Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Widzisz nie wiedziałem, że takie rury elastyczne istnieją. Szufelka jest połączona standardowo i działa jak trzeba tylko ten szum powietrza przez wąską szczelinę jest strasznie głośny.

" A odbijając piłeczkę" jednostka nie kosztuje 50zł i do wieszaka Beam mógłby się wysilić aby dodać kołki rozporowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 546
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam to podłączyć tym czymś: http://www.odkurzacze.netkomp.com.pl/product_info.php?cPath=24_49&products_id=158

A może do zestawu by ktoś dorzucił te 15-20cm rury elastycznej ja nie potrzebuje 1m i nie chodzi tu o cenę tylko o zasadę.

Chyba jednak notowania Beam'a u mnie spadają na głowę.

A jeszcze te złączki na niskie napięcie ciekawe po co jest plastykowy kołnierzyk jak przeód to musi być cieniutki aby się zmieścił i zasiśnięcia też jakoś przy osłonce nie widzę jak wykonać. Zastąpiłem je rurką termokurczliwą i bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie wiedziałem, że takie rury elastyczne istnieją. Szufelka jest połączona standardowo i działa jak trzeba tylko ten szum powietrza przez wąską szczelinę jest strasznie głośny.

" A odbijając piłeczkę" jednostka nie kosztuje 50zł i do wieszaka Beam mógłby się wysilić aby dodać kołki rozporowe. :)

Następnym razem koleczki będą w komplecie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to podłączyć tym czymś: http://www.odkurzacze.netkomp.com.pl/product_info.php?cPath=24_49&products_id=158

A może do zestawu by ktoś dorzucił te 15-20cm rury elastycznej ja nie potrzebuje 1m i nie chodzi tu o cenę tylko o zasadę.

Chyba jednak notowania Beam'a u mnie spadają na głowę.

A jeszcze te złączki na niskie napięcie ciekawe po co jest plastykowy kołnierzyk jak przeód to musi być cieniutki aby się zmieścił i zasiśnięcia też jakoś przy osłonce nie widzę jak wykonać. Zastąpiłem je rurką termokurczliwą i bez problemu.

Niestety nie ja kompletuje te zestawy. Swoją drogą, jeżeli bierze się "kogoś" do podłączenia jednostki to ten "ktoś" bierze pieniążki za montaż razem z materiałem. Jeżeli natomiast montaż wykonuje się samemu to wystarczy zadzwonić do mnie, a ja chętnie powiem, co wchodzi w skład zestawu a co należy dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu że firma Beam jako firma, a nie Mr Paweł jako Paweł mogłaby się bardziej postarać aby klient był zadowolony. Koszt mikroskopijny, a :D radości wiele. Czy źle mówię ? Przecie taka jednostka nie funkcjonuje samodzielnie i trzeba ją podłączyć do rurarzu. Ale co tu wymagać przecie w kanadyjkach krajanie Beam'a też są ciency, a to powinien być ich narodowy sport :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę policzyć :D ,

tak na oko:

7 -8 punktów, w kuchni chciałabym zmienić na szufelkę, jeszcze można,

a długośc rur to razem po całym domu bedzie z 40mb( tego to już nie mam jak policzyć bo pod podłogą, a hydraulik który kładł nie pokazuje się po naprawiamy po nim :evil: )

Ofertę wysalalem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę policzyć :D ,

tak na oko:

7 -8 punktów, w kuchni chciałabym zmienić na szufelkę, jeszcze można,

a długośc rur to razem po całym domu bedzie z 40mb( tego to już nie mam jak policzyć bo pod podłogą, a hydraulik który kładł nie pokazuje się po naprawiamy po nim :evil: )

Ofertę wysalalem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...