Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Panie Edmundzie!

Wyrazy szczerego współczucia i żalu dla Pana i najbliższych. Los jak Pan napisał jest naprawdę okrutny. Widać ile żona włożyła serca w Wasz dom i tak krótko mogła się nim cieszyć. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, zawsze bezinteresownie służył Pan wszystkim radą. Zapewne Pana żona miała równie wielkie serce...Dziękujemy i łączymy się z Panem w smutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzamy z mężem budować domek przemyślany m42:) Będę bardzo wdzięczna za kosztorys na mail [email protected]. A co myślicie o zlikwidowaniu okna w pokoju z wyjściem na taras? Tzn. Chodzi mi właśnie o to żeby nie robić tego wyjścia na taras z pokoju bo teraz jest on nieustawny. Edytowane przez dayelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzamy z mężem budować domek przemyślany m42 Będę bardzo wdzięczna za kosztorys na mail [email protected]. A co myślicie o zlikwidowaniu okna w pokoju z wyjściem na taras? Tzn. Chodzi mi właśnie o to żeby nie robić tego wyjścia na taras z pokoju bo teraz jest on nieustawny.

Kosztorysem całkowitym nie dysponuję, bo ciągle jesteśmy w trakcie budowy. Ale zastosowaliśmy takie rozwiązanie o którym myślisz, tzn zlikwidowaliśmy wyjście na taras, natomiast wejście do pokoju zrobiliśmy z korytarza. Dzięki temu zyskał także salon, który ma dodatkową ścianę ustawną. Skan ze zmianami wysyłam na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzamy z mężem budować domek przemyślany m42:) Będę bardzo wdzięczna za kosztorys na mail [email protected]. A co myślicie o zlikwidowaniu okna w pokoju z wyjściem na taras? Tzn. Chodzi mi właśnie o to żeby nie robić tego wyjścia na taras z pokoju bo teraz jest on nieustawny.

Wyjście na taras można zlikwidować bez problemów. Gorzej z usunięciem okna. Tworzy ono symetryczną całość na dwóch ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję informacji dotyczącej docieplenia dachu( grubość docieplenia) przy stropie drewnianym, dla podstawowej wersji M42, oraz ewentualnych zdjęć z techniki docieplenia ( najbardziej interesuje mnie na ile wypuścić docieplenie w układzie wieniec/murłata). Ciekawi mnie jak mocowaliście wełnę miedzy belkami w stropie drewnianym ,aby nie obwisała na sufit. Zdjęcia mile widziane. e mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim za okazane mi i mojej rodzinie wyrazy współczucia w tak trudnym dla mnie czasie z całego serca serdecznie dziękuję.

Jest mi bardzo miło,że założony przeze mnie wątek dalej się rozwija i może posłużyć innym budującym tak wspaniały dom jakim jest "przemyślany".

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć "przemyślanego" w realu serdecznie do mnie zapraszam.Wystarczy się zapowiedzieć na priv.

Będzie mi bardzo miło.

Pragnę dalej budującym "przemyślanego" służyć pomocą i dobrą radą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.:) Jesteśmy na etapie załatwiania spraw papierkowych zwiząnych z budowa i zdecydowaliśmy się na zakup projektu przemyślany m42 .Mam pytanie do szerokiego grona budujacych i zamieszkujacych w/w domek.Chciałem zrobić pewne zmiany w projekcie ale nie wiem czy bedzie on nadal tak funkcjonalny?? Dziekuje za odp. i pozdrawiam.http://img24.imageshack.us/img24/6505/przerbkaprzemyslany.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...