Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domu jamaju


jamaju

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :D .

No to ja pierwsza... :lol:

 

działeczka faktycznie wąziutka , ale mimo tego udało Wam się dobrać bardzo przyjemny projekt

oczywiście standardowo zazdroszczę piwnic :D , oraz wielkiego ustawnego salonu :wink:

natomiast współczuje tak wąskiego garażu oraz 270 metrów bieżących do ogrodzenia :wink:

 

wszystko ma swoje plusy i minusy.... macie dużo miejsca " za domem" .... przy odrobinie inwencji można tam urządzić piękny ogród z miejscem na grilla :wink: :D

 

życzę powodzenia i cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Brawo!! Gratuluje podjęcia decyzji co do piwnic. Domek też mi się podoba. Będę chętnie tu wpadał. Czy zastanawialiście się nad tym aby pomieszczenia przewidzane w projekcie do zasypania przerobic tez na piwnice. To praktycznie znikomo podrozy koszt ale jaki zysk przestrzeni. Pomyślcie nad tym. My też wynieśliśmy trochę piwnice do góry aby okienka były nad ziemią.

Pozdrawiam

Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Raton!

 

Czy zastanawialiście się nad tym aby pomieszczenia przewidzane w projekcie do zasypania przerobic tez na piwnice. To praktycznie znikomo podrozy koszt ale jaki zysk przestrzeni. Pomyślcie nad tym.

 

Myślałem o tym, szkoda że po fakcie... Teraz chyba wiązałoby się to ze zmianą projektu i PNB? Nie wiem czy mam ochotę na kolejne podejście do tego... W każdym razie jeszcze to przemyślę (a wydawało mi się że wszystko przemyślałem :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam !!!

Bardzo fajny domek.

Muszę powiedzieć że przez moment myślałam że jest to ten sam domek który my budujemy.Jest bardzo podobny do naszego SOPRANU 4 z pracowni MTM STYL.

My też mamy piwnice (doprojektowane) i jeżeli możesz to sobie je powiększ bo wcale nie jest tego dużo.

Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
witam! domek troszkę podobny do naszego Kamertona a przynajmniej parter, bo pieterko już zupełnie inne. :wink:

 

 

paula

 

Domek faktycznie na pierwszy rzut oka podobny :) wasz projekt domu jest dość popularny na tym forum :)

 

 

Oj będzie się działo po świętach. Widzę, że odpuściliście Nordeę. My też chcemy wytyczyć w następnym tygodniu.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

aka

 

No... mam nadzieję, że zacznie się dziać, bo narazie obserwując inne dzienniki budowy, mam wrażenie, że zmarnowaliśmy już kupę czasu...

Co do kredytu... wystąpiły pewne okoliczności które nas skłoniły do wyboru Millennium, ale puki nie podpiszemy umowy, wszystko się może stać 8)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/tr/globepaques006.gif

 

Oby zdrówko dopisało, by jajeczko

smakowało, by szyneczka nie tuczyła

atmosfera była miła, by zajączek

uśmiechnięty przyniósł wreszcie te prezenty.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...