Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie to były czasy...biedne czasy.

 

to prawda. Co nasze pokolenie wie o trudach życia, nic.

I lepiej żeby następne pokolenia znały to tylko z opowieści.

Pięknego wtorku Bogusiu :D

 

Tolu nasze pokolenie to coś jeszcze wie o tamtych czasach..Przeżyliśmy stan wojenny.Pamiętam,byłam wtedy studentką pierwszych lat i jak wprowadzali stan wojenny to ogarnęło mnie przerażenie.To może być wojna?Nie skończymy studiów? Co z nami będzie?

 

Natomiast dla naszych dzieci tamten okres to coś bardzo odległego,one żyją już w całkiem innych czasach.Chcą jechać za granicę to jadą-paszport w domu, a teraz to wystarczy też tylko dowód osobisty,są zmotoryzowani... itd.

 

Wtorek już się konczy :wink: więc ja życzę miłego jutzrejszego dzionka Tolu.

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bogusiu, dawno mnie nie było :oops:

ładne masz wejście do domu, dobrze że bez balustrad :wink:

kotka... świetna, też planujemy mieć koty ale jak się już przeprowadzimy, na razie w mieszkaniu to niemożliwe m.in. ze względu na psa :wink:

 

Cieszę się,że wpadłaś do mnie :lol:

 

Balustrady-sztuk 2-zostały i teraz trzeba będzie je zagospodarować :wink:

 

A kota...fajna, ale jak się już u nas oswoiła to rozrabia niemiłosiernie :evil:

 

Kiedy u Ciebie przeprowadzka?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś fajnie,że chodzisz na specer z Zuzią.Dziewczyny masz dorosłe ,więc one z mama nie będa chodzić , chyba wolą z chłopcami.

Ja też rzadko, ale wychodze z naszym 13 latkiem -pieskiem Puszek. Zazwyczaj to robi córcia i mąż.

To ich piesek i oni najwiecej czasu mu poświcają. Natomiast jak Puszek jest głodny , to tylko do mnie przybiega .

Widzę ,że taras dobiega do finiszu.Zaczynacie altanke i znów robota.

Takie pomieszczenie gospodarcze oprócz altany, napewno sie przyda, bo w garazu , to i my mamy mało miejsca . W przyszłosci tez musimy cos wykombinowac. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy u Ciebie przeprowadzka?

 

Pozdr

niestety z przyczyn nie do końca od nas zależnych nie udało się nam tego zrobić na wakacje :evil: Wściekli byliśmy z tego powodu ale trudno, emocje powoli opadają, złość też, Mateusz niestety nie zaczął 4-tej klasy w nowej szkole :evil:

Teraz zobaczymy, problemy budowlane już się prawie "wyprostowały" więc teraz powykańczamy (czyt. umeblujemy) i zobaczymy.... nie chcę rzucać terminami żeby nie zapeszyć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa_zm chyba mało komu udaje sie wprowadzić w zaplanowanym terminie :roll: .

Ale czasami warto poczekać.Szkoda tylko dziecka,zmiana szkoły zawsze jest trudna.Ale wierze ,że będzie ok :lol: i szczerze tego Wam życzę :D

 

kala67 tarasik juz jest fajny :D ,szkoda tylko że lato się kończy :( .Moje kwiateczki trochę zmarniały :( .

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofala ma tam stałe miejsce.

To jest taka nietypowa spiżarka :roll: Nie jest w niej zimno,więc nie da się przechowac np. ciasta itd.Lodówka niestety daje też trochę ciepła.

Jak widac przechowuję tam suche rzeczy-cukier,sól,makę, dodatkowe sprzęty.

To taka dodatkowa szafa właściwie.

 

Chłodniej mam w kotłowni(zwłaszcza zimą).Mam tam szafkę kuchenną i tam np. w swięta trzymałam ciasta.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo jak masz dobrze ocieplony strych to tam też nie będzie zimno :lol:

A tak przy okazji.To czy u siebie masz też spizarkę?

 

W spiżarni mam wentylacje z rekuperacji-wyciąg.Mysle,że gdyby nie stała tam lodówka to byłoby trochę chłodniej.Zresztą zimą jest tam trochę chłodniej.

Kiedyś planuję tam postawić samą chłodziarkę(teraz jest tam lodówko-zamrażarka która pójdzie do kotłowni).Jak jesteśmy we dwójkę to chłodziarka wystarczy, a jak będzie zjazd rodzinny to dodatkowa lodówka jak znalazł :wink:

 

Ale to za jakiś czas.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś fajnie,że chodzisz na specer z Zuzią.Dziewczyny masz dorosłe ,więc one z mama nie będa chodzić , chyba wolą z chłopcami.

Ja też rzadko, ale wychodze z naszym 13 latkiem -pieskiem Puszek. Zazwyczaj to robi córcia i mąż.

To ich piesek i oni najwiecej czasu mu poświcają. Natomiast jak Puszek jest głodny , to tylko do mnie przybiega .

Widzę ,że taras dobiega do finiszu.Zaczynacie altanke i znów robota.

Takie pomieszczenie gospodarcze oprócz altany, napewno sie przyda, bo w garazu , to i my mamy mało miejsca . W przyszłosci tez musimy cos wykombinowac. pa

 

Śmichu warte kot na smyczy :lol: .

Nasze córki faktycznie spacery wolą z chłopakami, ale na zakupy..nie powiem lubią ze mną chodzić :wink:

 

Maryna my już tak będziemy miały z naszymi domkami :wink: ..ciągle coś będzie do zrobienia :roll: Oby tylko sił i...kasy starczyło :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...