Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domu jamaju


jamaju

Recommended Posts

Gratulacje !!! Nasz wykop to dołek w ziemi przy Twoim... Ale za to ekipę mamy bardziej pracowitą, bo robią do 18 -19.00.

Pozdrawiam

aka

 

Dzięki! Na szczęście ta ekipa jest tylko od wykopu :) Z teściem pracowaliśmy jeszcze prawie do 20.00... Wykop jest nie mały, no ale jak chce się mieć piwnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jamaju, jak długo czekałeś na zrobienie przyłączy (od uzyskania warunkow technicznych) ? Ja zaczynam wszystko od nowa i tak kombinuje czy uda mi sie jeszcze na jesień zacząć....no i napisz który to był ten lokalny skład który dał najciekawszą ofertę :)

 

Jeśli chodzi o przyłącza, to można powiedzieć, że nadal czekam...

ZE zamontował skrzynkę pomiarową na słupie po niespełna dwóch miesiącach od wydania warunków i podpisania umowy przyłączeniowej.

Trochę gorzej wygląda sprawa wody i kanalizacji, bo nadal czekam na projekt przyłączy. Do budowy wodę biorę od sąsiada...

Większość materiałów jak dotąd kupowałem w Lubarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
witam

 

mamy z zewnątrz prawie identyczny domek - stworzony u nas od podstaw przez architekta

jednak nie mamy piwnicy i inaczej mamy wnętrza

 

nie wiem, co mi się porobiło ze zdjęciami

ale zapraszam wieczorem do mojego dziennika :)

 

Witam,

Nasz projekt również w całości stworzony przez architekta, więc mam nadzieję, że dom będzie spełniał nasze oczekiwania...

Oczywiście wpadnę z rewizytą :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Mimo, że przede mną dopiero początek na wiosnę 2009 to mój szwagier jest obecnie na etapie dachu. Teraz mu zrobili. W związku z tym często rozmawiam z nim o obecnych kosztach. Nasuwają mi się takie wnioski:

 

- wybrana przez Ciebie dachówka to koszt zbliżony do popularnej dachówki Braasa

- wiem, że za położenie więźby płacił 3000zł

- za metr dachu na gotowo 40zł tu twoje koszty są zbliżone

 

Porównanie kosztów pozostawiam Tobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gratuluję ! Teraz to już z górki. Zamówiłeś już dach ?

aka

 

Dzięki! Obawiam się jednak, że najgorsze jeszcze przed nami :-? Z górki będzie jak zrobimy strop nad częścią mieszkalną :)

Materiały na dach mam już zakupione, ekipę do jego położenia wstępnie zamówioną na początek października, ale będziemy jeszcze szukać kogoś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ale super Wam to idzie ...jak patrzyłam na zdjęcia z wykopów to zazdrość we mnie wzbierała....czyściutki, jasny , śliczny piaseczek bez grama wody w wykopach .... dla porównania napisze , że mieliśmy iłowate torfy z wysokim poziomem wody - piwnica odpadła w przedbiegach :roll: .

 

Z tego co piszesz wynika , że budujesz dosłownie sam z pomocą rodziny - jeśli tak to tym wiekszy szacunek - a po skończeniu i kasa zostanie w kieszeni i satysfakcja większa :D .

 

Będę podglądać od czasu do czasu co tam słychać u Ciebie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...