Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cena Porotonu Super - chyba że jakiś nietypowy wymiar. Co do jakości to osobiście widziałem dom u sąsiadki wybudowany z niemieckiego pootonu i wizualnie bardzo dobrze się prezentował, jednolity kolor i struktura.

 

Podaj gdzie taką cenę dostałeś?

 

Pozdrawiam

Słyszałam że są w porządku,sami z mężęm zamierzamy je kupić a co do ceny to super, prosze o namiar gdzie dostałeś tak atrakcyjna cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zna ceny pap termozgrzewalnych (lub innych) na wylewki? Lepsza papa czy folia budowlana. Mam wylaną pierwszą wylewkę na gruncie, teraz ma przyjść papa (lub folia) dalej styropian i ogrzewanie podłogowe.

Pozdrawiam :)

 

a czy to temat "zapytaj o ceny" czy "cennik materiałów budowlanych" ??

nie mówiąc już o drugim wątku Twojego posta, kogo w temacie cennika obchodzi Twoja papa czy wylewka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zna ceny pap termozgrzewalnych (lub innych) na wylewki? Lepsza papa czy folia budowlana. Mam wylaną pierwszą wylewkę na gruncie, teraz ma przyjść papa (lub folia) dalej styropian i ogrzewanie podłogowe.

Pozdrawiam :)

 

a czy to temat "zapytaj o ceny" czy "cennik materiałów budowlanych" ??

nie mówiąc już o drugim wątku Twojego posta, kogo w temacie cennika obchodzi Twoja papa czy wylewka....

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3751847/2/istockphoto_3751847_ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hurtowni zaproponowali mi ceny:

Ytong 36 - 144pln netto/m2

Ytong 24 - 82pln netto/m2

bloczek fundamentowy 25 - 3pln/szt

 

czy te ceny są atrakcyjne?

czy ktoś słyszał o tym że od marca Ytong znów ma podrożeć?

Ceny raczej wysokie. Podzwoń po hurtowniach, można kupić taniej. A Ytong ma PODOBNO drożeć, ale od maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to temat "zapytaj o ceny" czy "cennik materiałów budowlanych" ??

nie mówiąc już o drugim wątku Twojego posta, kogo w temacie cennika obchodzi Twoja papa czy wylewka....

 

Dobrze Drogi Forumowiczu, fakt popełniłam błąd no i co...? :D Daj mi szansę to się nauczę poruszać w tym gąszczu tematów i postów!!!

A tym czasem... mam nadzieję, że przynajmniej "żółć złośliwości", od której uwolniłeś swój żołądek sprwi, że będziesz dziś świetnie spał. Tego Ci życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to temat "zapytaj o ceny" czy "cennik materiałów budowlanych" ??

nie mówiąc już o drugim wątku Twojego posta, kogo w temacie cennika obchodzi Twoja papa czy wylewka....

 

Dobrze Drogi Forumowiczu, fakt popełniłam błąd no i co...? :D Daj mi szansę to się nauczę poruszać w tym gąszczu tematów i postów!!!

A tym czasem... mam nadzieję, że przynajmniej "żółć złośliwości", od której uwolniłeś swój żołądek sprwi, że będziesz dziś świetnie spał. Tego Ci życzę :wink:

 

Droga Forumowiczko !!!

Pisze do Ciebie... w bardzo nietypowej sprawie... :D :D :D

a tak poważnie to wystarczy czytać tytuły tematów, działów i gąszczu sie nie bać, a czytanie zacząć od podpisu pod Twoim nickiem.

żadna tam żółć, gdybys przeczytała cały temat to widziałabyś ile razy przywoływano do porządku takich jak Ty, Droga Forumowiczko :( i dziękuję serdecznie z całego serca że tak troszczysz się o mój sen spokojny, postaram się nie zawieść Twoich nadziei ;)

ps. no i widzisz, doprowadzasz tylko do O.T., skończmy lepiej za wczasu bo do niczego dobrego nie dojdziemy tą drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poroton Roben 24 P T24/1 - 5,95 zł

Suporeks 24x24x50 - 10,80 zł

Suporeks 12x24x50 - 5,70 zł

Bloczki fundamentowe 38x25x14 - 4,40 zł .

Ceny brutto z dowozem na miejsce - lokalna hurtownia budowlana w Białogardzie

 

Na suporeks zaczyna się już czekać ( jest na zapisy jak w komunie) . Składy budowlane zaczynają mieć limity dostaw ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...