Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Parterowego Rancza :-)


wrk

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj po długiej nieobecności (mojej :oops: ) ale sprawność działania netu doprowadza mnie niemal do szału :evil: więc bardzo rzadko korzystam z tego cuda ..wrrr..

 

jednak, gdy oznajmiłeś, że we wrześniu przeprowadzka to musiałam zajrzeć..po prostu babska ciekawość jest ogrooomnaa...

 

i od progu będę chwalić i podziwiać.. kominek jest fajny.. a ten blat dodatkowo.. wszystko przemyślane :lol: w sam raz na parapetówkę :wink:

 

łazienka wygląda coraz ładniej.. naprawdę..próbowałam męża namówić na bambusy.. ale "sie zaparł chłop" na niebieskie :roll: :lol:

 

wielkie ukłony przesyłam widząc taras.. piękna robota.. naprawdę super.. chyba podpatrzę od Ciebie, ale to w przyszłym roku - jak już się grunt pod tarasem ustabliizuje..

 

pozdrawiam :D i do zobaczenia na drodze.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością muszę stwierdzić:

OPALANIE NA WASZYM PIĘKNYM TARASIE ZALICZONE!

I nawet trawka zielona już nieco była ;) Strasznie fajnie macie! Zazdroszczę!

Musimy was częściej odwiedzać to może mój chłop straci zahamowania...i na wiosnę zaberzemy się za robotę, co będzie skutkowało wieloma "...party" na działce, dla odmiany w Kajkowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Aha, więc to jednak koniec dziennika:( No cóż, teraz pora na mój, ale poczekam jeszcze trochę, bo pozwolenia jeszcze nie ma a prawie całą papeirologię jak na razie przejął pan Wojtek od adaptacji i pani Barbara co po sąsiedzku mury wznosi i wnioskuje do wójta co by pokrył koszty sieci wodno-kanalizacyjnej. Mam nadzieję że inwestorka da kiedyś zajżeć do środka, ha!;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...