Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

który to jest BMW wśród pieców na ekogroszek?


qwert

Recommended Posts

a który to toyota wśrod pieców?

 

nie mam pojęcia :D

 

Na codzień jeźdzę toyotą, kupiłem elektometa i nie narzekam ani na auto ani na piec...

 

Stalowe podobno są bardziej ekonomiczne niż zeliwne ale mogą zardzewieć , żeliwne nie ale mągą ulec pęknięciu. jak masz pecha to stal przerdzewieje a żeliwo pęknie. Jak nie masz i piec użytkujesz z głową to i stalowy da radę.. jak zawsze dużo teori niepotwierdzonych bo chyba nik nie montuje 2 pieców równolegle w prywatnym domu żeby je przetestować... A TVNPIEC też nie żeby test zrobić lub zakup kontrolowany...

 

Ostatnio oglądałem GALMET i szczerze powiem że elektomet jest poręczniejszy. Niżej zasyp, wyjście z pieca ciepłej wody, sterowni także wydaje się być poręczniejszy - wydaje się, a przepustnica dmuchawy to totalne nieporozumienie bo jest przepustnicą skierowana do tyłu za piec.. :o :roll:

 

Ale niech może wypowiedzą się fachowcy co wybrać... ja bym jeszcze rza kupił Elektrometa po obecnych doświadczeniach.. ale nie mam ich też dużo z innymi piecami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem Fakore 25kw do jakiej marki przyrównać to nie wiem, jeszcze nie użytkuje

 

ja też Fakorę 20kw...też jeszcze nie użytkuję...a marka? hm :roll: ... wymieniono, BMW, Toyota, to może ...Subaru Impreza (oczywiście 4 wóde :wink: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki temat rzeka jest...

bo każdemu się wydaje że jego kocioł to jest ten mercedes właśnie ;)

szybki ładny i mało przy tym pali i się nie psuje oczywiście

:)

 

zara chwila, nie każdemu... ja nie uważam że mam mercedesa... na szczęście :wink: :wink:

 

ok dla Ciebie niech będzie BMW - dresie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

no to był cios poniżej pasa... tzw chamski nokaut...

toyota jest dla mnie jedyną słuszną marką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki temat rzeka jest...

bo każdemu się wydaje że jego kocioł to jest ten mercedes właśnie ;)

szybki ładny i mało przy tym pali i się nie psuje oczywiście

:)

 

zara chwila, nie każdemu... ja nie uważam że mam mercedesa... na szczęście :wink: :wink:

 

ok dla Ciebie niech będzie BMW - dresie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

no to był cios poniżej pasa... tzw chamski nokaut...

toyota jest dla mnie jedyną słuszną marką

 

notabene mamy takie same kotły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to się żle kojarzy BMW i siedzący w nim drajwerzy.

Szczególnie te roczniki starsze. :lol:

Odnośnie kotłów, to dobry jest HEF.

 

Tak przy okazji - wiecie jak najszybciej zrobić sok z buraka?

odp: wrzucić granat do BMW.

 

Nie noszę dresów,nie jestem łysy a jeżdżę BMW od lat.Robię 70tys. rocznie więc nie stać mnie na utrzymanie jakiegoś japończyka....Poprostu lubię wygodna jazdę a Toyotą jeździ się jak każdym japończykiem czyli jakotako.

A jest jeszcze takie powiedzonko: Mężczyźni dzielą się na tych co mają BMW będą mieć BMW lub pragną BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...