Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo,

 

wróciłam - a tu takie wieści u Ciebie :-?

 

Ja zawsze boję się podwozić ludzi, nie ze względu na siebie ale ze względu na innych kierowców...i tak nie wiadomo, co komu pisane....

 

Ale za to radość z powodu starszej :lol: :lol: GRATULACJE..

 

Blisko domu będzie pracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala67,Amtla dzięki za gratulacje dla córki :lol: PRZEKAŻĘ :lol: :lol:

Obrona pracy już 8.10. :lol: :lol: .Pojedziemy do niej po południu (niestety praca :-? ) a główne uroczystości planujemy później :D Natomiast córka ze swoim chłopakiem 5-6.10 "wyskakują" do Londynu :o :lol: Robią sobie prezent urodzinowy-Madzia ma urodziny 7.10. a Bartosz 14.10. ( tego samego roku :o :lol: ).Ale czasy-lecą sobie do Londynu.... :p :p bo jeszcze tam nie byli :lol: :lol:

Muszę i ja ze swoim ślubnym zrobić taki wyskok :D

 

Córka będzie pracować we Wrocławiu(chce tam zostać po studiach) a to tylko 90 km od domu.

 

 

...a śmierć bliskich, znajomych zawsze przynosi ból,żal i pytanie ..dlaczego?

My możemy się za nich tylko pomodlić...

 

Pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko dziękuję za gratulacje :)

Jestem baaardzo dumna ze swoich córek :lol: :lol: A dodatkowo jeszcze z tego ,że są skromne :roll: i wiem,ze nigdy nie przyniosą nam wstydu :D

 

Kabelka szukaliśmy przy schodach wejściowych,natomiast tutaj też nie obyło się bez kombinowania :wink:

Bo ja przecież wymyśliłam jeszcze sobie,że przecież na święta trzeba będzie ubrać i oświetlić choinkę (w ogrodzie lub na tarasie), dodatkowo pojawiła się altana i tam też trzeba doprowadzić prąd.Mam jeszcze takie lampki do ogrodu -kamienne,...Ale nasz Zbyszek radzi sobie ze wszystkim :p Taka złota rączka :lol:

 

Soniś...wiem,że wiesz :( ..ale na szczeście czas leczy rany,Taki slogan, ale ja już to wiem.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goniu

wszystko zjadłam :oops: :oops: http://emoty.blox.pl/resource/mniam.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/mniam.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif pyyyyszne było, ale ile kaloriii :o

Znowu muszę przejść na dietę...

 

Aniu

ja bardzo lubie swój taras...szkoda tylko że lato się już skończyło :( ...ale będzie następne :D .A lampki wieczorem bardzo fajnie oświetlają taras.

 

C'est la vie Aniu... :-? :-?

 

Ewa

śmierć ,zwłaszcza taka nagła zawsze jest szokiem dla wszystkich..Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą,każdym następnym dniem :roll:

Ja w takich gorszych chwilach sama staram siebie "stawiać do pionu" :wink: i mówię sobie-najważniejsze zebyśmy wszyscy byli zdrowi to z całą resztą sobie poradzimy 8)

 

A nasz kicia , daje nam dużo radości... :wink: ..no chyba,że rozrabia-grzebie w kwiatakch,skacze po meblach :evil: ..wtedy jej nie lubię 8) Ale cierpliwie staramy się ją uczyć :lol: ...zobaczymy co z tej nauki wyniknie.

 

Kobietki pozdrawiam i dobrej nocki życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to ledwo znoszę :roll: .Ale skoro zdecydowaliśmy się ją wziąć to trzeba jakoś to okiełznać.

Ciagle ją porównuję do Bruna....On jednak tak nie brykał..Od czasu do czasu wskoczył np. na parapet ,nie grzebał już tak w kwiatkach.Zuźka jest o wiele żywsza,trzeba mieć oczy naokoło głowy :roll:

Jest jednak jeszcze młoda ma ok.6-7 miesięcy,Bruno jak zaginął miał prawie rok.

Ale z Zuźką sobie radzimy-jak rozrabia jest wyganiana do garażu i tam siedzi.

Musimy ją nadal wychowywać :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala, ja też używam "akyszka" ale to działa na krótko :roll:

Znajoma poradziła mi zastosować...walerianę :wink: .Wiem,że koty jej nie lubią..i chyba spróbuję...zobaczymy

 

Pozdr

 

Bogusiu... Koty szaleją na sam zapach waleriany :D Znajoma chyba chciała zrobić Ci psikusa :roll:

 

Zresztą sama zobacz kotka po 1 kropli tego specyfiku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...