Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiadomości dotyczące lubelskiego przemyślanego bardzo proszę zostawić na forum - wchodzę tu bardzo często lub przesłać na maila [email protected]. Z góry serdecznie dziękuję za każdy kontakt. Pozdrawiam wszystkich Przemyślanych. Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich serdecznie. Jestem na etapie wyboru projektu i jak na razie Przemyślany najbardziej nam odpowiada. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu, jeżeli jest to możliwe z poszczególnymi etapami budowy wraz ze spisem materiałów oraz rzuty Przemyślanego. Z góry serdecznie dziękuję.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onazis1974 widziałem na forum ze twój sąsiad ma podobny dom tylko że z brązową dachówką. Mógłbyś wstawić zdjęcia tamtego domu lub przesłać mi na priv. Byłbym wdzięczny, jesteśmy w fazie wybierania koloru dachu. pzdr

Witam! Zapytam sasiada czy mozna trzasnac kilka zdjec i w słoneczny dzien zrobie, bo dzisiaj deszcz leje jak zebra :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. Mam pytanie z innej beczki. Czy wycieli byscie te swierki bez pozwolenia? Mysle ze maja okolo 9 lat, ale nie jestem pewien :-/ Dziekuje i pozdrawiam

 

Nie ryzykuj, Jacek. Nie warto. Ja również miałem do wycięcia 2 świerki na swojej działce. Napisałem taki wniosek do właściwego urzędu, sensownie go umotywowałem i jednocześnie zobowiązałem się do posadzenia innych świerków w innym miejscu. Zgodę na wycięcie tych starych otrzymałem bez żadnego problemu.

 

Pozdrawiam - Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. Mam pytanie z innej beczki. Czy wycieli byscie te swierki bez pozwolenia? Mysle ze maja okolo 9 lat, ale nie jestem pewien :-/ Dziekuje i pozdrawiam

 

Na moje oko mają 8 lat, wiek takiego drzewa możesz policzyć po okółkach(przyrostach). Jak się nie myle drzewa do 10 lat można wycinać bez zgody. Z drugiej strony trochę szkoda je ścinać, przytnij na 3 metrze żeby się na boki rozrastały i żywopłt juyż b ędzie.

 

 

Leśniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie ile poszło wam m2 blachodachówki na pokrycie m42 . Pytam ponieważ mam wycenę dachu przed oczami i wydaje mi się że tych metrów naliczyli mi za dużo. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam,

jak się nie mylę to kupiłem 340 m2 blachodachówki, z tego 70 m2 stanowiło odpad.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...