Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zielonooka vs @#$%^&*^@ !!! NETIA, czyli ...


zielonooka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie TPSA zaproponowała, że ewentualnie to ja się mogę u nich starać za jakieś 10 miesięcy o neta. Więc im zaproponowałem, żeby się cofnęli do fazy analnej i mnie cmokneli w rzeczony przedmiot w tym okresie zainteresowań i fascynacji. Skorzystam z prywatnej inicjatywy dostępnej w tym rejonie.

 

Powodzenia w walce z molochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modemy, które ofeuje TP SA, Netia i inne firmy są do niczego :lol:

 

Nie zgodzę sie z tym. W ofercie TP sa modemy firmy SpeedTouch 516 i 546 (routery- przetestowane w każdą stronę :)). Bardzo niezawodne. Co do pozostałych to niestety w większości masz racje :D

 

 

Pozdrawiam i Życze Wesołych i Spokojnych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wesoly Romek mam we warszawce domek, a w domku wode , swiatlo, gaz ......o curwa , a co z internetem???

Kiedys dawno temu moj wujek przyjechal do Stolycy z baaardzo daleka i porazila go cena pokoju w hotelu wiec zapytal pani recepcjonistki skad sie biora te ceny we Warszawie no i uslyszal taka odpowiedz...no przeciez jest pan w najpiekniejszym miescie na swiecie :lol: :lol: :lol:

Troche to nie na temat, ale tak jak z tym internetem powyzej jest ze wszystkim w tym pieknym kraju , dziwie sie tylko, ze jeszcze zadne z was nie napisalo ze to wina Kaczynskich.

Zycze powodzenia. Roman G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zgodzę sie z tym. W ofercie TP sa modemy firmy SpeedTouch 516 i 546 (routery- przetestowane w każdą stronę :)). Bardzo niezawodne. Co do pozostałych to niestety w większości masz racje :D

 

Jeśli chodzi o konfigurację, problemy z Neostradą mogę sprobować pomoc zarówno ze strony formalnej jak i technicznej.

 

Pozdrawiam i Życze Wesołych i Spokojnych Świąt

 

My tu mówimy o modemach a Ty piszesz o routerach firmy Thomson których to Netia nie oferuje w swoich ofertach promocyjnych :o

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Wesolych (bezinternetowych) :lol: Świąt!!! :)

Po 2 c-> netu (a wlasciwie modemu) oczywiscie niet (pisze z kompa brata bo wpadlam dzis do rodzinki :)) i nic nie zapowiada sie zeby do nowego roku cos sie zmienilo :(

 

 

Zielonooka zastanawiam się tylko po co Ci ten modem ? Jeśli chcesz żeby Ci internet dobrze śmigał to kup sobie porządny router z modemem (np. WAG200G Linksysa). Te modemy, które ofeuje TP SA, Netia i inne firmy są do niczego :lol:

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !

 

Mialam do tej pory net na modemie telewizji kablowej i smigal

w pracy mamy tpse (nie wiem moze i na routerze?) i jest ok

nie potrzebuje jakis bj wypasionych opcji niz modem. :)

modem jest ok - mi w zupelnosci wystarcza - tyle tylko ze fajnie by bylo gdybym miala go w rekach a nie w magazynie firmy kurierskiej :evil:

 

 

wesoly romek - tia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie wiem czy nie zdecyduje sie na OrangeFreedom - moze ktos ma i wie jak to dziala?:)

Tyle tylko ze musze oficjalnie (pisemnie) zerwac umowe z Netia (a wlasciwie zaangazowac do tego bogu ducha winnego wlasciciela lini telefonicznej).

I niech mi Netia sproboje wlepic kare za zerwanie umowy! :evil: to przysiegam i publicznie oglaszam ze poszuje ja Rzecznikiem Ochrony Konsumenta, sądem i gazeta "Fakt" :wink: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie wiem czy nie zdecyduje sie na OrangeFreedom - moze ktos ma i wie jak to dziala?:)

To jest mniej wiecej to samo co Neostrada w TP. Możesz też przyrównać do internetu z Netii (masz linie tel w TP, ale internet już nie, jest to tzw-BSA-"Bitstream Access")

Czyli Orange (lub Netia) dzierżawią linie telefoniczną od TP, ale internet "dają" swój (swoje modemy, promocje itp)

W Orange masz ten plus, że biorąc od nich internet dostajesz pakiet darmowych minut w sieci.

Niestety jeśli nie możesz mieć Neostrady to raczej nie będzie działać Netia, Orange i inne (cała ta technologia to internet oparty o ADSL i ATM, operatorzy BSA wykorzystują w większości te same urządzenia co Neostrada):cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Niestety jeśli nie możesz mieć Neostrady to raczej nie będzie działać Netia, Orange i inne .....

 

???

MOge miec jak najbardziej neostrade - w koncu nie jestem takim uosiem który zalatwial by sobie Netie nie majac linii tepsy :)

Co najlepsze ten net sobie juz od 6 grudnia po kabelku plynie :) tylko Netia od tamtego czasu nie umie dostarczyc modemu tam gdzie nalezy :evil:

Neostrade moglam miec ale nie chcialam bo ogolnie nie lubie tpsy.

Nie wiem czy nie bede zmuszona polubic :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOge miec jak najbardziej neostrade - w koncu nie jestem takim uosiem który zalatwial by sobie Netie nie majac linii tepsy :)

Chodziło i o to, że nawet mając linię z TP, nie zawsze można mieć internet (urzadzenia zwielokrotniające sygnał, za długa linia lub słabej jakości).

 

Neostrade moglam miec ale nie chcialam bo ogolnie nie lubie tpsy.

Nie wiem czy nie bede zmuszona polubic.

 

Ja nigdzie nie napisałem, że lubię TP. Jak w każdej firmie klienci zadowoleni i nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już to napisał wcześniej ale powtórzę - idź do jakiegoś sklepu z elektroniką, kup modem ADSL z routerem i WIFI. Najważniesze tylko, czy masz ID i hasło, jeżeli i to jest w paczce kuriera to i tak kicha, pytanie czy podadzą je pracownicy infolinii?

 

Będziesz miała bezprzewodowy dostęp do internetu w swoim mieszkaniu. Do NETII wystąp z reklamacją i z propozycją ulgi w Twoich opłatach za internet.

 

Na razie mam Neostradę, ale ich modem leży w szufladzie a działa właśnie takie urządzenie, o którym wyżej. Koszt ok 200-300 zł, ale przyjemność surfowania bezcenna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja się podłączę, jako że Autorka tyłem stoi, to może "przełknie" moje pytanie

jadę sobie na D-Linku DI-624 i się bydle wiesza (chyba on)

wiesza się na wi-fi i poprzez kabel (gdy pracują połączenia razem i oddzielnie)

co pomaga? ano wyciągnięcie na chwilę zasilania bydlęcia, po czym wyrzuca "brak połaczenia" potem "pobieranie adresu sieciowego" i znowu chodzi (czasami długo, 24h i więcej, a czasami to dzieje się w ciągu kilkumastu minut)

 

korzystam z P2P, modem z kablówki (Aster)

czy jest możliwe, że to z winy P2P (słyszałem o "problemach" stron z zewnętrznymi ingerencjami w serwery)

czy też te bydle jest po prostu do bani (pewnie mogę reklamować, ale chcę mieć pierw jakieś argumenty w razie niemca, że to ON)

czy ktoś spotkał się z takimi objawami?

i proszę nie pisać, że D-Link to szit (miałem starszy model i wiernie służył)

help ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...