Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu wbrew pozorom dużo w tym roku zrobiliśmy.Ale najbardziej "doskwiera" nam brak ogrodu-chociaż trawki;).

Ale co zzrobimy plan działania to albo pogoda zawiedzie:bash: albo...człowiek. Teraz jak mamy ziemię do ogrodu,to jest problem z przywiezieniem jej:bash:

A ja ...mam już mało czasu na robienie ogrodu...:(.Własnie ze względu na operacje....Do szpitala idę 15.12, wyjdę tuż przed wigilia,później miesiąc zwolnienia(ale to zimą więc w ogrodzie i tak zastój).Ale później i tak do pół roku szlaban na cięższe prace,dźwiganie.

To jest wersja prawidłowa...a wiadomo może być różnie...

 

W obliczu takich planów już za "chwile' zabieram się za świąteczne porządki...A same święta będą,w gronie najbliższych,może skromniejsze ale najważniejsi są właśnie najbliżsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk...

 

Za namową Nadulki wpadłam się zapytać szanowne koleżanki... jak powinna wyglądać szyna 12 latka po wypadku... stłuczone kolano, najprawdopodobniej pęknięta kość pod kolanem, coś tam jeszcze... Młody usnął i zrobiłam mu zdjęcie... jest w moich komentarzach.... Po wyjściu z izby przyjęć bardzo zrobił mu się spory kąt tej szyny i mnie to martwi... bandaż już spaodł.. sama mu go poprawiałam, zastanawiam się nad elastycznym bandażem.....

Zasatnawiam sie też czy nie mogła by być lepsza orteza?

Ja bym mogła poprosić zajrzeć do mnie na chwilkę :)

 

 

Nadulka.. kilka postów wyżej pisze Bogusia, że 15.12 i wyjdzie przed świętami.

 

I zdrówka Bogusiu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kalu:(

I chyba już tego nie zrobimy.Jest tak mokro,ze nie da sie przywieźć ziemi i rozplantować.A chwasty...widzę,że coś zaczyna się zielenić..Ale trudno,częsc może zimą wygnije,a na wiosnę jeszcze raz potraktujemy randapem.

Posadziłam tylko połowę tujek i to mnie najbardziej martwi.Resztę muszę jakoś zabezpieczyć na zimę,zeby nie zmarnowały się..

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...