Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Amtla jakoś taki jaśniej wygląda salon.Przez krótki czas miałam powieszone wąskie zasłony ale stwierdziłam-zero zasłon.

 

Dziewczyny co do napitków :lol: lubię dobrą kawkę.Najczęsciej pijam dwie małe filiżanki-rano po przyjściu do pracy ok.8 00,później drugą o 13 00(też jeszcze w pracy).W domu podobnie.Natomiast lubię też wypić dobrą herbatę,robię różne mieszanki.Nasi znajomi jak do nas przychodzą to mówią ze u nas zawsze jakąś dobrą herbatkę dostaną :p Lubię zieloną-był czas ,ze piłam jej sporo.

Ale najwiecej to jednak piję niegazowanej wody mineralnej :roll:

 

kala67 strasznie dużo pijesz tej kawy kobieto :o :roll: Szkoda serduszka :-?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapraszam na śniadanko i poranną kawkę :lol:

http://www.lion.com.pl/img_zdjecia/499_b_Sniadanie,_zdjecie_sniadaniowe,_launch,_lancz,_zdjecie_poranne_z_jedzeniem_1476.jpg

 

http://www.banki-zdjec.pl/wp-content/uploads/2009/02/sniadanie.jpghttp://www.kuron.com.pl/gfx/kuron/pl/kuron_przepisy/2/1328/glowne/1593615753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle sie powtarzac bede - Zuzia jest slodka!

Ciekawe jakby zareagowala na Bruna, a on na nia :-? .

Co do spania to nie miej wyrzutow, ja tez swojego Lucka dlugo wynosilam do gospodarczego, mial tam legowisko, miseczke z woda i kuwete. Musialam go wynosic, bo w domu salon w nocy by rozniosl, codziennie o polnocy szedl do siebie tzn. zanoszony byl :p .

Dopiero po kastracji bylo mi go szkoda i go zaczelam zostawiac i tak jest do dzisiaj.

Spi w salonie albo gdzie ma ochote, my zamykamy drzwi od sypialni zeby po nas nie skakal w nocy, on rano juz o 6 pod drzwiami drapie, miauczy i sie wscieka zeby go wypuscic za potrzeba, po godzinie wraca na jedzonko.

Nasz Lucek nie chce robic do kuwety, nawet jak pada to wola pod drzwiami na dwor i po 5 minutach wraca.

A jak juz nikt go nie wypusci i zrobi do kuwety (zdarza mu sie to raz na dwa tygodnie) to zrobi do niej raz ale drugi raz do nie sprzatnietej juz nie wejdzie, 2 razy mielismy taka sytuacje, ze zrobil siusiu, potem miauczal strasznie, ja go nie wypuscilam, bo juz pozno bylo, wiec drugie siusiu zrobil przy kuwecie na plytki :evil: .

Gdyby on nie wychodzil kolo domu to nie wiem co to by bylo, ale jeszcze jak byl malutki i robil tylko do kuwety to pamietam, ze ciagle musial miec wysprzatane.

 

Sniadankiem sie czestuje :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys czytalam Twoj dziennik, dziś też sie skusiłam i przeleciałam od pierwszej opowiesci, ale juz pod koniec 1strony wiedziałam ze byłam tu kiedyś..ale tak miło się czyta i ogląda twe wnętrza...

 

Koty wracają- ale max. po 3- 5dniach, potem szanse na powrot raptownie maleją.......

rownież jestem "kociara",,, i tez czekalam kiedys na kota....1,2,3 dni, potem poprosilam mame żeby obeszla bliskie okolice moze lezy chory....,?

znalazlam go sama jak pojechalam znowu do mamy po 2tyg.,,,,,straszny to byl widok....,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie te wyrzuty sumienia to są takie malutkie :wink: .Bo przecież inne kotki zima nie zima śpią na dworze :( Te nasze to jak ksiązęta mają :lol:

Zuźka ,ponieważ nie jest wypusczana na dwór zawsze załatwia się do kuwety.Czasami jak drzwi do garażu są zamknięte, to miauczy,biega koło nas...Narazie nic złego się nie przytrafiło. :wink:

 

A jedzonko to ma kuchni i gospodarczym...straszny z niej żarłok :o :lol:

Mam nadzieję,że sie nie utuczy :roll:

 

 

ANNNJA fajnie,że mnie odwiedziłaś i cieszę się,ze mój domek Ci się podoba.

Z tymi powrotami kotów to różnie bywa.Nie ma na to mądrych.Bardzo smutno mi się zrobiło jak przeczytałam co napisałaś o swoim kotku :( Bardzo przykro...

Zapraszam do mnie częsciej :p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...