Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Bogusiu....

widze, że u Ciebie tak jak u mnie...pogoda miesza w planach :(

dobrze, że udało Ci się przeorać działke chociaż:)

zrób koniecznie zdjęcie jak wygląda działka teraz i jak będzie pięknie wyglądać po posadzeniu iglaków!!!:)

....koteczka uściskaj ode mnie.......dobrze, że już mu ściągają ten kołnierz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, altana rozwiązuje wiele spraw, bo można do niej schować wszelkie sprzety ogrodnicze i nie tylko....przydatny budyneczek..:) U nas role tę spełnia garaż ale altana też będzie tylko, że z drewna tak jak Ty chciałaś.......pytanie tylko kiedy ona powstanie...:eek:......kasa,kasa,,,odwieczny problem.....hmmm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu Zuzanna dzisiaj była u doktora:) Ma zdjęte szwy,kołnierz.Przy okazji dostała lek na uszko. Zaczyna powoli rozrabiać:)

 

Amtlo nasza córka-studentka najpierw jedzie sama 26.09,bo 27.09 idzie w kolejkę po książki do biblioteki.A później 30.09 lub 01.10 chyba ją odwieziemy (bo ja też chyba pojadę,mam ochotę wpaść choćby na chwilkę nad nasze morze)

 

Kalu, pogoda w tym roku wyjątkowa dla nas wszystkich.Dzisiaj było słonecznie,kolejne dni też się tak zapowiadają.Jutro chcielibyśmy zrekultywować działkę.

Zdjęcia oczywiście będą obowiązkowo:)

 

Wasiu, ta altana trochę nam namieszała w finansach...ale trudno.Ja chciałam drewnianą bo wydaje mi się,że wyglądałby może estetyczniej,tak bardziej rekreacyjnie.Ale jak chłop się uprze,to wiesz... A kasa....nawet mi nie mów....

 

Pozdrawiam Was kobietki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu,tuje całkiem fajne,zobaczysz że szybko urosną...

Zuzia już wolna,bez kołnierza,więc pewnie szczęśliwa.

 

Tak Nadulko,pewnie szcześliwa:) jest.Teraz wylizuje swoje rany.Zlizała cały srebrny srodek,którym doktor pomalował jej rany. A jak poszła za mną do garażu,to od razu chciała się wytarzać po podłodze,w ziemi z iglaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie dziękuję:) Gdzie mi do takich domków jak Oli,Toli.

Byłam u Ciebie,bardzo ładne wnętrza powstają:) i widać,że z Ciebie też ogrodniczka.Pieknie:)

 

Magpie,wiem wiem sporo pracy...ale to sama radość:) Już sobie myślę-kiedy moje roślinki beda duże...niecierpliwa jestem:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia, bardzo podoba mi się obraz po przekształceniach rolnych ....hi,hi, hi.....u nas trzeba zrobic to samo obok tarasu. Zastanawiamy się jeszcze czy tylko zaorać i w skibach zostawić do wiosny a potem reszta, czy na razie zostawic i zrobic to wiosną. Wiesz u nas trawka ładna sobie rosnie, tylko teren jest bardzo nierówny no i trawka dzika, pełna chwastów.....ale za to baaardzo soczysta i bez żadnych nawozów wzmacniających.....

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko,Wasiu też mi sie już ten porządeczek podoba...i już nie mogę się doczekać kiedy sie zazieleni trawką, tujkami.

Nadulko, my też musimy jeszcze nawieźć ziemi a w ubiegłym roku juz nawieźliśmy kilka wywrotek.

Imprezka się udała:) lubię czasami takie wypady z domu..tak jak napisałam-resetuję się wtedy:)

Wasiu,chwasty zawsze rosną najlepiej:) Nasi trochę dalsi sąsiedzi w ubiegłym roku na wiosnę zrobili ogród a w tym roku trawę siali od początku 2x,teraz znowu walczą z trawnikiem.Tak zachwaszczony.

 

Idę się szykować,bo jutro pobudka o ...4 rano! jedziemy z męzem do Częstochowy-pielgrzymka ludzi pracy.Już się odzwyczaiłam od wstawania o tej porze:)

 

Dobrej nocki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...