto3.m.onet.pl/_m/ffec753e59c59ab1707f1738f99ccdeb,10,19,0.jpg

 

Bogusiu mam prosbe, mozesz zrobic mi zdjecie z bliska swoich lampek zewnetrznych, bo bardzo mi sie podobaja, napisac jaka to firma i jaki jest ich koszt. Musze sie zabrac za lampy i Twoje juz kiedys wpadly mi w oko :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...