Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 546
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wysłalam jeszcze raz mailem, bo akurat faks mam w naprawie, czy tym razem doszło?

Tak, doszło tylko nie mam kiedy przysiąść i zrobić projekt. Postaram się dziś wieczorem odesłać konkretną ofertę.

 

Ja nadal nic nie dostałam :(

Odesłałem ofertę tego samego dnia :o . Zaraz prześlę raz jeszcze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalam jeszcze raz mailem, bo akurat faks mam w naprawie, czy tym razem doszło?

Tak, doszło tylko nie mam kiedy przysiąść i zrobić projekt. Postaram się dziś wieczorem odesłać konkretną ofertę.

 

Ja nadal nic nie dostałam :(

Odesłałem ofertę tego samego dnia :o . Zaraz prześlę raz jeszcze. :wink:

Właśnie wysłałem, mam nadzieje że tym razem dojdzie bez problemu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Chcesz kupić jednostkę centralną to zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego http://www.odkurzacze.netkomp.com.pl 8) . Jak już zapadnie decyzja co do modelu jednostki, proszę o kontakt ze mną w celu uzgodnienia ceny :) . Ceny na stronach sklepu internetowego są cenami detalicznymi i zostanie udzielony odpowiedni rabat :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy można zamiast rozprowadzania rur w posadzce poprowadzić je pod chudziakiem (na piasku), tak jak kanalizacyjne?

Czy może są jakieś przeciwwskazania np. temperatura, późniejszy kłopot z podejściem do pionów w ścianach itp.?

 

Pozdrawiam filipek

Największym problemem będzie wytrącanie się pary wodnej z powietrza(różnica temperatur)a w związku z tym, oblepianie się rur mieszaniną wody i kurzu(błoto).

Zdecydowanie odradzam takie rozwiązanie. Proszę wylać chudziak i na nim ułożyć rurki w warstwie styropianu(izolacji cieplnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jednostka centralna moze byc zamontowana metr wyzej niz najnizsze gniazdo?,pytam sie bo chce zamontowac w garazu a mam na poziomie parteru,gdzie tez bedzie gniazdo zsawne

Tak. Jednostka centralna może być zamontowana metr wyżej niż najniższe gniazdo.

:D to w najblizszym czasie skontaktuje sie jezeli mozna to na wizyte u mnie w domu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jednostka centralna moze byc zamontowana metr wyzej niz najnizsze gniazdo?,pytam sie bo chce zamontowac w garazu a mam na poziomie parteru,gdzie tez bedzie gniazdo zsawne

Tak. Jednostka centralna może być zamontowana metr wyżej niż najniższe gniazdo.

:D to w najblizszym czasie skontaktuje sie jezeli mozna to na wizyte u mnie w domu.Pozdrawiam

Zapraszam, zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o projekt i dobur jednostki centralnej dla: http://www.archipelag.pl/domek-rzuty.php?KatID=3990500&ProjID=23

Zmiany: pomieszczenie 8 i 9 razem, wejście od strony garażu. Czy do długość rury mierzy się tylko wąż elastyczny czy kawałek końcowy rury plastikowej też się do tego wlicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ofertę Pakiet z jednostką centralną 2725 - standard na priv.

Dodam tylko że mam wykonywaną właśnie instalację 3 gniazda(2 na parterze -garaż + hol) i jedno na poddaszu. Jednostka będzie zamontowaana w piwnicy. Długość instalacji ok. 10-12 m. Może inne sugestie.

Pozdrawiam

DEEF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o projekt i dobur jednostki centralnej dla: http://www.archipelag.pl/domek-rzuty.php?KatID=3990500&ProjID=23

Zmiany: pomieszczenie 8 i 9 razem, wejście od strony garażu. Czy do długość rury mierzy się tylko wąż elastyczny czy kawałek końcowy rury plastikowej też się do tego wlicza.

Zasięg 9-cio metrowej rury oblicza się w ten oto sposób:

bieże się np. sznurek dł. 7,5 mb i mocuje się jeden jego koniec w miejscu w którym ma być gniazdo, a z drugim końcem sprawdza się zasięg. Wszędzie tam gdzie Państwo teraz dojdziecie, później po rozstawieniu mebli dojdziecie i z rurą ssącą.

Ofertę wysłałem na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...