Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, podbijam temat :) Po długich wyborach i wielu bitwach, Rudzik jest naszym no. 1 - może ktoś z Was może się podzielić opiniami- być może dysponujecie jakimiś materiałami (zdjęcia , wstępne wyceny itd. ) Jeżeli tak bardzo proszę o kontakt- będę tu zaglądać. Raffik 77 - mieszkasz niedaleko -my też chcemy ruszyć w tym roku- będę dopytywać jak idzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, podbijam i tu :) Rudzik bardzo mi się podoba; wśród wszystkich projektów jakie oglądaliśmy ten zwyciężył-z racji połączenia prostoty bryły ze skromnymi detalami zamkniętymi w ładnej elewacji, powierzchnią w pełni odpowiadającą potrzebom 4 osobowej rodziny i (mam nadzieję ) " ekonomicznością" budowy. Pierwotnie naszym faworytem był Meus ale ponieważ jest większy i droższy, więc budowa musiałaby być odroczona w czasie. A my nie chcemy już czekać:) Mam nadzieję na jakieś świeże fotki z realizacji, bo to co do tej pory widziałam bardzo mi się podoba i chciałabym zobaczyć, co miłego będzie nas czekało :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, ja rzeczywiscie ruszam z budową na wiosnę z budową Rudzika, sądze że to dobry wybór gdyz ten projek domku jest estetyczny i w dobrym guście. Mozna w nim cos zmienic ale to we własnym guście. Ja nie robiłem jeszcze własnego kosztorysu budowy z tego powodu iz prawie wszystko będę robił we własnym zakresie, umiejętności, wszystkie koszta będę weryfikował podczas budowy, jak będę w trakcie budowy to przyślę ci zdjęcia, ale sądzę że jak sie w 100% zdecydujesz na ten projek to daj znac to możemy się wymienic pomysłmi jak w środku urządzic aby Rudzik wyglądał jeszcze lepiej, Pozdrawiam :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
No dla mnie to projekt bardzo fajny, prosty, gustowny i łączący w sobie nowoczesność formy z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy drewno. Niestety moja druga połowa odrzuca ten projekt i obawiam się, że brakuje mi już siły argumentu. Za kilka dni warunki zabudowy przesądzą co tak naprawdę możemy zbudować na naszym ugorze ale obawiam się, że na parterówkę mamy małe szanse :( Nie wiem nawet czego szukać jeżeli to nie będzie rudzik. Widziałam dużo projektów ale ja lubię proste i funkcjonalne a takich hmmmm....jakoś nie widzę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Spokojnie nigdzie nie uciekłem tylko pochłonęła mnie całkowicie budowa oczka wodnego na działce (raczej jeziora jak mówi moja żona - zdjęcia w dzienniku budowy). Co do właściwej budowy to zakończyłem elektrykę i prawdopodobnie w sobotę będę miał ukończone tynki - zdjęcia postaram się wkleić do dziennika.

Po tynkach biorę sią za instalację CO - podłogówka na całej powierzchni - sam jestem ciekawy jak to się sprawdzi w realu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...
Witajcie! Zakupilem projekt Rudzika i chciałbym zapytać, czy ktoś z obecnych tu Forumowiczów buduje ten domek w okolicy Zielonej Góry? Drugie pytanie dotyczy ogrzewania podłogowego. Czy ktoś takowe wykonał w tym budynku? Pozdrawiam i proszę o kontakt na mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam! Czy buduje lub wybudował ktoś Rudzika na Mazowszu ? Jestem bardzo ciekaw jak się mieszka w tym domu, sam przymierzam się do zakupu tego projektu. Mam milion pytań, ale bardzo chętnie obejrzałbym zdjęcia z budowy, albo sam dom "na żywo"

Jeśli któryś z forumowiczów byłby taki miły to poproszę o kontakt.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...