Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak się cieszę Bogusiu, że wróciłaś:)

 

Wypoczęłaś, zobaczyłaś, zdrówka nabrałaś....

 

Komorom, zwane kiedys przez nas Komarowem - ze wzgledu na sporą ilość komarów, było miejscowością nad Balatonem, gdzie pierwszy raz nad tym węgierskim morzem wypoczywałam. A były to czasy, kiedy Węgry dla nas Polaków były rajem...to jedzenie...te zakupy...aż się łezka w oku kręci ;) jaka ja wtedy młoda byłam:eek:

 

Czyli witam na forum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo-Ja też się cieszę,ze jestem znów z Wami:) Dzięki temu,że kolega wziął laptopika i mieliśmy dostęp do sieci,w chwili wolnej zaglądałam na FM:) Tak więc, wpadałam na krótkie chwilki:)

Amtluś,alez my dalej jesteśmy młode:)))

Nad Balatonem nigdy nie byłam,nawet była taka propozycja zeby w tym roku tam pojechać.Ale na tydzień,tak daleko(nad Balaton jest od nas ok.900 km,a do Velkego Mederu 370, )nie chciałoby nam się jechać.My zaraz po przyjeździe,od razu idziemy na baseny-na 3-4- godziny i już zaczynamy odpoczywać.

 

Dzięki Amtluś za forumowe powitanie:wiggle:,muszę trochę nadrobić zaległośći w odwiedzinach u Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś, mocno będę trzymać kciuki!!! Za synka i za Ciebie.

Oczywiście,że przy takich egzaminach dzieci bardziej się denerwujemy niż podczas swoich.Chcemy dla nich jak najlepiej.Ja pamiętam,jak przed swoją maturą z j.polskiego(pierwszy dzięń matur),w nocy mało spałam(źle się czułam,siedziałam w pierwszej ławce,przed szanowną komisją.pół przytomna po nocy,patrzyłam jak ciele na tematy,żaden jakoś mi tak nie podchodził i tak sobie wtedy pomyslałam...a po kiego mi ta matura:))) pójdę do jakiejś pracy i takie tam bzdety:)Przez godzinę nic nie napisałam,podeszła do mnie moja nauczycielka z jęz.franc.,pyta czemu nic nie piszę..ja je zaserwowałam moją złotą myśl:)))a ona oczy jak talerze:jawdrop:.Ja wzorowa uczennica od zawsze ,takie pierdoły gadam:) ..Ale jak się wzięłąm do roboty,to ino furczało:rolleyes: Taką pracusię odwaliłąm,że hej:)

A później to już poszło....

 

Jest co wspominać!! A nasz starsza córka zdawała maturę dwa razy...:)Nie wiem, czy pamiętasz aferę z tymi przeciekami.Wtedy właśnie Madzia zdawała maturę i też ma co wspominać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to swojej matury nawet wspominać nie chcę, zwłaszcza matematyki.

To co z tej matmy nabazgrałam to masakra jakaś.

Humaniści powinni matematyki się uczyć, bo to rozwija,

ale egzaminów nie zdawać, bo to grozi szokiem na całe życie;)

Pozdrawiam z deszczowego Podlasia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, na urlop warto zawsze pojechać:)A zdjęcia...w tym roku zrobiłam mniej,zwłaszcza roślinkom, bo tam też wegetacja nieco opóźniona,na "naszym" basenie trochę demolki-rozbudowują basen i część pięknych klombów zlikwidowali.

 

Dobrze Aniu napisałaś-przytargałam roślinki:rolleyes:.Ze mną tak jest,gdzie nie pojadę to coś zielonego przywlekę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś...wybaczam Ci:D:D

No co ty, urodzinki są ważniejsze.Nawet jeszcze w naszym wieku;) Ja sprawdziłam w kalendarzu, ze 18 było Alicji i myślałam,że razem miałyśmy imieninki więc się bardzo ucieszyłąm i od razu z zyczonkami pobiegłam:)A ja świętowałam na wyjeździe, skromnie ale wśród przyjaciół i było baaardzo miło.

Dziękuję za życzenia:)))

Buziolki przesyłam:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki uroczy dylemat:) Myślę,że częściej będzie kawka na tarasie,ale jak już będzie rósł ogród to pewnie będę w altanie zasiadać na dłużej, i patrzeć,patrzeć...:)

Nie mówiąc już o imprezkach-obowiązkowo w altanie.

 

A w temacie imprezek-za tydzień-jak pogoda dopisze,my mieszkańcy naszej ulicy planujemy imprezę integracyjną z pieczeniem prosiaka:rolleyes::lol:.Fajnych mamy sąsiadów i dlatego się cieszę na tę imprezkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...