Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja radość z domu dzisiaj lekko została zakłócona problemami ze zdrowiem.Czekają mnie dodatkowe badania,mam nadzieję że to nic poważnego Stara już jestem,sypię się

 

Ej, do sypania to jeszcze sporo czasu zostalo 8) Zrobisz badania, podleczysz albo wyleczysz i znów na prostą :D Dużo zdrówka życzę :lol:

 

Fajnie mieć takie samodzielne dziewczyny. Masz pewność, że poradzą sobie w życiu :D A egzaminy....wszyscy przez to przechodziliśmy to i one dadzą radę.

 

Pozdr

 

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kobietki, :) dzięki za słowa otuchy 8) .Ale wczoraj to miałam naprawdę doła :( dzisiaj jest trochę lepiej :-?

Ja to taka żywotna jestem :) i każda sytuacja, w której zdrówko mi siada jest dla mnie okropna :o

No cóż poczekam do wykonania badań....

A moje dziewczyny, to zuchy :D :p Ja w ich wieku, taka odważna nie byłam :( .

Pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa_zm

dzięki za gratulacje i życzenie zdrowia :p

 

A kolorek w kuchni- mi się podoba :)

http://images26.fotosik.pl/229/01abeb62c9073689med.jpg

na zdjęciu wyszedł zdziebko jaśniejszy niż jest w realu.

Przy naszej, słonecznej kuchni wygląda bardzo ciepło :wink:

 

Ewa- jak daleko jesteście z budową?Może pokażesz co nieco?

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amtlo

płytki ścienne to gres polerowany(chiński) Ceramstic-beige.

Ładnie wyglądają,kolor taki neutralny.

Kuchnia będzie w kolorze...hmTak dawno wybierałam kolor,że mi się mylą te owoce :D wiśnia antyczna( a może czereśnia antyczna :p -chyba raczej to pierwsze :p ).W moim dzienniku są zdjecia frontów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa- jak daleko jesteście z budową?Może pokażesz co nieco?

Pozdrawiam serdecznie :)

 

kolor baaardzo fajny :wink:

 

My jesteśmy na etapie wykańczania, góra pomalowana, łazienki się kończą, dół jeszcze w proszku... :-?

 

nie wiem jak się zabrać do pisania dziennika, chyba troche późno już na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,

 

bardzo ładnie, cieplutkie kolorki na tych zdjęciach :D :D

 

Salon wygląda bardzo przestronnie. Tylko szkoda, że trzeba tam meble wstawić :wink:

 

Coś ten kominek, Cię prześladuje - ale z pewnością przemyślisz i sobie poradzisz :roll:

 

A za zdrowie młodszej ściskam kciuki i żeby sobie z tym egzaminem poradziła...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Amtla :) za słowa otuchy,a w imieniu córki za kciuki za egzamin. 8)

Dostała prikaz że codziennie ma dzwonić i meldować o swoim stanie zdrowia.

Była badana w klinice,pozwolili jej pójść do domu ale ma się tam meldować w razie czego :-?

Cieszę się ,że kolorki Ci się podobają :lol: Zdjęcia nie oddają do końca ich odcieni,ale są ładne.Natomiast w salonie nie będzie dużo mebli-ma być przestronny.

A kominek...no cóż.... :-? Moze z tego brzydkiego kaczątka w końcu jakiś łabądek wyjdzie :D :)

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brzydkiego kaczatka na pewno wyjdzie ładny łabądek.... zobaczysz.... :D :D :D Co do kolorków to u mnie w mieszkanku tez takie kolorki mam własnie, w duzym pokoju i baaardzo to mi sie podoba.... jasno, słonecznie i ciepło...

Mam nadzieję, że u córki to nic poważnego tylko chwilowy kryzys bo egzaminy tez pewnie swoje zrobiły.....trzeba sie uczyć i wiesz stresy..... trzymam kciuki, za to, że wszystko będzie dobrze... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...