Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zielonooka vs @#$%^&*^@ !!! NETIA, czyli ...


zielonooka

Recommended Posts

Gratuluje. (i zazdroszcze)

 

Mi do tej pory zadna firma tak nie napsuła krwi jak wlasnie "szanowna" Netia w polaczeniu z "szanowna" firma kurierska GLS.

Pewnie po prostu jakies fatum i pech a sam internet jest ok - ale o pracownikach tych obu firm mam jak najgorsze zdanie :evil:

 

Zalatwiac przez tyle dni sprawe wyslania glupiej informacji o poprawnym adresie do firmy kurierskiej oraz dostarczac (kurierem!!!) przez 19 dni paczuszke z jednego miejsca w Warszawie do drugiego oddalonego o ok. 10 km - po czym przesyłkę "zgubić w .... magazynie" - to trzeba miec naprawde duze samozaparcie żeby taka rzecz schrzanic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zalatwiac przez tyle dni sprawe wyslania glupiej informacji o poprawnym adresie do firmy kurierskiej oraz dostarczac (kurierem!!!) przez 19 dni paczuszke z jednego miejsca w Warszawie do drugiego oddalonego o ok. 10 km - po czym przesyłkę "zgubić w .... magazynie" - to trzeba miec naprawde duze samozaparcie żeby taka rzecz schrzanic.

 

Zagraj w totka!

Może też trafi się taki zbieg okoliczności.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz w ramach rozrywki i " znecania si" nad GLS (cuuudowna firma kurierska :lol:)

Oto historia doreczania mojej przesylki :

 

http://images32.fotosik.pl/100/fe29f8dda15c0785m.jpg

 

24 dni w magazynie (tadam!!!!:):):) ) po czym ..... 03.01.2008 ZWRóCILI JA DO NADAWCY - czyli firmy Netia :o :lol: :lol: :lol:

 

A czemu tak to nie wiadomo - bo zwracaja do nadawcy jak odbiorca (czyli czyba to ja) min. 3 x nie odbierze przesylki od kuriera :)

Juz pomijam ze pies z kulawa noga do mnie nie zawital z tej firmy to jeszcze b. ciekawe jest to ze:

03 stycznia paczka byla w "magazynie" i tegoz 03 widocznie odbiorca 3 x "nie odebrał" wiec upowaznili sie do oddania Netii :) :lol:

Ale to juz tak w ramach ciekawostki przyrodniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony z Netii. Net śmiga mi od połowy roku aż miło. Modem miałem swój, a cenowo dużo taniej niż u konkurencji ... :lol:

 

no to poczekaj az bedzie Ci sie konczyla umowa.... Wlasnie przez to przechodze. Rok temu zerwalem umowe z TPsa i rzucilem sie na Netie po kablach TPsy. Jak juz zalozyli po 45 dniach myslalem ze bedzie dobrze. Do grudnia.... Internet zgasl, awaria zgloszona do Netii. Oni wala do TPsy a ta ich informuje ze niemozliwy jest taki transfer na danym laczu i moga sie wypchac.

Tak wiec wroze ze droga w druga strone tez Cie nie ominie, chociaz tego nie zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam tylko zakomunikowac ze... mam internet :wink:

............. Netia??

 

Netia , netia :oops:

przyslali mi maila z przeprosinami, dostarczyli w zebach modem i 3 miesiace mam gratis ....

uznalam ze ostatecznie moge przestac sie obrazac na nich :)

[ tak naprawde b. zalezalo mi na dostepie do netu - szarpanina z inna firma (w tym tepsa) to kojejne 3-4 tyg bez netu wiec... , a pozatym z tego co slyszalam sam net (tfu! tfu! zeby nie zapeszyc ) jest ok - tu nawalilo przekazywanie danych , koordynacja i IQ co poniektorych - mam ogromna nadzieje ze moje problemy sie juz skonczyly (tfu tfu przez lewe ramie ponownie :)) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...