Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Panowie może małe co nieco dla budujacych !! CZEGO BYŚCIE NIE ZROBILI w swoim m42? Ja np (mam m42a) nie zrobiłbym drzwi które sa z tyłu garażu (oszczędnośc nadproża ,drzwi, i tarasu z tyłu-użyłem ich może kilka razy w ciągu 3lat) jakbym budował się dziś, to nie robiłbym wejścia na stryszek z domu ( gdzie są w projekcie) a zrobiłbym sobie w garażu (zresztą zrobiłem i tylko tego wejścia używam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja również jestem w trakcie budowy m42a.Obecnie jestem trochę dalej,niż stan surowy zamkniety,jednak za daleko jeszcze by zamieszkać.Czego nie zrobiłem...hmm.W naszym przemyślanym również wprowadziliśmy pewne zmiany,tak by mojej niewielkiej,trzyosobowej rodzince żyło się kiedyś wygodnie.W pierwszej kolejności zrezygnowaliśmy również z dodatkowych drzwi w garażu (nie chodzi tu akurat tyle o koszty ile o funkcjonalność).W zamian w garażu pojawiły się dwa okienka(jest o wiele widniej i łatwiej przewietrzyć).Wejście na strych przenieśliśmy do kotłowni.Z racji tego,że jeden z pokoi(na planie sypialnia sąsiadująca zgarażem) odpowiednio pomniejszony będzie służył kiedyś jako łazienka,nie mamy łazienki w centralnej części domu.Nie ma również małego WC w korytarzu.Trudno siedzieć w salonie i mimochodem słuchać różnych, nie zawsze ciekawych odgłosów dochodzących "z porcelany".Miejsce to przeznaczyliśmy na wnękę do natrysku.Środkowy pokoik zamiast dużego okna otrzymał drzwi balkonowe i u nas akurat to będzie tzw gabinet.Największą sypialnię zarezerwowaliśmy,jako pokój dla naszego syna.Tam również zrezygnowaliśmy z małej łazienki i z małego okna.Pokój ten prezentuje się teraz całkiem okazale.No i w końcu "planowy" gabinet przeznaczyliśmy na sypialnię z tym,że wejście mamy z korytarza a nie z salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję Postihal że nie masz nic przeciwko temu że nasza kuchnia jest odrobinę wzorowana na twojej, płyta meblowa na ścianie i drzwi do spiżarki. ogród wokoło naszego przemyślanego pozostawia jeszcze wiele do życzenia ale to zadanie na przyszły rok

Witam wiertarka,

masz super a Twoja kuchnia jest ładniejsza od mojej.Z przyjemnością oglądałem Twoje zdjęcia.Mam ogromny sentyment do M42.

Przypuszczam,że jesteś zadowolona z wyboru tego projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...